sta se toliko lozite oko tog kosova?!

Бл:
Ма дај то су лажи, један Србин продао за велике паре кућу уз претњу силовањем и убијањем фамилије и ви дигли хајку.
Срамите се предака СРБСКИХ како можете лагати тако
Znaš BL sada postaješ bezobrazan.Ja sam na KIM bila izvesno vreme i svašta videla pa prema tome...pokri se po ušima.
p.s.bez obzira šta sam ti sada napisala Kosovo je naše i treba ga sačuvati.
 
@ Veca vestica
:D:D:D:D:D
Evo i za Zarathustru :D:D:D:D:D
Sta bih ja bez vas? :D

@BL

Ne mozes da kazes da je neko prodao zemlju zbog retnji silovanjem ili ubistvom...a to neko selo ili varos na Kosovu ima 5-6 000 Srba. I svi sve prodaju za par godina i odu. Jel ti mislis da je to logicno? Nisu bre hteli da se organizuju sami...ako treba bre pusku...pusku! Brani bre svoju kucu! Ali ne...lepse je bilo sprcati 200-300-500 000 maraka,dolara,evra u dupe i put pod noge.
Mislim...necu dalje...ovo je bure bez dna.
Ja bih prvi voleo da na Kosovu zivi 99% Srba,a ne Siptara...to da znas! I da ti uvek bude na pameti da sam ja izraziti nacionalista...ne shovinista,nego nacionalista. Iako sam BLAGI simpatizer LDPa..i tako tih slicnih "izdajnika".
 
PLESsitnihDEMONA:
@ Veca vestica
:D:D:D:D:D
Evo i za Zarathustru :D:D:D:D:D
Sta bih ja bez vas? :D

@BL

Ne mozes da kazes da je neko prodao zemlju zbog retnji silovanjem ili ubistvom...a to neko selo ili varos na Kosovu ima 5-6 000 Srba. I svi sve prodaju za par godina i odu. Jel ti mislis da je to logicno? Nisu bre hteli da se organizuju sami...ako treba bre pusku...pusku! Brani bre svoju kucu! Ali ne...lepse je bilo sprcati 200-300-500 000 maraka,dolara,evra u dupe i put pod noge.
Mislim...necu dalje...ovo je bure bez dna.
Ja bih prvi voleo da na Kosovu zivi 99% Srba,a ne Siptara...to da znas! I da ti uvek bude na pameti da sam ja izraziti nacionalista...ne shovinista,nego nacionalista. Iako sam BLAGI simpatizer LDPa..i tako tih slicnih "izdajnika".[/QUOTE]
kod tebe mi se samo ovo ne dopada ali to je tvoja stvar :wink:
 
PLESsitnihDEMONA:
@ Veca vestica
:D:D:D:D:D
Evo i za Zarathustru :D:D:D:D:D
Sta bih ja bez vas? :D

@BL

Ne mozes da kazes da je neko prodao zemlju zbog retnji silovanjem ili ubistvom...a to neko selo ili varos na Kosovu ima 5-6 000 Srba. I svi sve prodaju za par godina i odu. Jel ti mislis da je to logicno? Nisu bre hteli da se organizuju sami...ako treba bre pusku...pusku! Brani bre svoju kucu! Ali ne...lepse je bilo sprcati 200-300-500 000 maraka,dolara,evra u dupe i put pod noge.
Mislim...necu dalje...ovo je bure bez dna.
Ja bih prvi voleo da na Kosovu zivi 99% Srba,a ne Siptara...to da znas! I da ti uvek bude na pameti da sam ja izraziti nacionalista...ne shovinista,nego nacionalista. Iako sam BLAGI simpatizer LDPa..i tako tih slicnih "izdajnika".

Јели ти можеш да схватиш човече да до доласка Милошевића на власт Срби на КиМ нису имали никаква права осим у местима где су били већина:
Зубин поток, КМ, Лешак, Лепосавић, Звечан, Бањска, Прилужје , Грачаница и вамо на Шари, никаква, убиојали су нас, Силовали, Тукли немогу да ти опишем.
Наша Полиција када је ослаобађала КиМ пре ових НАТО окупатора, у Србици је нашала Србкињу која је имала око 60 година, која је као девојка од 17 год, отета и силована све време. Рађала децу и ништа друго, Када је видела Србску Полицију баба од среће плакала три дана. Дали би ти узео пушку и вас 20 кренули на 3000 Шиптара које је доводио београд 50 година.А када погинеш они дођу па ти сплае кућу силују све и узму имовину за џабе.
 
Ne moze on to da shvati. Ne razume da je ustavom iz 74 srbija de facto izgubila suverenitet na kim... i da je predstavnik kim u predstavnistvu sfrj mogao da udari veto srbiji, a srbija nije mogla kim-u... mislim sto se toga tice, milosevic je bio 100% u pravu, sto je to hteo da razbuca... e sad, sto naravno, glupi *********, nije nista umeo.. to je nasa nesreca...
 
commodore:
Ne moze on to da shvati. Ne razume da je ustavom iz 74 srbija de facto izgubila suverenitet na kim... i da je predstavnik kim u predstavnistvu sfrj mogao da udari veto srbiji, a srbija nije mogla kim-u... mislim sto se toga tice, milosevic je bio 100% u pravu, sto je to hteo da razbuca... e sad, sto naravno, glupi *********, nije nista umeo.. to je nasa nesreca...
Ма проблем је као што реће што је комуњара био, да је ијоле био Србин данасс би пили кафу у Србском Скопљу, а у Србском Драчу јели ГИБАЊИЦУ
 
