Sta mislite o drugarskom sexu?!!

  • Začetnik teme Alexandra
  • Datum pokretanja
Po pravilu drugarstvo izmedju muskarca i zene moze da postoji, no ono se zasniva iskljucivo na zajednickim interesovanjima. Ako drugarstvo predje na prijateljstvo, razlog tome je emotivna privlacnot gde je krajnji cilj sex. Muskarac i zena ne mogu biti prijatelji a da i jedan i drugi ne ocekuju od tog prijateljstva i malo toplijeg zagrljaja. A sex da ce pokvariti prijateljstvo jesu predrasude, koje mogu da budu ostvarene samo tamo gde prijateljstva uopste nije ni bilo.
 
No Nick:
Johnny_English:
Freja:
Johnny_English:
a koliko bolestina zahvati ovu tuznu Srbiju pa to je bruka... samo me interesuje da li je neko ***** drugarski drugaricu od 200 kila... ili obicno su vam dobre drugarice i dobre ribe pa ne znate kako da ih navucete nego na tu zanimljivu foru za maloumnice (ciji je broj u srbiji u porestu) kao kres drugarski... pa te ribe sto na to pristanu bih lincovao ....to su kurave samo gledaju gde ce da se DRLJAJU... pa bre u drugarstvu to ne moze da se oseti kad imas druga ili drgugaricu to ti je ko brat ili sestra....t je ko da kazes daljoj sestri od tetke "mogu li ja tebe da opalim onako rodbinski?" alo bre razgranicite sta ocete od neke osobe...te ribe sto ih svrbi pica pa bi pristale na sve samo da uleti nesto, pitao bih imaju li obraza i casti da to javno kazu kako su se kresale sa svim dobrim prijateljima, sa momcima sa kojima su bile (ok to je regularno), SA KONDUKTEROM POD IZGOVOROM BILA GUZVA NA GAZELI PA ME JE KRESNUO ONAKO KONDUKTERSKI.... itd...... RADITE STVARI KOJIH SE NE STIDITE!
Delimicno se slazem, ali necu o tome. Zasto napadas samo devojke koji bi to radile. Sta je sa njihovim "drugarima" koji takodje pristaju na to? Za njih je u redu? Taj kondukter je faca, sta? Cudni stavovi, takva shvatanja ne idu uz kompjuter, nego lepo uzmi drvenu tablu i vezbaj mnozenje!
u pamet se devojko....lepa ti je oslednja recenica no necu o tome...nisam rekao da je kondukter smeker....ali pomiri se sa cinjenicom da zivimo na planeti gde devojke je8ulje su ***** i nista vise.... a momci koji kresu je8aci i kurvari ali to je za njih pozitivno u najgorem slucaju nenegativno.... malo ozbiljniji momci koji imaju kad su sa devojkom i ozbiljnije namere sigurno nece se vezivati za osobu kojoj je sex sport koji je ona pre njega trenirala sa desetinama.... ti si ocigledno je8ana pa si se odma osetila prozvanom.....no ako pljujete sami po sebi ni ja se necu ustyrucavati da pljujem po vama....
Koji si ti psihijatrijski slucaj, covece! Cak te ne mogu svrstati ni u "balkance" o kojima se vac na temu savremenog muskarca raspredalo na siroko. Ti bre lepo da se vratis nazad u praistoriju, pa toljagu u ruke i da lovis sebi zenku koju ces ljubomorno cuvati u svojoj pecini i povremeno onako, jelte, preventivno lupati tom toljagom po glavi da joj slucajno ne bi pale na pamet neke bludne misli! :roll:
I pazi, ti sebi dajes za pravo da onu devojku tako prozivas, kazes joj da je ocigledno yebana pa se nasla prozvanom?! Covece, da li je tebi dobro????? Odakle ti samo pravo da joj se tako obracas? Sta ti znas o njoj, ma uopste o svim devojkama (posto stalno generalizujes), poznajes je/ih licno, upucen si u njihovu intimu ili sta?
Daj bre idi malo pod hladan tus, uzmi nesto za smirenje, neki bensedin i preispitaj prvo sebe i svoje misli, pa ako budes imao tad nesto pametno da kazes, a eto ti pa izvoli na forum.....
JEDNO PITANJE? STO STE VI DANASNJE RIBE TOLIKO AMORALNE? STO TOLIKO TEZITE RAZNIM PERVERZIJAMA I BLUDU? I ONDA KAD VAM NEKO KAZE DA STE ***** JOS SE I UVREDITE! NIKAKO MI TO NIJE JASNO! sta ono kao tamo mlatis balkanac.. pecinski covek... bla bla bla... ko malo dete...pitaj za neke stvari mamu i tatu jer ociglegno da ti nisu posvetili dovoljno vremena dok si bila mala ... pa si sad izrasla u droljetinu prve kategorije koja se ponosi svojim statusom....ja stvarno nemam nista protiv vas ...ja bih vas zaista sve rado poje8ao!!!!
 
