sta mislite o bilderima

icon_redface.gif
 
Samantha Jouns:
hahahahhahaahhahahhahahahahah koja tema....E deco deco,......:lol:
ne vidim zasto imate predrasude sto se tice bildera??? Ti ljudi su odabrali da se bave tim stilom zivota i zatso po vama moraju biti glupi i da im je sva pamet u misicima...
UOPSTE nije tako znam 10000 ljudi koji se bave bildovanjem i zavrsili su fakulete i ugledni su ljudi i nevidjeno su pametni.
I da razbijemo PREDRASUDE ba bilderima NIJE MALI ***** samo da znate. ma sta se ja uopste raspravljam ovde sa vama....
Al si me opisala svaka ti cast :P Sve je istina :)
 
Samantha Jouns:
ne vidim zasto imate predrasude sto se tice bildera??? Ti ljudi su odabrali da se bave tim stilom zivota i zatso po vama moraju biti glupi i da im je sva pamet u misicima...
UOPSTE nije tako znam 10000 ljudi koji se bave bildovanjem i zavrsili su fakulete i ugledni su ljudi i nevidjeno su pametni.

:lol:.... ovo me podseti na jednog mog profu. on je neki dr mr, ugledan je, skockan, bavi se bildingom. najjachi je kad dodje namerno u tesnoj majci i nalakti se na sto dok pricha da bi mu se videli tamo neki bicepsi tricepsi sedmocepsi. :lol:


budala ako mene pitash.
al nema veze nabildovan je pametan ugledan i zavrshio je fakultet i postdiplomske :roll:
 
nema nista lose u malo bildovanja,cak i sam idem u teretanu povremeno (mesec-dva pa prestanem) i mogu vam reci da se bolje osecam kad i to malo odradim...a i pomagalo mi je dosta...a takodje nemam nista protiv profi bildera,i to je nacin da se zaradi neka lovica...a i zdravlje je tu...
 
cukijuri:
ali ok je ako neko ide povremeno, neko ko zeli da ojaca... :) ali opet kazem, bar ja, ne bih nikad pio proteine i koje kakve steroide, kada sam nadaren i ovako... he :)
jel moguce da ste tolke budale e....pa protein je najosnovnija materija u ishrani svakog choveka,proteina imash u svim namirnicama,i svi mishici su ti izgradjeni od lanchanih amino kiselina koje chine slozhenije proteine....i nemojte da prichate gluposti,bodybuilding je prelep individualni sport,koji zahteva veliko pozhrtvovanje,extremno zdrav zhivot i puno psihichke i fizichke snage.....ja treniram shest puta nedeljno kao zhivotinja,svakog dana jedem krompir,tunjevinu,pijem mleko i vodu,nema nishta zdravije od toga,niti postoji sport na ovom svetu koji zahteva tako striktno zdravu ishranu....a onda naidje neki slepac i kazhe neshto ovako,samo zato shto ima 50 kila,izgleda kao devojchica od 13 godina,i oseca inferiorno u danashnjem svetu gde je dominantnost prioritet svakom mushkarcu....sve shto ja hocu je da za pochetak prestanete da budete licemerni,svako ko se u zhivotu trudi,shta god da radi,ako to radi dobro,zasluzhuje poshtovanje od ostalih.....

i by the way....devojke obozhavaju momke koji imaju mishice,mishici nisu samo jebeni baloni,ne postoji pumpa kojom se mogu povecati....mishici su rezultat rada,truda,discipline i pozhrtvovanosti,a svako ko poseduje ove osobine je uvek u prednosti recimo neke devojke koja to ume i da poshtuje....
 
i da,shto se vremena tiche,jedan trening traje jedan ipo,do dva sata ne vishe.....a u poslednje vreme profesionalci praktikuju chak i samo tri dana u nedelji da treniraju(zavisi kako kome odgovara)....ocu da kazhem josh jedan odvratni stereotip je da su bilderi glupi,a naravno taj stereotip su stvorili oni jadnici koje sam vec pomenuo gore.....tj.zakljuchak je,da uvek ima vremena i za ostale stvari....a to je stvar izbora,ja recimo pre biram da 2 sata uveche odvojim za trening nego da gledam grand paradu ili neko slichno sranje na tv-u,ili nedaj bozhe da se nalivam rakijom sa lokalnim pijandurama dok zaokruzhujem tamo neke ixeve i kecheve u integrisanoj kladionici u sklopu kafane:|.....
 
Makijavelli:
i da,shto se vremena tiche,jedan trening traje jedan ipo,do dva sata ne vishe.....a u poslednje vreme profesionalci praktikuju chak i samo tri dana u nedelji da treniraju(zavisi kako kome odgovara)....ocu da kazhem josh jedan odvratni stereotip je da su bilderi glupi,a naravno taj stereotip su stvorili oni jadnici koje sam vec pomenuo gore.....tj.zakljuchak je,da uvek ima vremena i za ostale stvari....a to je stvar izbora,ja recimo pre biram da 2 sata uveche odvojim za trening nego da gledam grand paradu ili neko slichno sranje na tv-u,ili nedaj bozhe da se nalivam rakijom sa lokalnim pijandurama dok zaokruzhujem tamo neke ixeve i kecheve u integrisanoj kladionici u sklopu kafane:|.....
nek si im rekao :) , (ja nisam imao zivaca da kucam)......... a ovo ___ si lepo rekao :)
 
Ako se misli na profi bildere po meni jeste ruznu imati onakvo telo...medjutim oni to ne rade da bi lepo izgledali nego zato sto im je to posao....Teretana mi je ok i treba ljudi da brinu o svom telu, ali nikako ne razumem klince koji sa 13-god idu u teretanu...Ja kuci redovno vezbam (izbegavam tegove) uglavnom zgibovi, sklekovi, trbusnjaci, i tako vec jedno dve-tri god,...Rezultati su vidljivi i kad dostignem neku granicu razredicu trninge samo cu da odrzavam to sto imam.....Sta da vam kazem po meni je trista puta bolje biti bodibilder pa i ako preteras u tome nego da imas bojler ispred sebe ceo zivot i da nista ne radis povodm toga......
pozzz
 

Back
Top