Iz ličnog iskustva je žalosno to što nijedan Srbin s Kosova kog sam retko imao prilike da srećem nije bio onako, nekako borbenog duha od koga je vrvelo 90tih u BG od Bosanaca i Krajišnika koji su većina takvi. Nikog od njih ne čuh da kaže : ''Hoćemo, ima da se vratimo na sveto srpsko Kosovo !'' :confused: :confused:
 
Nacionalista:
Бандо јудео-комунистичка да ти објасни националиста нешто....пази на Корзици имаш 90%жабара који мрзе Француску али не могу ништа,сети се Баскије,а сети се и Републике Српске Крајине која је била и заштићена зона УН,тамо је исто било 99% Српског становништва...друго немој да постављаш овако глупе теме,јер данас је потребно Српско јединство,треће ако се не дај Боже прогласи независност Косова свако ко је Србин устаће и кренуће у ослобођење окупираног Косова....због таквих као што си ти дошли смоп овде где смо,боли вас ***** колика је Србија и шта ћемо изгубити само да имате кеша и да уђемо у некакву Европу......тужно је то када неко нема национални идентитет....има једна песма-
КОМУЊАРЕ КОМУЊАРЕ ВИ ВОЛИТЕ САМО ПАРЕ....

kao shto je svaki srbin krenuo na oslobadjanje Krajine....
sad smo svi jaki na recima, a kada treba da se dela svi junaci nikom ponikose i u crnu zemlju propadose
 
PLESsitnihDEMONA:
:lol: :lol: :lol:
Pa sigurno bih mogao da zaradim da sam imao 10 ari semlje na Kosovu...danas bih imao pa brat bratu...100 000 evra u keshu.
Bash steta za mene,sto mi niko nije sa Kosova. :-( Bio bih bogat covek. Izdaja se vrlo isplati...posebno ako sebe predstavis kao zrtvu (sa milion evra u dzepu).

E, da mi je tvoja pamet, da se malko odmorim...Demončiću, o'ladi malo sa tom tvojom matematikom & logikom. Ne greši dušu, čoveče...

90-tih sam poslom boravio na KiM (Priština,Đakovica), sedeo sam i sa profesorima i preduzetnicima, i sa Srbima i sa Albancima, Srbi su znali šta ih čeka...Slobino obećanje (a tada je to značilo obećanje srpske države) im je ulilo neku nadu da će im NAPOKON biti bolje. Al' Slobica k'o Slobica...Pokupio glasove i pređi brigo na drugoga...Nisu Srbi prodali imanja što su hteli da se " opare ", već što niko nije hteo da ih zaštiti. Neko je dobio više, neko manje para, a većina skoro ništa. Naravno, uvek u oči upadaju oni koji su dobili najviše...To ne znači da su svi dobro prošli.
 
vecavestica:
BL,pogledaj moju lokaciju pa komentariši. :roll:

Veco,Veco...Veverico... Čudna si ti životinjka. Prvo ti se svidi kad Nacionalista ono napisa, potom ti je P.S. Demona ok momak, kao, super je to...Kad ono Demončić gotivi Čedicu...Pa ti se ondak, ne svidi... :roll:

Je l' znaš, onomade, kad su ustaše harale po Sremu? Po Demonovoj logici, što Sremci ne braniše svoje kuće? Pazi, još rat bio, znači totalni haos...A na KiM od II WW je, navodno bio mir, pa su do dan-danas Srbi proterivani u "sopstvenoj" državi....I sad, što reče tema : što se ložite oko tog kosova...Ma, da...Kad je ono tamo negde, ne znam ni na karti da pokažem.

Pa, netje motji... :wink:
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma Kosovo su prodali Srbi koji su Siptarima prodali svoja imanja za GOMILE para i pobegli kao *! I ja sa tim nemam nista. Da je svako branio svoje danas ne bi smo doziveli ovo sto smo doziveli.
Pitanje Kosova moze NEKAKO da se resi samo HLADNE glave.
gomilu para, # 1 odakle im gomila pera? # 2, prvo im stavi noz ipod grolo...pa onda sipac kaze! ,jel potpisuj ili ces umreti!.
To se samo onima nemoze dokazati, jer su im radi taga gomilu para posudijivali, inace to je bio cista teroristicka ucena nad Srbe u Kosovo...
 
Arhangel NS:
Veco,Veco...Veverico... Čudna si ti životinjka. Prvo ti se svidi kad Nacionalista ono napisa, potom ti je P.S. Demona ok momak, kao, super je to...Kad ono Demončić gotivi Čedicu...Pa ti se ondak, ne svidi... :roll:

Je l' znaš, onomade, kad su ustaše harale po Sremu? Po Demonovoj logici, što Sremci ne braniše svoje kuće? Pazi, još rat bio, znači totalni haos...A na KiM od II WW je, navodno bio mir, pa su do dan-danas Srbi proterivani u "sopstvenoj" državi....I sad, što reče tema : što se ložite oko tog kosova...Ma, da...Kad je ono tamo negde, ne znam ni na karti da pokažem.

Pa, netje motji... :wink:
što se mene tiče svi momci su ok a to što ja ne volim Čedicu nema veze.
Ako misliš na II svetski rat i ustaše ok ali mi nije jasno gde su se to po tebi Sremci skrivali i ko im je branio kuće????????
Da si pažljivo čitao video bi šta smo napisali u vezi KIM.
 

Back
Top