Sta prvo primetite na devojci/momku?

Зар није била већ ова тема пре пар милиона година?!!!

Но, као и увек ОЧИ!!!!!!!! Наравно да је прво целу прелетим погледом, али то ни не запамтим (очајно памтим ликове), али онда се зауставим на очима,једноставно обожавам женске очи. Затим на ред дође осмех, па тек онда "атрибути" :) Неко је лепо рекао да се код "пролазних девојака" прво види оно сто оне хоће да видиш. Па нисам ја машиа па да не приметимкада поред мене прође нека са де траке за косу на себи. Наравно, када тим девојкама погледам у очи обично се разочарам.....

А што се тих твојих ортака тиче, они највероватније покушавају да испадну фаце у друштву и не_знам_ти_ја_шта.....
 
I love Amy Lee:
Dajte momci, stvarno ste povrsni... Ako vec kazete oci, onda kakve vas to oci privlace: zelene, plave... I da li oni stidljivi pogledi, koje uspevate da uhvatite na sekund, ili direktan pogled oci u oci?!
Plave su no 1, ali opet ne mora da znaci!
A stidljivi pogledi su kuul, sav se usplahirim kad vidim kako se ove malecne prvakinje pale na nas "starije", pa nas shmekaju onako ispod oka! :lol:
icon_redface.gif
 
kod decka prvo primetim oci....to je nesto sto najvise moze da me privuce ili totalitis odbije!!!
a sto se tice mog misljenja o tome sta oni vide kod nas...pa, zavisi od decka....neki sabani gledaju samo dupe, grudi, k'o da je to najbitnije!Ali retko ko ceni ono sto cura ima u glavi!Mada, hvala bogu, ima normalnih!!
 

Back
Top