Sta joj je ?

Cao svima.
Sinoc sam izasao prvi mut sa devojkom koju sam upoznao pre nekoliko dana. Upoznala nas je nasa zajednicka drugarica. Seli smo u moj auto (nije neki, zastava, ali mislio sam, posluzice, pa danas se vecina vozi busom) i odveo sam je u McDonalds na Terazijama. Tu sam joj galantno kupio sve sto je trazila, i pomfrit i sok od pomorandze, a i ja sam se lepo najeo. Posle toga sam isplanirao da idemo u bioskop, da gledamo Terminator 3, ali je ona htela nesto drugo, jer joj je to dosadno (zamislite nekoga kome je dosadan takav film !),ali sam je ubedio da ipak pogledamo. Film je strava! Posle filma, pitala me je da se malo prosetamo pogradu, ali je meni utrnula noga od sedenja u bioskopu pa nisam mogao. Posto mi se malo prispavalo, predlozio sam da idemo kuci. Ona se slozila i otpratio sam je na Trg da uhvati bus. Seo sam u kola i otisao kuci. Meni je bilo mnogo super, a imao sam utisak da je i njoj bilo. Medjutim, jutros kad sam je pozvao, da je pitam da se vidimo veceras, ona je rekla da nije raspolozena da se vidja sa mnom i da je vise ne zovem !? Meni se slomilo srce, jer sam mislio da sam najzad nasao devojku. :cry: Da li mi mozete pomoci i dati neki savet kako da je ponovo nagovorim da izadjemo ? Ja imam 25, a ona 24 godine i normalne smo osobe... Pomozite ! :cry:

gde si nasao terminator 3...ta je tako romanticno...:roll:
 
ja mislim da je problem ipak bio u tome što je ćero stojadina, a ne barem golf trojku (jesam pogodila polu-šmekerska kola?)

ali lako je meni da sudim sa ove distance...

:lol: I ja mislim da je u tome bio problem. Najiskrenije. A kao drugo autobus + decko to je vrlo delikatna kombinacija. To moze da sprzi decka samo tako. Bolje je ne upustati se u to ako nisi 100 % siguran u sebe.
 
Cao svima.
Sinoc sam izasao prvi mut sa devojkom koju sam upoznao pre nekoliko dana. Upoznala nas je nasa zajednicka drugarica. Seli smo u moj auto (nije neki, zastava, ali mislio sam, posluzice, pa danas se vecina vozi busom) i odveo sam je u McDonalds na Terazijama. Tu sam joj galantno kupio sve sto je trazila, i pomfrit i sok od pomorandze, a i ja sam se lepo najeo. Posle toga sam isplanirao da idemo u bioskop, da gledamo Terminator 3, ali je ona htela nesto drugo, jer joj je to dosadno (zamislite nekoga kome je dosadan takav film !),ali sam je ubedio da ipak pogledamo. Film je strava! Posle filma, pitala me je da se malo prosetamo pogradu, ali je meni utrnula noga od sedenja u bioskopu pa nisam mogao. Posto mi se malo prispavalo, predlozio sam da idemo kuci. Ona se slozila i otpratio sam je na Trg da uhvati bus. Seo sam u kola i otisao kuci. Meni je bilo mnogo super, a imao sam utisak da je i njoj bilo. Medjutim, jutros kad sam je pozvao, da je pitam da se vidimo veceras, ona je rekla da nije raspolozena da se vidja sa mnom i da je vise ne zovem !? Meni se slomilo srce, jer sam mislio da sam najzad nasao devojku. :cry: Da li mi mozete pomoci i dati neki savet kako da je ponovo nagovorim da izadjemo ? Ja imam 25, a ona 24 godine i normalne smo osobe... Pomozite ! :cry:

Ha ha ha prava komedija! sta si sve slagao ovdje!:D
 
Dragi moj shmekeru pisem ti ovo u nadi da ces shvatiti koliko si plitak.Malo po malo pa mut.A sta je mut?Da li je to neka zivotinja dlakava..neki krem sto se maze na pogachu...ili je to nemo izlazenje sa utrnulom nogom...Terminator 3 uz taj film ne bi smuvao ribu ni na pustom ostrvu.Da si se opredelio za drugi deo filma ne bi suvog penisa ostao!Dosao si kolimma po nju a poslao je na bus.Vidi se shmeker bez premca.Ali razumem stedi se u ove crne dane.Evo ti kako treba da izgleda savrsen izlazak! Obavezno otici u zooloski vrt..odeljak majmuni...da vidi kako su simpatichni...i da skonta kako si ti karika koja nedostaje!Obavezno kupi kokice kako bi tvoj osmeh dobio na drazi ili barenu sunu kod Mileta ciganina ili ponesi bakin kolach u dzepu prave cure uvek padaju na to.A pri odabiru suncokreta gledaj da uzmes sto prljaviji jer crne usne najbolje ljube a prljave ruke najlepse miluju.Pri povratku pljuni na nekog sa Kalemegdanske tvrdjave da bi riba videla da si pravi mangup.Na povratku je povezi kuci u zastavi poljubi je u nos i reci "I`ll be back" :cool:
 
To su sve deciji filmovi, sta ces lepse nego da podetinjis sa nekim ko ti se svidja.....
icon_jokercolor.png
 
Devojka se za prvi izlazak ne izvodi u mek vec u restoran ili neki lep kafic.
Mogao si je odvesti kuci,a ne da ide busom.
Devojke ne vole na prvom izlasku da gledaju filmove tipa Terminatora,bolje da je bila neka romanticna komedija.
Sta da ti kazem...lose si isplanirao izlazak.
Vise srece drugi put.
 
