Šta poslednja cifra godine vašeg rođenja govori o vašoj ličnosti?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
68.057
Numerolozi sugerišu da datumi rođenja značajno utiču na naše ličnosti i karaktere. Najčešći način u numerologiji da se ispitaju pojedinačne osobine je izračunavanje cifre koja odgovara našim datumima rođenja.

Ovaj proces uključuje sumiranje svih cifara vašeg celog datuma rođenja. Ipak, postoji alternativni pristup koji otkriva naše snage i slabosti, kao i ključne elemente ličnosti naših partnera ili prijatelja. Ova metoda se fokusira na analizu poslednje cifre godine rođenja, koja, prema numerolozima, može otkriti mnogo o našoj ličnosti.

Poslednja cifra vaše godine rođenja može poslužiti kao ogledalo, odražavajući vaše snage i slabosti. Ne morate da izvodite složene matematičke proračune da biste pronašli svoju numerološku cifru. Jednostavno se koncentrišite na poslednju cifru godine u kojoj ste

1713421803827.png
 
Šest

Šestice su osobe koje daju zanimljiv komentar o životu. Njihova iskrenost ih ponekad može učiniti neshvaćenima. Međutim, kada formiraju veze, često su trajne.
Ja ne znam da li sam se nekad izjasnila o necemu a da me sagovornik nije gledao makar cudno, pogotovo u porodici dok sam bila klinka... Uopste nije vazno da li je tema o vremenskoj prognozi, zivotu....
Uciteljica mi je redovno govorila besno, pred celim razredom kako se ja uvek nesto izdvajam od ostale dece, bila je ljuta zbog toga a ja sam bila postidjena jer nisam znala sta sam uradila pogresno... onda su i deca to usvajala od nje i tako mi usput govorila...
 
Svi koji veruju u ove glooposti imaju jedan podskup zajedničkih karakternih osobina. :mrgreen:
Došla deca nedavno sa nekom numerologijom koju su našli na internetu. Svi
izludeli jer su ih nagrdili najstrašnije i sad će da računaju za mene. Krenuli da
čitaju, a ono hvalospevi i na kraju dve rečenice nečeg kao lošeg, al baš i nije
strašno. Tek će ti devojka ovog jednog ''A gde je njoj loša strana?''. ''Pa to je
loša strana, te dve rečednice.'' ''Ma kako ona nema lošu stranu?'' Pita ova
druga.. Šta ste rekoh zapele za lošu stranu. Jel vidite kako ste zapravo imale
sreće? Šta je moglo bolje da vas snađe nego da ja nemam lošu stranu?

Eto tako. U numerologiju od sad verujem. :mrgreen:
 
Došla deca nedavno sa nekom numerologijom koju su našli na internetu. Svi
izludeli jer su ih nagrdili najstrašnije i sad će da računaju za mene. Krenuli da
čitaju, a ono hvalospevi i na kraju dve rečenice nečeg kao lošeg, al baš i nije
strašno. Tek će ti devojka ovog jednog ''A gde je njoj loša strana?''. ''Pa to je
loša strana, te dve rečednice.'' ''Ma kako ona nema lošu stranu?'' Pita ova
druga.. Šta ste rekoh zapele za lošu stranu. Jel vidite kako ste zapravo imale
sreće? Šta je moglo bolje da vas snađe nego da ja nemam lošu stranu?

Eto tako. U numerologiju od sad verujem. :mrgreen:
Podržavam samo binarnu numerologiju.

1 - dobro
0 - loše

Dekadna numerologija je, međutim, velika gomila gluposti.
 

Back
Top