šta je to dobra

gossca:
Kad bude tema sta je za vas dobar ljubavnik, gossca ce da odgovori u prvim redovima. :wink:
Ovo je tema gde muskarci treba da nas prosvetle. :lol:
jel..naveo sam gore sta je dobra j.bacica...citaj malo pazljivije...a sto se tice ljubavnika,kapiram da imas trenutno loseg,tj. koji ne vrsi svoju musku duznost kako treba i samo bruka muski rod
 
Dragantaur:
citaj gore detalje..dobru j.bacicu cini njeno umece u kuhinji,kupatilu,dnevnoj sobi,spavacoj sobi...baratanje sa ves masinom i peglom..sve ona sto zena mora da cini da bi se muskarcu digao na istu ... :-D
Da li se utisak menja ako je kvadratura veca? :lol:

Mislim, ako se ja dobro snalazim u 15 prostorija na primer, to onda ne moze biti isto kao ona sto se dobro snalazi u dve prostorije... :confused:

Ne, ne, ne... zamisljala sam drugacije odgovore foxusirane na oral, sex, predigru, odnos uopste, tretman... itd. :wink:
 
gossca:
Da li se utisak menja ako je kvadratura veca? :lol:

Mislim, ako se ja dobro snalazim u 15 prostorija na primer, to onda ne moze biti isto kao ona sto se dobro snalazi u dve prostorije... :confused:

Ne, ne, ne... zamisljala sam drugacije odgovore foxusirane na oral, sex, predigru, odnos uopste, tretman... itd. :wink:
kao sto rekoh na pocetku sa malim ispravkama...
treba da bude puno bolja od one koja samo legne i rasiri noge
 
Dragantaur:
jel..naveo sam gore sta je dobra j.bacica...citaj malo pazljivije...a sto se tice ljubavnika,kapiram da imas trenutno loseg,tj. koji ne vrsi svoju musku duznost kako treba i samo bruka muski rod


pa nisam primjetio da se zalila na muza...osim sto je rekla da ima malu kitu :)
 
:) blah.kakve budalestine.

jedna zena moze da bude ekstra sa jednim, osrednja sa drugim, i nikakva sa trecim.stvar inspiracije, kompatibilnosti, emocije, trenutka.
s godinama se naravno stice iskustvo, i naucis kako i sta i kad.ali sve je to tek mehanika, ako nema one tajne veze:)
 
Dragantaur:
muz joj dodje i partner i ljubavnik i prijatelj..sve u paketu sto cini jednu vezu izmedju zena i muskaraca...ali mala kita..hihihihihihihihihihihi................ :lol:
Hihihihi... PROSECAN JE... :twisted: valjda.

Nisam ga nikad to ni pitala, vec to je moja procena odokativno. :-D

Ne mogu da ga pitam takve stvari, pomislice da mi nije dovoljno dobar. :wink:

Ok. Nema 20. Nema ni 18, definitivno.

A ti junace, hajde, isprsi se, da te cujemo... pa i tebe cika-dok...

Dosadni ste s tim dimenzijama. Terate me da mislim o onome o cemu nikad pre nisam mislila... kao virus... usli ste mi u mozak :lol:
 
SINDI:
:) blah.kakve budalestine.

jedna zena moze da bude ekstra sa jednim, osrednja sa drugim, i nikakva sa trecim.stvar inspiracije, kompatibilnosti, emocije, trenutka.
s godinama se naravno stice iskustvo, i naucis kako i sta i kad.ali sve je to tek mehanika, ako nema one tajne veze:)

vidi se da si moj uchenik :)
 
gossca:
Hihihihi... PROSECAN JE... :twisted: valjda.

Nisam ga nikad to ni pitala, vec to je moja procena odokativno. :-D

Ne mogu da ga pitam takve stvari, pomislice da mi nije dovoljno dobar. :wink:

Ok. Nema 20. Nema ni 18, definitivno.

A ti junace, hajde, isprsi se, da te cujemo... pa i tebe cika-dok...

Dosadni ste s tim dimenzijama. Terate me da mislim o onome o cemu nikad pre nisam mislila... kao virus... usli ste mi u mozak :lol:


pita mene jednom koleginica chika doktore jel imash metar?? kazem ja njoj,e draga koleginice nemam ja ni 20cm :)
 
e vala bas.toliko pricaju o tome, da su dosadili i bogu i narodu.pre neki dan kad je ono ubogo dete postavilo temu kako ima 13, i jel to dosta, a efendija rece-ih, to ti je kita svih kita, ne budem ja lenja nego metar u ruke..da ja vidim svojim ocima, onako uzivo koliko je to.jbt.pa 15 je sasvim ok.normalno.20 je bre vec ogromno.valjda je samo jedan covek u mom zivotu imao toliki:roll: jbt, sta tripuju ovi ljudi ovdje? nije mi jasno.:lol:
 
Gillette:
iebačica?

pročitah negde ovde da se to pominje kao nekakva titula, pa me zanima koje to kriterijume mora žena da ispuni da bi bila D.J.


Pre sexa: Ona koja ti na trenutke oduzima dah...
U toku sexa: Ona sa kojom te prolaze zmarci...
Posle sexa: Ona posle koje ti klecaju noge...
 

Back
Top