Šta se dešava u KVu ovih dana...

Kako sam čula, neće ih ni biti. Izgleda ti je drug malerozan, prvi put je ove godine čuvao.

Почеле су исплате,него то толико траљаво иде да је то за причу! Тек од среде очекују да наше бирачко место (86 Јрчујак школа) стигне на ред и новац сами подижемо у приземљу Општинског хола на неком од оних шалтера.А што се малера тиче,изгледа да смо сви малерозни,а пошто је њему 1.пут...полако,биће боље следећи! Хахахахаха.... :per: :hahaha:
 
Takođe.Ove ću banuti ako ni zbog čega drugog onda zbog njihove verzije pesme"Hava nagila".

Još kada bi iscimali ovu ekipu,barem još jednom da vidim Leilu uživo.
10pu5ph.gif

 
Ljudi gde mogu da se informisem o zivim svirkama u kraljevu, vidim da se dosta desava a sve propustim.... Nisam iz kraljeva pa mi je tesko da pratim desavanja. Dajte neki info za predstojece svirke i desavanja :).. E da, recite mi gde se u Kraljevu nalaze pivnice ?

Pozdrav i hvala unapred!
 
To će ipak najbolje znati Milorad ako se pojavi u dogledno vreme. Ima par nekih pivnica ali nisam propratila gde je koja niti sam se trudila da upamtim gde su, nikad nisam bila neki fan piva, iskreno. Mislim da ima jedna mala u Hajduk Veljkovoj, blizu bivšeg doma društvenih organizacija, tačno preko puta roštilja Mali Leskovac, ali nisam sigurna.
 
Tanak sam sa opisivanjem al' ae ukratko.

Marshall,Rock'n'rolla,Majmunče i Sova-punk/rock mesta.Najjeftinija na mapi.
Pivnica kod Zorke,Šana i Burence(koje sam zaboravio da obeležim na mapi,nalazi se na ćošku Obilićeve i Hajduk Veljkove,gornji desni ugao na slici)-all you can drink.:lol:Ne u pravom smislu da baciš koji € i ločeš neograničeno već da niko tamo ne ide na jedno pivo ili daleko bilo kafu/sok.Nisu puno skuplji od ovih gore.Ekipa je od Silvane do Nirvane,kao i muzika.
Pariz i Atos-svakodnevnica.Preporučujem terasu oba objekta.Cene prosek.
Radomir i Azimuth-fancy mestašca,krem ekipa.U Radomiru se često vrti dobar disco te ga preporučujem nostalgičarima,na Azimuth-u je dobar reggae.Nešto skuplji izbor.
Kraljica Ibra-ranije dobar splav sa još boljom tamburicom.Sada običan klub sa kariranim stolnjacima kakvih u Beogradu ima na tone.Tamburicu je zamenio Winamp.Izbor hadžija i njihove dece.
 

Back
Top