*Mihal*:
Po pravilu drugarstvo izmedju muskarca i zene moze da postoji, no ono se zasniva iskljucivo na zajednickim interesovanjima. Ako drugarstvo predje na prijateljstvo, razlog tome je emotivna privlacnot gde je krajnji cilj sex. Muskarac i zena ne mogu biti prijatelji a da i jedan i drugi ne ocekuju od tog prijateljstva i malo toplijeg zagrljaja. A sex da ce pokvariti prijateljstvo jesu predrasude, koje mogu da budu ostvarene samo tamo gde prijateljstva uopste nije ni bilo.
Ovaj komentar bi samo prepisao - pun pogodak
 
ikksx:
*Mihal*:
Po pravilu drugarstvo izmedju muskarca i zene moze da postoji, no ono se zasniva iskljucivo na zajednickim interesovanjima. Ako drugarstvo predje na prijateljstvo, razlog tome je emotivna privlacnot gde je krajnji cilj sex. Muskarac i zena ne mogu biti prijatelji a da i jedan i drugi ne ocekuju od tog prijateljstva i malo toplijeg zagrljaja. A sex da ce pokvariti prijateljstvo jesu predrasude, koje mogu da budu ostvarene samo tamo gde prijateljstva uopste nije ni bilo.
Ovaj komentar bi samo prepisao - pun pogodak
drugarstvo~prijateljstvo isto kao i sija~vrat... zaista zeleo bih da te vidim kako se ponasas kada imas devojku koja ima 5 mnogo dobrih drugova sa kojima se redovno drugarski poje8e jer je to cilj tog drugarstva...znas ona voli tebe...ali voli i peru i lazu .. znas vi ste cetverac!!!
 
Johnny_English:
ikksx:
*Mihal*:
Po pravilu drugarstvo izmedju muskarca i zene moze da postoji, no ono se zasniva iskljucivo na zajednickim interesovanjima. Ako drugarstvo predje na prijateljstvo, razlog tome je emotivna privlacnot gde je krajnji cilj sex. Muskarac i zena ne mogu biti prijatelji a da i jedan i drugi ne ocekuju od tog prijateljstva i malo toplijeg zagrljaja. A sex da ce pokvariti prijateljstvo jesu predrasude, koje mogu da budu ostvarene samo tamo gde prijateljstva uopste nije ni bilo.
Ovaj komentar bi samo prepisao - pun pogodak
drugarstvo~prijateljstvo isto kao i sija~vrat... zaista zeleo bih da te vidim kako se ponasas kada imas devojku koja ima 5 mnogo dobrih drugova sa kojima se redovno drugarski poje8e jer je to cilj tog drugarstva...znas ona voli tebe...ali voli i peru i lazu .. znas vi ste cetverac!!!
Pa znas sta, ako oni to vole i ako nemaju moralnih barijera, mogu i da se prosire u 16-terac.Meni licno ti grupnjaci nisu zabavni,ali ne bih ja ove druge sputavao.Pitanje je sta ce posle biti sa njihovim porodicama, i u sta oni izrastaju.
 
"Po pravilu drugarstvo izmedju muskarca i zene moze da postoji, no ono se zasniva iskljucivo na zajednickim interesovanjima".Ja bih dodao da izmedju muskarca i zene nikad ne moze biti onog drugarstva kao izmedju M/M ili Z/Z.Ako iole postoji mala privlacnost izmedju M/Z sa bilo koje strane neminovno ce "taj/Ta" vuci ka sexu.
 
Chernobill:
Samo ped-er moze da ima drugaricu!
Stara dobra izreka, ne znak zasto sam je naveo, ali ne skodi...
Odnosno ako ne postoje drugovi M/Z onda nema ni drugarskog sexa. Sve je dozvoljeno.
ljudi mnogo ste se uneli u svoje uloge....sta mislite da glumite u nekom filmu amsterdamske produkcije.... sta vam je? jel to mozda vas moto : gde god vidis zgodnu rupu ti **** posadi! sta je izolacija ucinila od ove zemlja....mi nemamo love da otputujemo negde na zapad i da vidimo da nije sva kao na njihovim filmovima....na filmovima je tako da bi se prodali....aj neka mi neko kaze posto tvrdite da ako nema sexa da nema ni prijateljstva sta ce uraditi u trnutku kada od njega zatrazis sex najbolja drugarica koja je igrom slucaja teska 200 kila ima zulufe ko elvis sise ko misece dlakavu smrdljivu picu idt...a cura mnogo dobra drugarica.....
 
