Sta muskarci prvo primijete kod zena?

Svako kad vidi neku drugu osobu on prvo primeti nju celu kao pojavi.Znaci da svako od nas prvo primeti kakav je stas i drzanje tela.Ako to nije adekvatno dzaba joj svi drugi aduti.
E posle toga se gledaju pojedini delovi tela.Neko prvo gleda u grudi,neko u zadnjicu neko u usne a ja prvo odmerim noge. :P dobre noge su mi nekako najseksipilnije kod zene.I clanci naavno :lol:
Posle odmerenih nogara odmah je pogledam u oci i ako se tu sve poklopi normalno je da cu joj prici i zapoceti sarmiranje.
Pozdrav
 
wizard32:
Svako kad vidi neku drugu osobu on prvo primeti nju celu kao pojavi.Znaci da svako od nas prvo primeti kakav je stas i drzanje tela.Ako to nije adekvatno dzaba joj svi drugi aduti.
E posle toga se gledaju pojedini delovi tela.Neko prvo gleda u grudi,neko u zadnjicu neko u usne a ja prvo odmerim noge. :P dobre noge su mi nekako najseksipilnije kod zene.I clanci naavno :lol:
Posle odmerenih nogara odmah je pogledam u oci i ako se tu sve poklopi normalno je da cu joj prici i zapoceti sarmiranje.
Pozdrav

Stvarno, od sada posebnu paznju pocinjem poklanjati svojim clancima. Nisam ni sumnjala da se tako mnogo na njih obraca paznja.
 
Ljubica P:
Mislim da bila ona sisata ili ne isprsila se ili ne opet cete da obratite paznju na grudi i zadnjicu. Pacenici :twisted:
ovaj odgovor me asocira na neku frustraciju ili razocaranost muskim polom.Verovatno imas male grudi ili si imala problema sa ocem u ranom detinjstvu, a mozda te je neki tip ispalio ili ta odavno niko nije kr*sno pa svo nezadovoljstvo sveta projektujes na `pacenike`.To je mehanizam odbrane i nedvosmisleno ukazuje na psiholosku neravnotezu i kao takav, ako se sistematski primenjuje, dovesce te ubrzo do psihopatoloskih devijacija.Zato ti predlazem da nadjes dobru k*tu, makar je platila ako moras, bice ti lakse.
 
Ma tu je sve jasno. Pimetimo konpletan izgled, što znači: stav, ponašanje, izgled, pokreti, boja glasa.Od fizičkih atributa ja iskreno prvo primetim grudi i guzu. Volim kad devojka ima prirodnu lepotu tj. kad nije našminkana puno, a opet je slatka. Volim nežne devojke. One agresivne kod mene odmah dobijaju šut kartu. Odvratno mi je kad ribu vidim sa dugačkim noktima ili kako ja kažem ''kandžama'', to me asocira na sado-mazo :x fazon, koji inače ne preferiram. :lol:
 
random_cloud_form:
prvo sto primetim je da li je devojka zadovoljna svojim seksualnim zivotom . to je prilicno tesko sakriti ako nije.
a sto se fizickog izgleda tice, sta cu prvo primetiti zavisi od objekta koji gledam, npr ako je neka sisata i to isprsena u tesnoj majici, ne mislis valjda da cu prvo primetiti koji lak za nokte koristi na nogama.
dakle, sve zavisi sta zena oceni kao svoj kvalitet i to plasira da muskarac opazi. niste vi, ipak, mutave.
pozdrav
Svega ti ,pojasni mi malo kako se to vidi da li je zadovoljna svojim seksualnim zivotom?otkri mi tu tajnu
 

Back
Top