Sta ocekujete od vasih prijatelja

Očekujem da govore istinu, da budu na neki način verni. Da se razumemo.
Očekujem da me se sete i kada se ja njih ne setim 6 puta za redom, očekujem da mi kažu kad sam dosadna i da ja to njima mogu da kažem.
Da budu spremni na jakolike ludosti.
Da priznaju slabosti.
Mnogo očekujem, zato imam malo prijatelja.
Ali su pravi.
 
e to...
eto nas gde dajemo ili ipak uzimamo kako gradimo i mnogo nam znachi...a eto nas sa starim ljudima u novim zhivotima sa slikama i sa sitnicama...shta tje biti sa ljudima koji znache i kako tju ja ostati bez njih sve je labavo i sve manje se dajem...tuzhna slika oronulog sveta koji oko sebe gradim...sve tako visi o koncu i sve je tako bledo kad pogledash vreme...dal da trazhimo u svakom dobru stranu il da gledamo da bude sve kako treba...koliko se otvaramo...ooo kako gadni tripovi nichim izazvani...uzhas zaista uzhas...nekad sam o ovome i mogao da pishem sad i ne mogu...
 
KOCKARKA:
Da biste uopste ljude uvrstili u kategoriju svojih prijatelja onih boljih ,kakvi moraju biti i sta ocekujete od njih i sta ste vi u stanju uciniti za prave prijatelje?

Strpljivo, spontano, zajedno - otvoreno, iskreno, zajedno
Daljina čini čuda, prisutnost nije uvek moguća - javi se, javi se i kada ti je lepo... Pošalji mi poruku ,,lepo mi je'' i ja ću znati...
 

Back
Top