Sta se svidja zenama kod muskaraca?

Markan ::
Voleo bih da znam sta se svidja vama zenama kod nas muskaraca? I jos nesto, ne mogu da shavtim da zene lude za osobama koje iz maltretiraju(mislim zezaju), a dorbe i fine osobe im brzo dosade. Jel moze neko da mi objasni.


Najvise volim kada mi muskarac poklanja puno paznje. Onda ne mogu da ne budem necim nezadovoljna. Obozavam cvece koje se moze pokloniti i bez nekog posebnog povoda. Sve u svemu, paznja i pokazivanje osecanja su mi najbitniji uslov da budem srecna s muskarcem sa kojim sam!!!

E, ovde ste pogodili zzivac svake zzene: zzena voli da se osecca vazznom, vrednom; kad musskarac poklanja pazznju zzeni, on njoj ssalje poruku da je ona vredna, bitna osoba.
A zassto zzene padaju na nasilnike, na propalice, na posesivne manijake? Iz istog razloga: "Eto, on je tako loss, ali moja veeelika ljubav cce ga promeniti!?!" Tako se zzena osecca jako vazznom jer je (tako uobrazzava) faktor duhovnog napredka jednog musskarca :( A, to ssto se on NE menja, to samo znacci da ona treba dati joss! Napokon, zzrtve i muccenice zbog visseg cilja (da se on promeni) su u neccijim occima jako "vredne" osobe, zar ne?
 
najpre da je simpatican i zanimljiv,po mogucnosti crn,a onda oci,lep osmeh,da je iskren i konkretan,ali ne previse popustljiv
a sto se tice "dobrica"...kad vidim da mi se decko nimalo ne protivi i kad mi sve popusta i ugadja,onda mi vise nije zanimljiv i nemam zelju da ga osvajam,jer vidim da je odlepio i da mogu da ga "vrtim oko malog prsta" :)
 
Da dopunim ovu pricu svojim "cudnim" slucajem:
ja licno izgleda nisam privlacan curama (izmedju 17 i 35 god. uzrasta) ali sam veoma privlacan njihovim mamama !!!???
Nisam neki lepotan, nisam ni ruzan, onizi, odlicno gradjen (vezbam od malena, licni stav prema zivotu - nista profesionalno), drugi kazu "veoma pametan" ako nista druga bar "dobro nacitan" ... i posle ove male slicice o sebi dolazi pojasnjenje gore navedenog: sve cure se prema meni nekako "bratski" odnose (da sam im brat, bile bi odusevljene) ali ni jedna ne pokazuje da je privlacim (odbacujem one koje bi bilo koga ko sa njijma hoce) a sa druge strane sve zene srednjih godina (40 pa na gore) su sa mnom posle par minuta razgovora ODUSEVLJENE = ja sam im i zabavan i obrazovan i pametan i ... sve ostalo. Ali njihove cerke me ne sljive kao muskarca 3% (osim kao brata).
Pazi nisam ja nikakav mlakonja prema njima ili sl. jednostavno izgleda da ih ne privlacim pa to ti je.

OK, sta da se radi ali mi nikako ne ide u glavu da sam toliko privlacan svim (bar 95%) zrelim zenama (i po godinama i po zivotnom iskustvu).

Sta mlade-neudate cure imaju na ovo da izjave ?
 
Zaboravih da kazem da se te iste "zrele" zene, cudom ne mogu nacuditi "kako to ja nisam ozenjen".
Pazi ti to ! Pretpostavljam da smo se kojim slucajem znali kad su bile mladje verovatno ne bi tada tako razmisljale o meni.

Sta je to kod vas da tako promenite shvatanja o muskarcima kada vas prodju lepota i mladost i nabacite malo pravog zivotnog iskustva.

Nemoj neko pogresno da me shvati da se na mene pale babe :))
Kao sto rekoh "zrele zene" a ima medju njima i pravih lepotica (neke ostanu izuzetno privlacne i posle 40-te).
 
