ШТА ЈЕ УСТВАРИ АНТИФА КАО ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ПОКРЕТ

Ваше мишљење о антифа покрету

  • Позитивно

  • Негативно

  • Нисам сигуран/на


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
нисам сигуран, јер
нисам упућен у деловање антифашистичког покрета. а ти кад већ отвараш тему изнеси неке конкртне примере и аргументе па да имам о чему да причам. можда су у праву, можда нису. можда у нечему јесу, у другоме нису. не знам.

Ниси упознат??? :think: Чудно... с обзиром да су они главни светски политички заговорници ПЕДЕР-ПАРАДА ШИРОМ ПЛАНЕТЕ...:per:
 
28961961.jpg
 
Ниси упознат??? :think: Чудно... с обзиром да су они главни светски политички заговорници ПЕДЕР-ПАРАДА ШИРОМ ПЛАНЕТЕ...:per:

није чудно јер ја не морам све да знам, а то поларизовање људских јединки на ове или оне што си покупио од политичара, који ту поларизацију форисрају и користе искључиво зарад борбе за власт, немој мени да продајеш јер сам ја фар мор интелиџент од тога.
 
није чудно јер ја не морам све да знам, а то поларизовање људских јединки на ове или оне што си покупио од политичара, који ту поларизацију форисрају и користе искључиво зарад борбе за власт, немој мени да продајеш јер сам ја фар мор интелиџент од тога.



Al si nam spustio baba Vangu...:hahaha: ...bona ko vrata.:ok:
 
antifa je u stvari samo druga strana iste "medalje". oni su isti kao i oni koje napadaju. to je samo igra, u stvari su isti kao i nacisti protiv kojih se kao bore. pogledajte im samo simbole, propagandu, agresivnost, mržnju prema srbima i druge stvari koje ih otkrivaju. a i samo mesto okupljanja i urlikanja im je tzv "crna kuća" u ns - u. ime samo po sebi dovoljno govori. crni su i jedni i drugi.
 


Цитат:
Оригинал поставио eremita
Ниси упознат??? :think: Чудно... с обзиром да су они главни светски политички заговорници ПЕДЕР-ПАРАДА ШИРОМ ПЛАНЕТЕ ...:per:

...posle tebe.:per:

Е па неће моћи... позната је ствар ДА СУ СВИ ЛЕВИЧАРИ ЗА ПЕДЕРЕ ПА ЧАК И САМА СОЦИЈАЛИСТИЧКА ИНТЕРНАЦИОНАЛА... тако да ти нисам ја крив што си се препознао...
 
antifa je u stvari samo druga strana iste "medalje". oni su isti kao i oni koje napadaju. to je samo igra, u stvari su isti kao i nacisti protiv kojih se kao bore. pogledajte im samo simbole, propagandu, agresivnost, mržnju prema srbima i druge stvari koje ih otkrivaju. a i samo mesto okupljanja i urlikanja im je tzv "crna kuća" u ns - u. ime samo po sebi dovoljno govori. crni su i jedni i drugi.

Ма наша антифа су у ствари добри момци ... погледајте (једино је проблем што је тонски доста избрисано...хехехе...): али то нису они ПРАВИ нити они из ЦРНЕ КУЋЕ у Н.Саду :




Evo braco Srbi
icon_cheers.png
,bilo je i vreme da se vec jednom ujedinimo u borbi protiv zajednickih neprijatelja
icon_cheers.png

Cemu podele na partizane i Cetnike,kad smo svi Srbi
icon_question.gif

Umesto da se pomirimo i pobijemo te povampirisane Ustase,mi gubimo vreme na nese bezpotrebne svadje.

Zivio drug Draza i zivio drug Tito
icon_cheers.png

Smrt fasizmu-sloboda narodu
icon_cheers.png
Noz/zica/Srebrenica
icon_cheers.png
 
Poslednja izmena:
Ма наша антифа су у ствари добри момци ... погледајте (једино је проблем што је тонски доста избрисано...хехехе...): али то нису они ПРАВИ нити они из ЦРНЕ КУЋЕ у Н.Саду :

http://jugoslavija.forumotion.net/vesti-f14/antifa-fest-srbija-t89.htm
_.gif



Е обратите пажњу на овај линк, када га отворите пише

Млади антифашисти

''Форум за Словене од Елбе до Камчатке, живео комунизам''

Значи, ДАНАШЊИ АНТИФАШИСТА = КОМУНИСТА
 
Е обратите пажњу на овај линк, када га отворите пише

Млади антифашисти

''Форум за Словене од Елбе до Камчатке, живео комунизам''

Значи, ДАНАШЊИ АНТИФАШИСТА = КОМУНИСТА

Пази стварно, нисам то ни видео

пу,пу,пу ........ то су неки панслависти:

Mladi Antifašisti
Forum za Slovene od Elbe do Kamčatke! Živeo komunizam!
 
Poslednja izmena:

Back
Top