JOHNNY_ENGLISH, oladi covece malo ok? Hoces da se vredjamo? Ok! Ja te nazovem balkancem a ti meni droljetina?!?! Pa mama ti drolja sto te rodi takvog razyebanog u mozak!
Tebi smeta sto ce se drug i drugarica kresnuti??? Bolesnik! E pa bolesni manijace nekulturni i necivilizovani, gde jos ima pravog drugarstva medju suprotnim polovima? S jedne strane se kad tad pocinje javljati neka zelja za onom drugom osobom ili ako ne zelja onda neke dublje emocije. Ili ti to mozda ne razumes? Treba ti mozda neki crtez, skica?
Napao si ovde sve sto je zensko i sve smo za tebe drolje, a nemas pojma nista ni o jednoj od nas.
Jel su sve zene drolje??? Idi sad i reci to svojoj mamici, vazi?
Shovinisto nenormalni!
 
vidim da ste imali veoma trosno vece,pljuvali ste se vise nego bilo ko kada na ovom forumu,nema veze,bitno je da se lozite

Sex na prijateljskoj osnovi:
Pitaj moral reci ce ti covece pa ne *ebe se sve sto je zensko i ima dve noge
Pitaj muskost reci ce ti :sve sto mozes danas nikako ne ostavjaj za sutra
Pitaj savest,recice ti:*ebote pa da li si ti ikada znao za 'granice'
.
.
.
Iskreno,desilo mi se:jurime drugarica na foru da mi 'nesto isprica' i tako dve godine ona meni non-stop treba 'nesto da prica' dok ja nisam popizdeo i otisao kod nje da 'pricamo'.Sve je i pocelo pricom da bi na kraju zavrsili u krevetu.Nikada je vise nisam smatrao za 'drugaricu' vec kao neku koju sam *ebo i koju cu opet *ebati
Druga prica tece ovako:Matursko vece(ima od tada oko 2 god.) ona (moja prijateljica) me juri svo vreme,a ja sa nekom mojom drugaricom pijem,plesem ...kraj maturske veceri,drugarica sa kojom sam celo vece me vozi pijanog,kuci,ali svojoj.Dok smo stigli vec me je 'malo' popustilo pice.'Otreznim' se ja neki, kafama i sokovima,vec je bilo 8h ujutro a ona svo vreme lezi na krevetu,pored mene,i kao macka ceka 'nesto'.to 'nesto' u pocetku mi nije bilo jasno nikako, i naravno ukapirao sam 'ona hoce mambo',naravno da nisam hteo da kvarim nase drugarstvo,pitala me je zasto necu jel joj nesto fali.Rekao sam joj da necu
Danas se kajem,nije mi jasno zasto tada nisam hteo,zasto sam nju ostavio bez *urca i sebe bez *icke
,rekla mi je da to postuje ali da mi to nikada nece oprostiti,
Moral?Savest?Pitam sebe,nemam odgovor

:?: :?: :?: :?:
 
looodica:
Nemoj bolje imati sex sa njim josh ako ti je najbolji drug bolje batali to.Ja sam imala ma nemogu ti opisati super,najboljeg druga i eto mi zavrshili u krevetu i posle toga mogu ti reci da nije bilo isto kao i ranije,tu sam ja posle imala osecanja prema njemu i on prema meni itd.i postanemo ja i on momak i devojka i evo danas ni rec,uopshte vishe ne pricamo. :cry: tako da kada bih mogla vratiti vreme u nazat nebi nikada u zivotu ovo uradila shto sam tada. :!:

Potpuno si u pravu. Posle svega se osećaš potpuno bezveze. Ako sve bude OK odmah, kadtad će se nešto razdesiti, a onda ne gubiš samo ljubav i sapunika, već i druga i prijatelja. Bolje nikad tako nešto ni ne započinjati sa nekim ko ti je prijatelj (pravi). Ako ti je prijateljstvo samo izgovor da kraj nekog budeš što duže, pa se nadaš nečemu, to će još ređe i teže da uspe. U svakom slučaju ovo je lose-lose situation. :? :? :?
 
budca:
vidim da ste imali veoma trosno vece,pljuvali ste se vise nego bilo ko kada na ovom forumu,nema veze,bitno je da se lozite

