STA MISLIS O OSOBI IZNAD?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
znaci, njihova veza je veza koja bi mnoge mogla da izleci... to sam cuo jutros... jel mislite vi da ponekad ljudski mozak moze da nas iznenadi s... ma daj... koga je jos briga... ali, sedim 1,000 kilometara od nicega, u sobici jednoj... i moja jedina pozicija je ta da je nema uopste... a jutros sam se probudio vise puta... skoro da ljudi vise i ne spavaju stvarno... zato i nisu produktivni... a i oni koji jesu, jesu uglavnom u prazno... jel mislite vi da ce neko nekad doci sam i reci vam da je sve u redu? ali, stvarno...
 
joj... kazite mu vi, ja nemam srca... :D jedan od onih dana.... pokazacu kako hleb moze da bude svez i vruc... ali je to jedan od onih dana... i pokazacu mozda kako neko moze i dobar covek da b... ma... znate sta? ipak je zvuk svuda oko nas... probajte da zatvorite oci samo... muzika...
 
1112hv6.gif
 
da li se vi ikad upitate sta je iskonsko zlo? jel to fredi kriger? joj, a mi smo jednog druga prozvali po tom liku... a secam se kad ima ona scena, kao, neko se krije iza vrata, a on sa prstima... kkkrrrrrrkkk.. kroz vrata... direktno pored glave... tita mi... skroz me je plasio taj film... a i ne volim nesto da gledam horore... jaoj... a koje vi filmove volite da gledate? sad pitanje...
 
pise kratke postove... ha haha... a salim se... jel ste provalili da sam to ja ponovo? trebala bi da se otvori neka tema koja se zove: sta mislite o osobi iznad, ako je osoba iznad ista kao i osoba koja upravo kuca svoj post o osobi iznad? mislim da bi to bilo bas ludilo... jel sam vam rek'o da vas sve volim? nisam??!! pa naravno... kad to nije ni istina... a salim se... nije...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top