STA MISLITE O HOMOSEKSUALCIMA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema veze sa politikom, ali nemoj da pričaš nešto o čemu nemaš pojma.Da otkriješ da je neko iz tvoje porodice homoseksualac?Šta bi uradila?Ubila ga kao Srbenda ili bi mu rekla da je to protiv zakona prirode i da ga ti zato više ne voliš?Da li vi uopšte razumete kako je tim ljudima.I homoseksualnost se nalazi u samoj prirodi, u psima, u mačkama, u svim mogućim vrstama životinja.I sada šta smo mi posebno?Koliko god se mi trudili mi smo deo ove prirode.
Ne lupetaj.Homoseksualnost koju smatram za bolest, nazalost, samo poseduju ljudi.Neko se rodi sa odredjenim hromozomom manje i predodredjeno mu je da bude homic,dok neko zato sto je blesav,pa da isproba i to,a neko zato sto nema moral pa hoce da prljavim putem dodje do para- homoseksualnom prostitucijom.Tako da postoje eto tri grupe homoseksualaca.Zivotinje hvala bogu nisu nenormalne kao ljudi.Na jednom americkom institutu su vrsili genetske probe nad ovnovima i stvorili prve zivotinje homoseksualce...Sta im je bio cilj,ne znam.Najverovatnije dalja mutacija HIV virusa.Da je homoseksualnost normalna,Bog ne bi stvarao HIV i SIDU.Homoseksualce treba od pocetka slati na hormonsko lecenje koje postoji- bila je naucna emisija na RTS-u u kojoj je jedna zena htela da postane musko te je isla na takvu terapiju,uz pomoc koje joj se glas produbio,postala je maljava,a kasnije i izvrsila operacije...Homoseksualizam odgovara odredjenim globalnim politickim strukturama- prvo zato sto drzava moze da ubira porez i od njihove p'orno industrije,drugo zato sto je time smanjeno radjanje jer sama planeta ima sve vise stanovnika,a sve manje prirodnih resursa,te oni ne bi imali potomstvo,sirili bi zarazu i td.I treci razlog je u tome sto u vrhovima vlasti nekih zemalja su upravo oni (savetnik Angele Merkel)...Po toj logici,ako je vama to normalno psihicko stanje,onda bi trebali prihvatiti kao normalne sizofrenicare,jer oni vide ljude koje mi ne vidimo,i ostale psihicki devijentne ljude...Ako si hriscanka,trebas bar donekle osuditi takvo devijentno ponasanje...
 
A mi smo pametni??Još je u Srbiji sramota biti čovek, sramota je pokazati osećanja, sramota je biti žensko, sramota je voleti, sve je sramota, a Englezi su budale.Da oni su budale jer ljudi žive, jer se ne odriču svoga i znaju šta hoće.Bitno smo mi pametni, a to što nas je jedva pet miliona nije bitno.MI SMO PAMETNI!!!

mene nije sramota nista od ovoga sto si navela...ono sto hocu to i uradim...kakve veze ima sad koliko nas ima...ne vidim razlig da to pominjes..ima nas dovoljno...koji ce meni ****** englezi,amerikanci...zzbole me za njih..zivim svoj zivot i ne gledam kako zive ti sa visokim zivotnim standardom..
 
Van rase ljudi toga nema.Postoje vestacki genetski poduhvati da se to izvede nad zivotinjama,ali u prirodi toga nema.To sam napomenuo u ranijem postu.Bog je izgledami pogresio sto je ljudima dao mozak,jer su oni svesnost iskoristili da bi otisli u drugu krajnost...

Postoji...Mogu da navedem primere.Da li si kada prisustvovao situaciji kada kuje dobiju teranje, a u blizini nema muzjaka?Znas li sta se onda desava?Znas li da macori siluju druge macore koji su slabiji i ne mogu da se brane, tako da postoji...
 
mene nije sramota nista od ovoga sto si navela...ono sto hocu to i uradim...kakve veze ima sad koliko nas ima...ne vidim razlig da to pominjes..ima nas dovoljno...koji ce meni ****** englezi,amerikanci...zzbole me za njih..zivim svoj zivot i ne gledam kako zive ti sa visokim zivotnim standardom..