Markan:
Voleo bih da znam sta se svidja vama zenama kod nas muskaraca? I jos nesto, ne mogu da shavtim da zene lude za osobama koje iz maltretiraju(mislim zezaju), a dorbe i fine osobe im brzo dosade. Jel moze neko da mi objasni.
Pa ne mogu da kazem da izgled nije bitan, ali ne to da li je neko lep ili nije, vec koliko vodi racuna o svom izgledu. Sto naravno ne mora da znaci da treba da preteruje u tome (svakodnevna teretana, frizurica u dlaku tacna...) Samo da bude normalan i da ne bude aljkavac. A muskarci su uglavnom takvi. :twisted:
 
Perica:
Zaboravih da kazem da se te iste "zrele" zene, cudom ne mogu nacuditi "kako to ja nisam ozenjen".
Pazi ti to ! Pretpostavljam da smo se kojim slucajem znali kad su bile mladje verovatno ne bi tada tako razmisljale o meni.
Sta je to kod vas da tako promenite shvatanja o muskarcima kada vas prodju lepota i mladost i nabacite malo pravog zivotnog iskustva.
Nemoj neko pogresno da me shvati da se na mene pale babe :))
Kao sto rekoh "zrele zene" a ima medju njima i pravih lepotica (neke ostanu izuzetno privlacne i posle 40-te).
Pazi tvoje vreme tek dolazi.
 
fatalna:
muškarci...
ne, naravno da žene ne vole grubijane i odvratne tipove, to su poremećeni ženski umovi sa izjavama tipa: volim kad je đubre prema meni...strašno...! Ne treba ići ni u drugu krajnost jer većina žena ne voli pasivne muškarce, mlakonje, sa izjavama tipa: da, draga...kako ti kažeš...Ufff...ježim se od toga...Prava žena,želi pravog muškarca kraj sebe,a pravi muškarac mora da pronađe zlatnu sredinu. Da bude jak, ali da ipak ostane nežan. Fizički izgled nije preudan,ali daleko od toga da nije bitan. Šarm je najvažniji,bar meni. Volim šarmantne, duhovite i originalne tipove koji znaju da me nasmeju i oraspolože. Volim snažnog muškarca, na kojeg uvek i u svakom pogledu mogu da se oslonim i koji zna šta želi. Lepo je imati kraj sebe inteligentnog muškarca sa kojim možeš da razmeniš svoje misli,a još lepše je imati nekog ko ima želju da razume i tačno prepozna šta je ženi potrebno u određenom trenutku. Da, odgovor na tvoje pitanje može biti i stereotipan: dobar, lep, zgodan,inteligentan, visok, šarmantan, privlačan, strastven,duhovit, sposoban,veran...a lepo bi bilo i da ima lepe okice, pravilan nos i uši, kao i lepe, snažne i nežne ruke...iii...
kissss... .

Where have you been all my life. Saljem ti poljubac za razmisljanje u obraz i u guzu, pa sad kad smo kod propznavanja, moralo bi da bude obostrano, odnosno energije se pronalaze same kao i mirisi kao i ukusi, kao i kad oci zatvoris a zeleni i plavi krugovi kroz omiljeni lik salju ljubav. Ako se poklopi impuls i zajednicka nada, optimizam i bez mnogo sujete sa dosta strasti a razumevanja i tolerancije, desava se vatromet.
 
Prosto je.
Žena ne može da voli i poštuje muškarca
koji je, po njenom mišljenju, manje vredan od nje.
Sa takvima se samo poigraju i ispune vreme
dok ne dodje bolji.

Inače, svaka žena proba "svom" muškarcu
da nabije obe noge u jednu cipelu više puta:
- Kad se upoznaju ispipava
- Kad se uzmu. da gas
- Kad prvo ridi, gas do daske
- Pod starost.

Najbolji mogu da povedu sa 3:0 max
I onda treba da se povuku u totalnu defantivu
i čuvaju rezultat.
 

Back
Top