Шта кувамо данас 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam danas ko da me poplava izbacila, ubi ovo vreme cas oblacno pa sparina, oce kisa nece kisa
I tako me mrzelo bilo sta da radim, a jedu mi se pohovane tikvice...pa sam probala da ih pecem u rerni da ne bih staja uz sporet jer me mrzi
Naravno zajeb
To ne lici ni na sta :roll:
Poh se ispekao spolja a unutra zive tikvice, stavila sam ih na papir pa su suve ko drvo, fali im ulje ne vredi ovako

Onda smo narucili rostilj :lol:

Ne znam je l pravi neko ovde tako u rerni pohovane tikvice, ali uspesno?
Da li sam ja zajebala ili stvarno nisu ni dizajnirane da se tako spremaju?
 
Ja sam danas ko da me poplava izbacila, ubi ovo vreme cas oblacno pa sparina, oce kisa nece kisa
I tako me mrzelo bilo sta da radim, a jedu mi se pohovane tikvice...pa sam probala da ih pecem u rerni da ne bih staja uz sporet jer me mrzi
Naravno zajeb
To ne lici ni na sta :roll:
Poh se ispekao spolja a unutra zive tikvice, stavila sam ih na papir pa su suve ko drvo, fali im ulje ne vredi ovako

Onda smo narucili rostilj :lol:

Ne znam je l pravi neko ovde tako u rerni pohovane tikvice, ali uspesno?
Da li sam ja zajebala ili stvarno nisu ni dizajnirane da se tako spremaju?
Ја сам спремала,али сам их ваљала у мешавину кукурузног, обичног брашна и мало алеве паприке, попрскала мало уљем и пекла, одличне су биле.
Чек, можда нађем рецепис, можда сам нешто заборавила, а гарант јесам.
 
Ja sam danas ko da me poplava izbacila, ubi ovo vreme cas oblacno pa sparina, oce kisa nece kisa
I tako me mrzelo bilo sta da radim, a jedu mi se pohovane tikvice...pa sam probala da ih pecem u rerni da ne bih staja uz sporet jer me mrzi
Naravno zajeb
To ne lici ni na sta :roll:
Poh se ispekao spolja a unutra zive tikvice, stavila sam ih na papir pa su suve ko drvo, fali im ulje ne vredi ovako

Onda smo narucili rostilj :lol:

Ne znam je l pravi neko ovde tako u rerni pohovane tikvice, ali uspesno?
Da li sam ja zajebala ili stvarno nisu ni dizajnirane da se tako spremaju?
Kada se narendaju, doda se jaje i brašno, pa kašikom vadiš na pek papir, kao uštipke, budu jestive.
 
Ulje na papir,pa po njima. Ja tako pravim,budu suvkaste ali budu dobre. Možda si sjekla debelo a visoka temperatura pa se poh ispekao a one žive ostale.
NIsam ulje stavila, znaci mora, pa da one vole masnocu, ne vredi ovako bez ulja budu ko drvo
E pa nemam pojma, sekla sam ko i uvek sto secem kad przim pa ne budu zive
Mozda sam zajebala temp u rerni ....
 
E sad da podelim nešto. Kažu da kad se stavi pek papir u tiganj i sipa samo malo ulja, ništa ne prska a lepo se ispeče.
I ono što mi uvek usvinji šporet je pečenje tofua.
Sad probala, čak sam i soya sos sipala, i stvarno ništa ne prska...mislim da prelazim na ovaj način pečenja.
Screenshot_2024-04-01-09-44-40-84_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
 
Secate se onih mojih neuspelih pecenih pohovanih tikvica od nedelje
Ja ih spakovala pa stavila u frizider, reko ajde da ne bacam, mogu da ih iskoristim za musaku kad budem imala vremena ovih dana
Jutros kazem gospodZa mami o tim tikvicama i da sam ih sacuvala u frizideru, reko nisu bas za jelo zivkaste su, mozete da ih iskorostite ako hocete za nesto ili sacekajte ja cu kad stignem danas sutra.... kaze ona ma ne mogu da kuvam danas nista, neka ih ...vazi

Kad ne lezi vraze dok sam cekala u bolnici stize mi poruka:

Screenshot_20240402_194546_Messages.jpg


:rotf: :rotf: :rotf: kakva carica
 
Secate se onih mojih neuspelih pecenih pohovanih tikvica od nedelje
Ja ih spakovala pa stavila u frizider, reko ajde da ne bacam, mogu da ih iskoristim za musaku kad budem imala vremena ovih dana
Jutros kazem gospodZa mami o tim tikvicama i da sam ih sacuvala u frizideru, reko nisu bas za jelo zivkaste su, mozete da ih iskorostite ako hocete za nesto ili sacekajte ja cu kad stignem danas sutra.... kaze ona ma ne mogu da kuvam danas nista, neka ih ...vazi

Kad ne lezi vraze dok sam cekala u bolnici stize mi poruka:

Pogledajte prilog 1525024

:rotf: :rotf: :rotf: kakva carica
Sad bi ti neko rekao sta ona ima da traži u tvom frižideru kad ti nisi kući. Ja ti kažem da je meni to super. Pametna zena,taman i da ih je bacila, zna kako treba s nekim koga voli njen sin
 
Secate se onih mojih neuspelih pecenih pohovanih tikvica od nedelje
Ja ih spakovala pa stavila u frizider, reko ajde da ne bacam, mogu da ih iskoristim za musaku kad budem imala vremena ovih dana
Jutros kazem gospodZa mami o tim tikvicama i da sam ih sacuvala u frizideru, reko nisu bas za jelo zivkaste su, mozete da ih iskorostite ako hocete za nesto ili sacekajte ja cu kad stignem danas sutra.... kaze ona ma ne mogu da kuvam danas nista, neka ih ...vazi

Kad ne lezi vraze dok sam cekala u bolnici stize mi poruka:

Pogledajte prilog 1525024

:rotf: :rotf: :rotf: kakva carica
Ne razumem, al šta može da ti se desi od živih tikvica?
Mi ih vazda jedemo na pola puta, ja volim kad su kranči :lol:
 
Sad bi ti neko rekao sta ona ima da traži u tvom frižideru kad ti nisi kući. Ja ti kažem da je meni to super. Pametna zena,taman i da ih je bacila, zna kako treba s nekim koga voli njen sin
Njen frizider moze da radi s njim sta hoce, moze da ga baci kroz prozor moze da ga zapali :lol:
Ja sam joj i rekla da radi s njima ako hoce nesto, ako nece ne mora...sve lepo pise :cistinaocare:
Ko hoce da bude zlurad moze da se raspise slobodno...zignuce me repic... sustina posta je da je njena reakcija meni preslatka ❤️ ako su njoj prijale meni je puno srce
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top