Pa dobro nemoj da gledaš, ali nemoj ni da osuđuješ nešto o čemu ništa ne znaš i pogotovu nemoj da osuđuješ kada na to nemaš prava.
 
Ali postoji stvarno, kucaj na netu, ne znam kako, ali informiši se.U prirodi je stvarno homoseksualizam zastupljen, ali sve jedinke služe za reprodukciju tako da i lezbejke imaju materinski instikt kao i homoseksualci očinski.Ne, nisam malo ono samo sam za slobodu mišljenja i življenja.
 
Van rase ljudi toga nema.Postoje vestacki genetski poduhvati da se to izvede nad zivotinjama,ali u prirodi toga nema.To sam napomenuo u ranijem postu.Bog je izgledami pogresio sto je ljudima dao mozak,jer su oni svesnost iskoristili da bi otisli u drugu krajnost...

okreni se oko sebe, od golubova na autobuskoj stanici do lokalnih macki i ostalih zivotnja...

mada je simpaticno sto si toliko zatucan (hromozomi...) i agresivan u nametanju svog stava,
i pored cinjenice da na avataru imas jednu od gej ikona, ernesta
a mache po profilu odgovara tipicnoj lezbijki

bogove ne namjeravam komentarisati :roll:
 
okreni se oko sebe, od golubova na autobuskoj stanici do lokalnih macki i ostalih zivotnja...

mada je simpaticno sto si toliko zatucan (hromozomi...) i agresivan u nametanju svog stava,
i pored cinjenice da na avataru imas jednu od gej ikona, ernesta
a mache po profilu odgovara tipicnoj lezbijki

bogove ne namjeravam komentarisati :roll:

Nisam zatucan,nego govorim naucne cinjenice...Ako zelis ziveti u "modernom" svetu gde su homici,lezici,transici,zoofilcici normalnost,zivi,niko ti ne brani...I Tita da sam stavio u avartar i za njega bi rekla da je gej ikona,pa se postavlja pitanje ko nije :lol: ?
Za Crnogorce dobro znamo kakvi su,kada stalno psuju- ebem ti oca...Sta li onda zene rade u CG dok muski ono sa tudjim ocevima...Pa verovatno se lizu ili uguravaju prstice...Tako da verovatno to oko sto ti je u avartaru je oko od neke lezibejke :mrgreen: ...
 
Nisam zatucan,nego govorim naucne cinjenice...Ako zelis ziveti u "modernom" svetu gde su homici,lezici,transici,zoofilcici normalnost,zivi,niko ti ne brani...I Tita da sam stavio u avartar i za njega bi rekla da je gej ikona,pa se postavlja pitanje ko nije :lol: ?
Za Crnogorce dobro znamo kakvi su,kada stalno psuju- ebem ti oca...Sta li onda zene rade u CG dok muski ono sa tudjim ocevima...Pa verovatno se lizu ili uguravaju prstice...Tako da verovatno to oko sto ti je u avartaru je oko od neke lezibejke :mrgreen: ...

Mislim da lezbejke i homoseksualci ne mogu da se stave u istu grupu sa zoofilima.
 
Nisam zatucan,nego govorim naucne cinjenice...Ako zelis ziveti u "modernom" svetu gde su homici,lezici,transici,zoofilcici normalnost,zivi,niko ti ne brani...I Tita da sam stavio u avartar i za njega bi rekla da je gej ikona,pa se postavlja pitanje ko nije :lol: ?
Za Crnogorce dobro znamo kakvi su,kada stalno psuju- ebem ti oca...Sta li onda zene rade u CG dok muski ono sa tudjim ocevima...Pa verovatno se lizu ili uguravaju prstice...Tako da verovatno to oko sto ti je u avartaru je oko od neke lezibejke :mrgreen: ...

preskaces casove biologije jos od osmog osnovne...i smatras da nisi zatucan... lijepo :)
samo osobu koja nije sigurna u svoju seksualnost moze toliko da uznemiri tudja hrabrost da izrazi svoju
 
preskaces casove biologije jos od osmog osnovne...i smatras da nisi zatucan... lijepo :)
samo osobu koja nije sigurna u svoju seksualnost moze toliko da uznemiri tudja hrabrost da izrazi svoju

