Sta radite kada se osecate bedno, neispunjeno, usamljeno?

Ja imam vec duze vreme taj problem. Naime, zivot mi je izgubio svaki smisao, usamljeniji sam vise nego ikad, depresivan...Sta da radim, tj. sta vi radite u takvim situacijama? :besna:

Welcome to my world. :lol: Jedino sto ja nisam usamljena, ali to ne znaci bas puno jer me u sustini niko ne konta onako kako bih ja zelela.
Citaj Andrica, Selimovica, nadji nesto sto ce da te pokrece, postavi sebi neki cilj. :neutral:
 
Ja imam vec duze vreme taj problem. Naime, zivot mi je izgubio svaki smisao, usamljeniji sam vise nego ikad, depresivan...Sta da radim, tj. sta vi radite u takvim situacijama? :besna:

Ja kada sam u bedaku, najbolje je da budem sama, jer u tako izbedačnom raspoloženju ne mogu da budem nikome dobro i zanimljivo društvo.

Uzmi par dana samo za sebe. Napravi remont i sve će biti u redu. :ok:
 
Prosla sam tu fazu odavno :)

Sad sam samo ponekad tuzna. Dodje tako. Retko. I tad pisem :mrgreen:

A ti uzivaj. Sve je to prolazno. Znam iz sopstvenog iskustva ;)

E i meni.. Msm pre sam imao bas dug period. Sada mi dodje ponekad(kao npr sad), ali ne zadrzi se dugo(kao sto ce uskoro otici)...

Počinje da mi ponestaje ideja, ne znam više šta da radim...

Takodje -.-
U poslednje vreme sam poceo da kombinujem ono sto bih pre zasebno radio, ali i od toga slabo da ima vajde... Mada u poslednje vreme mi najbolje dodje bleja sa odgovarajucim drustvom, u zavisnosti od raspolozenja...
 
Uh...od kad sam dozivela jedno od najvecih razocarenja od
strane osobe koja je poslednja od koje bih to ocekivala, za koju bih krvi dala,
nikako da se oporavim, nista ne pomaze...ne mogu da opisem!
Onako, prodje, taman mislim gotovo, a ono se vrati...i poslednja dva dana mi opet ne da mira...
u stanju sam da cele noci lutam ulicama bez cilja...
I usamljena sam...mozda kad bih upoznala neko novo drustvo, ali ne znam kako. :(
mah, necu da davim..
 

Back
Top