Sex na prijateljskoj osnovi:
Pitaj moral reci ce ti covece pa ne *ebe se sve sto je zensko i ima dve noge
Pitaj muskost reci ce ti :sve sto mozes danas nikako ne ostavjaj za sutra
Pitaj savest,recice ti:*ebote pa da li si ti ikada znao za 'granice'
.
.
.
Iskreno,desilo mi se:jurime drugarica na foru da mi 'nesto isprica' i tako dve godine ona meni non-stop treba 'nesto da prica' dok ja nisam * i otisao kod nje da 'pricamo'.Sve je i pocelo pricom da bi na kraju zavrsili u krevetu.Nikada je vise nisam smatrao za 'drugaricu' vec kao neku koju sam *ebo i koju cu opet *ebati
Druga prica tece ovako:Matursko vece(ima od tada oko 2 god.) ona (moja prijateljica) me juri svo vreme,a ja sa nekom mojom drugaricom pijem,plesem ...kraj maturske veceri,drugarica sa kojom sam celo vece me vozi pijanog,kuci,ali svojoj.Dok smo stigli vec me je 'malo' popustilo pice.'Otreznim' se ja neki, kafama i sokovima,vec je bilo 8h ujutro a ona svo vreme lezi na krevetu,pored mene,i kao macka ceka 'nesto'.to 'nesto' u pocetku mi nije bilo jasno nikako, i naravno ukapirao sam 'ona hoce mambo',naravno da nisam hteo da kvarim nase drugarstvo,pitala me je zasto necu jel joj nesto fali.Rekao sam joj da necu
Danas se kajem,nije mi jasno zasto tada nisam hteo,zasto sam nju ostavio bez *urca i sebe bez *icke
,rekla mi je da to postuje ali da mi to nikada nece oprostiti,
Moral?Savest?Pitam sebe,nemam odgovor

:?: :?: :?: :?:
covece ti si jedini normalan izgleda na ovom forumu uz neke manje dvoumice koje sa sobom ces resiti ali jedini na pravom putu..... svaka je *cka ista.... ne idi grlom u jagode... ako imas finu devojku koju volis sa kojom imas manje vise ucestal sex il ga i nemas nije bitno nije sve u tome furaj tu vezu i nemoj se poistovetiti sa iskompleksiranim likovima koji nisu ****** nista do 25 i onda kad im je neka dala oni su pomislili da su na krovu sveta....sad ce da *bu sve sto ima*cku i na dve noge ide :) ....pozdrav!
 
Ja muškarca po upoznavanju smestim u kategoriju drug ili potencijalni frajer. Drugovi su mi oni koji me ne privlače , sa kojima je lepo pričati, zezati se ,izlaziti. Potencijalni frajer odmah prođe kroz seriju sex maštarija ..Ne verujem u drugarstvo ako ti se neko sexualno sviđa.Ne bih spavala sa drugom jer mi on posle ne bi bio ništa više, a definitivno bi bilo teško praviti se da se ništa nije dogodilo.
 
Ja pa ja:
looodica:
Nemoj bolje imati sex sa njim josh ako ti je najbolji drug bolje batali to.Ja sam imala ma nemogu ti opisati super,najboljeg druga i eto mi zavrshili u krevetu i posle toga mogu ti reci da nije bilo isto kao i ranije,tu sam ja posle imala osecanja prema njemu i on prema meni itd.i postanemo ja i on momak i devojka i evo danas ni rec,uopshte vishe ne pricamo. :cry: tako da kada bih mogla vratiti vreme u nazat nebi nikada u zivotu ovo uradila shto sam tada. :!:

Potpuno si u pravu. Posle svega se osećaš potpuno bezveze. Ako sve bude OK odmah, kadtad će se nešto razdesiti, a onda ne gubiš samo ljubav i sapunika, već i druga i prijatelja. Bolje nikad tako nešto ni :? ne započinjati sa nekim ko ti je prijatelj (pravi). Ako ti je prijateljstvo samo izgovor da kraj nekog budeš što duže, pa se nadaš nečemu, to će još ređe i teže da uspe. U svakom slučaju ovo je lose-lose situation. :? :? :?
ebiga covek se uci dok je ziv,ali sad nebi mi tako neshto palo na pamet da uradim nikada :roll:
 
Ma zavisi od slucaja do slucaja!
Ako postoje emocije koje mogu preci u zaljubljenost stvari mogu izmaci kontroli. Vec deset godina imam drugaricu sa kojom vodim razgovore intimnije nego sa najboljim prijateljima a pocelo je sa sexom medjutim nije bilo te potrebne hemije da bi se zaljubili.
Mogli smo x puta opet da se kres.. ali nam je to drugarstvo vise znacilo.
Sdruge strane IMAO SAM drugaricu i eto desilo se jednom prilikom i kao nesto smo bili u vezi neko vreme i posle puf kao da se nikad nismo poznavali. Krivo mi je kao i njoj al bem li ga niko se pametan nerodi!
 

Back
Top