S obzirom na to kakvo si joj vece priredio kao vrhunac izlaska trebalo je da joj otmes taj pomfrit i da ga ti pojedes uz reci "Mnogo sam gladan, a ovaj Mek je tako skup"..
Ti se ovo malo zaje...., jasno nam je ovde....
 
Ma lik nas lozi samo tako. Sa 25 godina izvodi ribu u mek.Bolje da je napisao umesto stojadina reno 4 bilo bi otmenije, ipak je to francuska romantika. Ili je tezak indijanac ili eto dunulo mu pa da napishe neshto neverovatno.
 
Cao svima.
Sinoc sam izasao prvi mut sa devojkom koju sam upoznao pre nekoliko dana. Upoznala nas je nasa zajednicka drugarica. Seli smo u moj auto (nije neki, zastava, ali mislio sam, posluzice, pa danas se vecina vozi busom) i odveo sam je u McDonalds na Terazijama. Tu sam joj galantno kupio sve sto je trazila, i pomfrit i sok od pomorandze, a i ja sam se lepo najeo. Posle toga sam isplanirao da idemo u bioskop, da gledamo Terminator 3, ali je ona htela nesto drugo, jer joj je to dosadno (zamislite nekoga kome je dosadan takav film !),ali sam je ubedio da ipak pogledamo. Film je strava! Posle filma, pitala me je da se malo prosetamo pogradu, ali je meni utrnula noga od sedenja u bioskopu pa nisam mogao. Posto mi se malo prispavalo, predlozio sam da idemo kuci. Ona se slozila i otpratio sam je na Trg da uhvati bus. Seo sam u kola i otisao kuci. Meni je bilo mnogo super, a imao sam utisak da je i njoj bilo. Medjutim, jutros kad sam je pozvao, da je pitam da se vidimo veceras, ona je rekla da nije raspolozena da se vidja sa mnom i da je vise ne zovem !? Meni se slomilo srce, jer sam mislio da sam najzad nasao devojku. :cry: Da li mi mozete pomoci i dati neki savet kako da je ponovo nagovorim da izadjemo ? Ja imam 25, a ona 24 godine i normalne smo osobe... Pomozite ! :cry:



***.utrnula ti noga pa nisi mogao da setas??!?!?!?!?!?Kakva glupost.....to nisi trebao da radis.....trebao si da prosetas....Otpratio si je na BUS? Sto je nisi odvezao kuci?Nemoj da kazes da nisi imao corbe!!!!!jeeeeeee
 
Cao svima.
Sinoc sam izasao prvi mut sa devojkom koju sam upoznao pre nekoliko dana. Upoznala nas je nasa zajednicka drugarica. Seli smo u moj auto (nije neki, zastava, ali mislio sam, posluzice, pa danas se vecina vozi busom) i odveo sam je u McDonalds na Terazijama. Tu sam joj galantno kupio sve sto je trazila, i pomfrit i sok od pomorandze, a i ja sam se lepo najeo. Posle toga sam isplanirao da idemo u bioskop, da gledamo Terminator 3, ali je ona htela nesto drugo, jer joj je to dosadno (zamislite nekoga kome je dosadan takav film !),ali sam je ubedio da ipak pogledamo. Film je strava! Posle filma, pitala me je da se malo prosetamo pogradu, ali je meni utrnula noga od sedenja u bioskopu pa nisam mogao. Posto mi se malo prispavalo, predlozio sam da idemo kuci. Ona se slozila i otpratio sam je na Trg da uhvati bus. Seo sam u kola i otisao kuci. Meni je bilo mnogo super, a imao sam utisak da je i njoj bilo. Medjutim, jutros kad sam je pozvao, da je pitam da se vidimo veceras, ona je rekla da nije raspolozena da se vidja sa mnom i da je vise ne zovem !? Meni se slomilo srce, jer sam mislio da sam najzad nasao devojku. :cry: Da li mi mozete pomoci i dati neki savet kako da je ponovo nagovorim da izadjemo ? Ja imam 25, a ona 24 godine i normalne smo osobe... Pomozite ! :cry:
....deluje kao da imate po tlinest godina ,mcdonads mirno mesto za odmor ........
 
Ma ima tu hemije, video sam ja prethodnih dana, ali sve mislim da sam pogresio u programu izlaska. Uostalom, ni ne poznajem preterano nocni zivot u beogradu pa i ne znam gde da je odvede ili sta vec da radim. :cry: bundevo molim te nemoj da me ismevas, meni nije ovo nimalo smesno, meni je jako stalo do nje. A sta mislite da joj odnesem neko cvece i pitam je da ponovo ide samnom u bioskop ?

prvo joj kupi 101 ruzu i to posalji na kucnu adresu,onda sacekaj da te zove,pa kada te otera u materinu e onda joj predlozi da gledate rokija 3:D
 

Back
Top