A đe si videla da sam preskakao biologiju još od osmog razreda? Pa ajd sad da ne čačkam po Bibliji,pošto vidim sa kim imam posla,vidi samo Lamarkovu teoriju evolucije,pa onda Darvinovu,i oboje su lepo kazali da kada se spoje muška i ženska polna ćelija ima novog života.Samo suprotnosti mogu da daju nov život.Niko nije pomenuo da su se dva homića kresala pa nastao neki mutant (osim možda HIVa,to im je valjda dete).Za teoriju o hromozomima sam pročitao i kasnije i čuo na TV,tako da ne izmišljam.Ako ti je konfiguracija gena i hormona normalna,kako onda možeš da budeš seksualno devijentan,osim ako u mozgu nisi izopačen što sam već spomenuo u postu na prošloj strani..Filozofski si rekla,nema šta...Ne razumem zašto ih toliko braniš i toliko produbljuješ raspravu,kada si se već u prvim svojim postovima izjasnila na čijoj si strani...
 
A đe si videla da sam preskakao biologiju još od osmog razreda? Pa ajd sad da ne čačkam po Bibliji,pošto vidim sa kim imam posla,vidi samo Lamarkovu teoriju evolucije,pa onda Darvinovu,i oboje su lepo kazali da kada se spoje muška i ženska polna ćelija ima novog života.Samo suprotnosti mogu da daju nov život.Niko nije pomenuo da su se dva homića kresala pa nastao neki mutant (osim možda HIVa,to im je valjda dete).Za teoriju o hromozomima sam pročitao i kasnije i čuo na TV,tako da ne izmišljam.Ako ti je konfiguracija gena i hormona normalna,kako onda možeš da budeš seksualno devijentan,osim ako u mozgu nisi izopačen što sam već spomenuo u postu na prošloj strani..Filozofski si rekla,nema šta...Ne razumem zašto ih toliko braniš i toliko produbljuješ raspravu,kada si se već u prvim svojim postovima izjasnila na čijoj si strani...

konfiguracija gena i hormona utice na to koliko ce tjelesno osoba biti slicna ili razlicita od suprotnog pola, ne da li ce osoba biti homo ili ne

vidim da nisi odgovorio na boldovano u tom citatu
 
Ovaj moj predhodni i svi pred tog predhodnog posta su bili odgovori na tu tvoju recenicu...Hromozomi imaju itekako uticaja na to da li će osoba biti homo ili ne...Pitaj nekog iz medicinske da ti to objasni,ili ću ti ja sutra objasniti jer me mrzi sad da tražim knjigu iz biologije da bi ti citiro...
 
Ovaj moj predhodni i svi pred tog predhodnog posta su bili odgovori na tu tvoju recenicu...Hromozomi imaju itekako uticaja na to da li će osoba biti homo ili ne...Pitaj nekog iz medicinske da ti to objasni,ili ću ti ja sutra objasniti jer me mrzi sad da tražim knjigu iz biologije da bi ti citiro...

trazi knjigu i citiraj, zahtjevam both knjigu iz biologije i knjigu iz psihologije
 
Ove koliko ja vidim niko nije pozivao na linč...Političke partije i nevladine organizacije devijentnih pozale su i pozivaju na nasilje.Setite se samo nemira u NS.Što tim mladim nacionalistima nije u jednoj naprednoj kako vi kažete Srbiji omogućeno da održe taj jedan skup i sve bi prošlo bez problema,nego su nazivani neofašistima od strane tih partija koje vode i devijentne ličnosti i takvi su izašli da se biju na ulicama...Ljudi ako je opravdanje neki stop fašizmu,pa fašizam je mrtav još od kada je umro general Franko...
 
Ove koliko ja vidim niko nije pozivao na linč...Političke partije i nevladine organizacije devijentnih pozale su i pozivaju na nasilje.Setite se samo nemira u NS.Što tim mladim nacionalistima nije u jednoj naprednoj kako vi kažete Srbiji omogućeno da održe taj jedan skup i sve bi prošlo bez problema,nego su nazivani neofašistima od strane tih partija koje vode i devijentne ličnosti i takvi su izašli da se biju na ulicama...Ljudi ako je opravdanje neki stop fašizmu,pa fašizam je mrtav još od kada je umro general Franko...


jebesh mi sve, al ja ne vidim vezu sa homoseksualcima tu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top