Sta je za zene ljubav?

Poruka
4.292
Za devojke je ljubav lep njuska (faca). I to je sve . Znaci ako je lep onda je automatski i pametan, i inteligentn i uspesan, i dobar i fin i andjeo i zdrav ko dren, i supermen.... A to sto je bolestan, sto je narkoman, sto je siledzija mozda sto je zao covek, kurvar, kockar, probisvet, zenskaros, siledzija to nema veze

E a kad se udaju iz "ljubavi" onakve kakve sam gore napisao i kad takav lepotan naravno krene da ih vara pa onda kad u sebi shvati da zasto se uopste i ozenio kad moze da ima koju god zeli devojku jer ga i dalje salecu devojke onda pocne da mltretira suprugu i da je nipodastava i cak udara krvnicki glavom o zid i sutira po licu stomaku i svuda gde stigne. E onda njoj dodje mozak iz dupeta u glavu konacno.

Zato sve raspustenice kad ih muzevi oteraju ili kad ostave one svoje muzeve zbog prevare ili zbog maltretiranja shvate da je lepota muskarca nesto sto je najmanje bitno i tek onda shvate da je unutrasnja lepota muskarca daleko daleko bitnija i gotovo jedino bitna.
 
Za devojke je ljubav lep njuska (faca). I to je sve . Znaci ako je lep onda je automatski i pametan, i inteligentn i uspesan, i dobar i fin i andjeo i zdrav ko dren, i supermen.... A to sto je bolestan, sto je narkoman, sto je siledzija mozda sto je zao covek, kurvar, kockar, probisvet, zenskaros, siledzija to nema veze

E a kad se udaju iz "ljubavi" onakve kakve sam gore napisao i kad takav lepotan naravno krene da ih vara pa onda kad u sebi shvati da zasto se uopste i ozenio kad moze da ima koju god zeli devojku jer ga i dalje salecu devojke onda pocne da mltretira suprugu i da je nipodastava i cak udara krvnicki glavom o zid i sutira po licu stomaku i svuda gde stigne. E onda njoj dodje mozak iz dupeta u glavu konacno.

Zato sve raspustenice kad ih muzevi oteraju ili kad ostave one svoje muzeve zbog prevare ili zbog maltretiranja shvate da je lepota muskarca nesto sto je najmanje bitno i tek onda shvate da je unutrasnja lepota muskarca daleko daleko bitnija i gotovo jedino bitna.

Ljubav je kad nadjes normalnu osobu koja ti je fizicki prihvatljiva, posto ( za mene fizicki izgled nije najvazniji niti presudan) bitnija mi je dusa, njegova unutrasnjost, mentalni sklop, da li vernik, da su mu stavovi i razmisljanje normalni. Da pored njega neces brinuti za sutra, za buducnost, da ume da te cuva. Da ima jak karakter, u smislu da sto kaze i ucini, da je stabilana licnost, , da cvrsto stoji na zemlji, da zna sta hoce,...
Pozeljna je makar i mala crtica duhovitosti, da ume da te nasmeje.
da je pre svega dobar covek, posten, vrlinski, da tezi ka vrlinama,,e tu je vera jako vazna i njegov odnos prema veri. Samo iz te karakterne crte dosta moze da ti bude jasno.
 
Ljubav je kad nadjes normalnu osobu koja ti je fizicki prihvatljiva, posto ( za mene fizicki izgled nije najvazniji niti presudan) bitnija mi je dusa, njegova unutrasnjost, mentalni sklop, da li vernik, da su mu stavovi i razmisljanje normalni. Da pored njega neces brinuti za sutra, za buducnost, da ume da te cuva. Da ima jak karakter, u smislu da sto kaze i ucini, da je stabilana licnost, , da cvrsto stoji na zemlji, da zna sta hoce,...
Pozeljna je makar i mala crtica duhovitosti, da ume da te nasmeje.
da je pre svega dobar covek, posten, vrlinski, da tezi ka vrlinama,,e tu je vera jako vazna i njegov odnos prema veri. Samo iz te karakterne crte dosta moze da ti bude jasno.

Onda smo ti i ja stvoreni jedno za dugo jos samo da nisi mlada previse i da imas vise od 30 do 38 godina
 
Za devojke je ljubav lep njuska (faca). I to je sve . Znaci ako je lep onda je automatski i pametan, i inteligentn i uspesan, i dobar i fin i andjeo i zdrav ko dren, i supermen.... A to sto je bolestan, sto je narkoman, sto je siledzija mozda sto je zao covek, kurvar, kockar, probisvet, zenskaros, siledzija to nema veze

E a kad se udaju iz "ljubavi" onakve kakve sam gore napisao i kad takav lepotan naravno krene da ih vara pa onda kad u sebi shvati da zasto se uopste i ozenio kad moze da ima koju god zeli devojku jer ga i dalje salecu devojke onda pocne da mltretira suprugu i da je nipodastava i cak udara krvnicki glavom o zid i sutira po licu stomaku i svuda gde stigne. E onda njoj dodje mozak iz dupeta u glavu konacno.

