Шта кувамо данас 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Прокељ и пилетина
IMG_20240110_134321.jpg
 
Baš jeftino, ova salata je takođe bila mlada i nimalo gorka kako ume zimi da bude iz staklenika.
Možda mi se do petka noge oporave da se otkotrljam do Lidla, svašta mi treba.
Naruči iz Maxija donesu ti na vrata, preko 3000,00 dostava besplatna, izaberu bas lepo, a na,sajtu puno toga jeftinije nego u radnji. Lično sam baš zadovoljna saradnjom sa njima.
 
Mi kod brata u Ljubljani a njegova žena Ukrajinka. Skuvala nam riblju čorbu od sveže tunjevine sa krompirom i pavlakom, baš čudno. I onu salatu, neko je to spominjao, kao ruska ali sa haringama i cveklom. I na kraju čia seme u nekom šlagu pa integralni keksići nalomljeni
Baš je bilo fino, totalno drugačije.
 
Nisam videla ovo, izvini, pogledaću da vidim kakvi su sve uslovi, trebaće mi posle op da ne moram da hodam previše i da nikoga ne gnjavim.
Ja naručuje preko njih jednom mesečno sigurno, a nekad i češće. Sve što ima u marketu ima i na sajtu, samo što na sajtu bude duže akcija. Možeš da odredis i vreme kad da ti isporuče robu. Zivnu 15 min ranije da se najave.
 
Ja naručuje preko njih jednom mesečno sigurno, a nekad i češće. Sve što ima u marketu ima i na sajtu, samo što na sajtu bude duže akcija. Možeš da odredis i vreme kad da ti isporuče robu. Zivnu 15 min ranije da se najave.
Malo sam sad njuškala i sviđa mi se što ne moraš da platiš unapred već kad isporuče robu, ne volim online plaćanja.
Registrovaću se, pa nek stoji aplikacija kad zatreba, a trebaće.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top