sta najvise volim u srbiji?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
100-tinak rijeka i rijecica, isto toliko planina i brda,nasu istoriju , oko 7 miliona dobrih ljudi, 10-tak hiljada pokvarenjaka i izdajnika,( i njih volim, jer ce se mozda sutra promjeniti ili malo sutra), umalo da zaboravim na bezbroj jezera, banje i izvorista, plodne ravnice i pitome brezuljke.
 
ja ne razumem neke forumase. izgleda da ne vole moje teme, da ne akzem mene, i onda me na svaki nacin pokusavaju oterati sa ovog pf. te idi na sport, te na turizam... a ja necu tamo bas iz inata:evil::evil:

Ne, ne, ovog puta bar, kako ja vidim stvari, nije stavr u tebi. Jednostavno, nisu shvatili ili citali temu kako treba.

Problem je u njima, tj. suncanom vremenu, udarilo ih sunce u glavu, sta li...?:lol:
 
spomeniksmesnoizalosno.jpg
 
ova tema bi trebala posluziti kao vodic za sve forumase koji dolaze na ovaj forum a nisu iz srbije. moze da bude i lepljiva, a bogami i preporucljiva za obavezno citanje pre uclanjenja, u smislu sta se ne sme dirati, da bi imali korektan odnos sa domacinima.
dakleM, sto rece mitke, sta je to sto najvise voljite u srbiji, sto ne bi nikako voleli da ostali forumasi, ne srbi, "blate" nipodastavaju...itd.itd.
idemo

KiM,Crkve i Manastire.
Eto,dosta za pocetak.
 
ja ne razumem neke forumase. izgleda da ne vole moje teme, da ne akzem mene, i onda me na svaki nacin pokusavaju oterati sa ovog pf. te idi na sport, te na turizam... a ja necu tamo bas iz inata:evil::evil:

Ne, ne, ovog puta bar, kako ja vidim stvari, nije stavr u tebi. Jednostavno, nisu shvatili ili citali temu kako treba.

Problem je u njima, tj. suncanom vremenu, udarilo ih sunce u glavu, sta li...?:lol:

*** узмите собу

Тема нема беле везе са политиком и представља само још једну у низу плитких и бедних провокација форумске моралне громаде адемија
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top