Zato sve raspustenice kad ih muzevi oteraju ili kad ostave one svoje muzeve zbog prevare ili zbog maltretiranja shvate da je lepota muskarca nesto sto je najmanje bitno i tek onda shvate da je unutrasnja lepota muskarca daleko daleko bitnija i gotovo jedino bitna.

ljubav je kad ima debelu zmiju od min. 20cm u gacama, vozi audi i ima debeo novcanik :heart:
 
Ogromna vecina muskaraca,misli,da se devojke udaju,samo iz dva razloga.Jedan je seks,a drugi novac.To je nakaradno i primitivno misljenje. Dobar deo
muskaraca,nije uopste u stanju,da pronikne u intelekt zenski.Devojke kada im dodje vreme za udaju,imaju velike ideale,koji su tako cisti i poeticni,da
vecina muskaraca,nije u stanju da to elaborira. Mozak muskarca,od samog pocetka puberteta,bolesno je povezan,sa animalnim seksuaalnim nagonom.
Muskarac vec od svoje cetrnaeste godine,pocinje zivotinjski da masturbira,i da na svoje vrsnjakinje gleda,ne kao nevine ciste devojcice,nego ih gleda na onaj
najgori i najponizavajuci nacin.Gleda ih iskljucivo,kao zenke.E,tada od tog doba,pocinju nesporazumi,izmedju muskog i zenskog pola.Muskarci treba devojkama
da prilaze,kao neznim bicima,koja svoja poetska i idealizovanaa osecanja,ne mogu da zadovolje sa mladicima,koji osim seksualne pohote,nemaju nikakvih
visih,plemenitijih osecanja.No na srecu,nadje se obicno i neki mladic,koji ne pripada toj animalnoj grupi muzjaka,i koji moze da ispuni i najneznije zenske
snove i mastanja.
 
Za devojke je ljubav lep njuska (faca). I to je sve . Znaci ako je lep onda je automatski i pametan, i inteligentn i uspesan, i dobar i fin i andjeo i zdrav ko dren, i supermen.... A to sto je bolestan, sto je narkoman, sto je siledzija mozda sto je zao covek, kurvar, kockar, probisvet, zenskaros, siledzija to nema veze

E a kad se udaju iz "ljubavi" onakve kakve sam gore napisao i kad takav lepotan naravno krene da ih vara pa onda kad u sebi shvati da zasto se uopste i ozenio kad moze da ima koju god zeli devojku jer ga i dalje salecu devojke onda pocne da mltretira suprugu i da je nipodastava i cak udara krvnicki glavom o zid i sutira po licu stomaku i svuda gde stigne. E onda njoj dodje mozak iz dupeta u glavu konacno.

Zato sve raspustenice kad ih muzevi oteraju ili kad ostave one svoje muzeve zbog prevare ili zbog maltretiranja shvate da je lepota muskarca nesto sto je najmanje bitno i tek onda shvate da je unutrasnja lepota muskarca daleko daleko bitnija i gotovo jedino bitna.

ne stupa u vezu/brak svako iz istog razloga,to ti je valjda jasno.
Ljubav nema nikakve veze sa izgledom,i to ti je valjda jasno kao sto je jasno i devojkama.
Imas premalo iskustva da bi mogao da gledas nasim ocima.
 
ne stupa u vezu/brak svako iz istog razloga,to ti je valjda jasno.
Ljubav nema nikakve veze sa izgledom,i to ti je valjda jasno kao sto je jasno i devojkama.
Imas premalo iskustva da bi mogao da gledas nasim ocima.

Imam ja preeeevelikog iskustva zato i ppisem to sto sam napisao. Lepota to je devojkama neudavanim najbitnije i jedino bitno. Sve od reda mastaju da nadju visokog crnog sa crnom kosom sa crnim ocima sa sirokim ramenima, da je krupan da je jak. Eto to je san svake zene.
 
Imam ja preeeevelikog iskustva zato i ppisem to sto sam napisao. Lepota to je devojkama neudavanim najbitnije i jedino bitno. Sve od reda mastaju da nadju visokog crnog sa crnom kosom sa crnim ocima sa sirokim ramenima, da je krupan da je jak. Eto to je san svake zene.

Најбоље да сањају ниског, ћелавог и кривоногог.
 
Најбоље да сањају ниског, ћелавог и кривоногог.

eto ti potvrdjujes moje pisanje i ti si dokaz. Vidis da samo o izgleu mislis i ti kao i se ostle. A sta je drugo od izgleda? Ti neznas . Drugo je duhovnost i pravednost i iskrenost i milost i neznost i skromnost i inteligentnost.... Ali tvoj mali mozgic to ne moze da dokuci tvoj mozak su tvoje oci i biras ocima a ne mozgom
 
Зашто ружни мушкарци увек имају потребу да попују о души?

bas nemas mnogo logike izgleda, inteligencija ti nije jaca strana - tipicno zensko. Pa kako ruzni muskarci osvajaju zene?

- - - - - - - - - -

Mozes i mene da uzmes na listu.Samo tvoj problem je sto suvise razmisljas.Tvoja ciljana grupa su intelektualke,a ne turbo-udavace.duso....Samo ti budi uporan.Neka mora da popusti.Vidjeces da je tako.Samo se ohrabri i pola posla je vec obavljeno.z:)z:poz:

pa cekaj ti si udata, onda ne kapiram sto pises ono sve gore sto si napisala?
 

Back
Top