Sta muskarci mogu da zakljuce iz zenskih tema?

Primer teme: top 10 nezeljenih osobina kod muskarca...

http://forum.krstarica.com/threads/209486&page=1

Da li poznajete devojke dovoljno , mozete li po odgovoru da procenite devojku i sta bi joj odgovaralo kod vas?

Da li one same veruju u to sto pricaju (povodom velike podvojenosti persona privata i persona publica kod devojaka do 35 godine....) po vasem misljenju?

Joj, što tu ima svašta! Tako su različite međusobno, a često se razlikuju i od sebe samih (mislim devojke)! I opet se svodi na to da ako je voliš, nije ti potrebno da je razumeš, a ako je ne voliš, još manje.
 
pa ništa..samo su prepisivale jedne od droogih..........odgovori iz 19.veka..."da je uredan"........heh.....da pere noge.........nijedna nije napisala... smetalo bi ....da nije domaćin......da ne ume sa novcem...to bi meni bilo okej odgovor...na mestu...al ša sad..nemam poverenja u žesnku iskrenost......u pismenoj formi extra....generalno...uvek zazirem....
 
Ja razumem zene onako generalno.Al to se bas ne da nauciti sve iz njihovih odgovora.

Ovakve teme su za zezanj,kao i npr znati sta sve lose mozes (i dobro) ocekivati od zena i muskaraca.
Npr generalno zenska osobina je da su stidljive i indirektne,al to naravno ne vazi za sve.

Generalna muska osobina je da su stidljivi,al ne svi,,,imas i alfa muskarce.

Losa strana je sto mozes zakljuciti neke generalne neistine o zenama kao npr sve zene su zle.Pa nije bas tako, ja vise mislim da su zene fleksibilne tj da su onakve kakve covek veruje da jesu.
Svideo mi se jedan odgovor gde je neko rekao da on misli da su sve zene dobronamerne (ja bih dodao lude za sexom - btw to je jos i 100% tacno).

Jer to su subjektivne stvari da li su zene lose ili dobre mozes misliti da su lose (nijednoj neces prici),mozes misliti da su dobre i sve ce BITI dobre...i svi su srecniji.
Dakle to je 100% korisno i prirodno verovanje.
 
Bacim pogled malo ina ZK. I delim njihove teme na 2 tipa. Prve su teme o kosi, parfemima, lakovima za nokte, kosu, zanoktice i ko zna sta jos ne :lol: i ostalo koje ne citam ni u ludilu. :lol:

Druge su realne teme slice kao na SM ili na Ljisu i tu umu da budu bas dobre teme. Prvo sam bio iznenadjen nekim licemerjem i laznim smeskanjem koje tamo vlada. I skoro da uopste nema nekih vecih svadja i nekih podhebavanja koje su standardne npr na ljisu na svakoj zivoj temi. I onda sam zakljucio da bas paze da se nekome ne zamere jer su verovatno vec bile u tim prepuckama i dobile svoju dozu po usima pa sad cute. Ali sve u svemu mislim da je tamo bolja atmosfera nego na ljisu i da se ponekad mogu procitati lepa razmisljanja.

A sto se tice konkretnih tema tipa "sta zene zele" mislim da pricaju da uopste nisu zahtevne i da imaju sasvim prosecne, normalne kriterijume. Al zene jedno pricaju, drugo misle, a trece rade. :lol: Tako da nista ne zakljucujem. :lol:
 
Prvo sam bio iznenadjen nekim licemerjem i laznim smeskanjem koje tamo vlada. I skoro da uopste nema nekih vecih svadja i nekih podhebavanja koje su standardne npr na ljisu na svakoj zivoj temi. I onda sam zakljucio da bas paze da se nekome ne zamere jer su verovatno vec bile u tim prepuckama i dobile svoju dozu po usima pa sad cute. Ali sve u svemu mislim da je tamo bolja atmosfera nego na ljisu i da se ponekad mogu procitati lepa razmisljanja.

mislis po tastaturi... meni se ne cini da je tako. ja vise volim da mislim da vlada neka fina klima "koja je poenta nekonstruktivnog prepucavanja?" i ima uvek po neka rasprava ali niko ne pali lomace cisto da ogreje ruke i to mi je ok. razmena misljenja a ne podhebavanje. ja bih to nazvala zrelom komunikacijom a ne proracunatom.

Da se sve vrti oko kuce, muza, kukanja i kupovine. Nista zabava, obrazovanje, interesantne teme, neki globalni problem za razmisljati. Nema sirine. A nema ni droge, alkohola...:D

Razocarana sam.
pa sto ne otvoris neku temu koja se nece vrteti oko kuce muza kukanja i kupovine? bilo je tema: od abortusa, manastira, feminizma, biti lep ili pametan?, do promene zivota iz korena, raznorazne o knjigama... koje uopste nisu bez sirine...
 

Back
Top