sta je ovom liku

  • Začetnik teme ukratko........
  • Datum pokretanja
lady me:
Glupo ili ne, to je moje misljenje i ne znam zbog cega ga ne bih iznela ovde...

Nisam ni imala nameru s nikim da se prepucavam ali vidim da je moj rezon izazvao revolt i kod tebe pa evo bicu fina i dobra i povucicu se s ove teme :wink:
NEMOJ SE POVLACITI-ZANIMLJIVA SI!!!
 
Prosvetli me.

Nerazumem zasto zene toliko prave frku ako neki muskarac se ponasa malo drugacije od ostalih.
Jednostavno nisu svi ljudi isti.Imam poznanika koji je u godinama.Prilicno zrelim za zenidbu.Ali i pored toga on polako bira.Odugovlaci.I na kraju bude ostavljen.Na moje postavljeno pitanje:Zasto bre to negrabis i nezenis?On kaze:Pa vidis koliko je nestroljiva u vezi.Zamisli takvu sutra u braku.Ima tu logike.Neznaci ako neciji bioloski sat otkucava.Da treba da siluje tamo nekog da se zeni i da uskace u krevet van svoje zelje i volje.Polako.Tiha voda breg roni.Ali kad nabuja sve polomi.Mozda je covek kao i ovaj moj poznanik u prethodnu vezu uleteo suvise brzo.I razocaran odlucio da je vreme da se smiri i polako bira.
E sada uvek mogu iskrsnuti neki drugi razlozi.Mozda ima nekih svojih bubica,skrivenih mana ili nastranosti.Moras ipak coveka duboko upoznati.Shvatiti njegove potencijalne razloge takvog ponasanja.Pa tek onda uzeti u obzir sex ili nesto vise.
 
lady me:
Glupo ili ne, to je moje misljenje i ne znam zbog cega ga ne bih iznela ovde...

Nisam ni imala nameru s nikim da se prepucavam ali vidim da je moj rezon izazvao revolt i kod tebe pa evo bicu fina i dobra i povucicu se s ove teme :wink:

isto kao sto si ti iznela svoje misljenje i ja sam rekla sta mislim o nacinu prezentovanja tvog rezona...
po meni vrlo grubo ali to je tvoj stil i tvoj izbor

pozdrav
 
lady me:
Pa ti dade skoro sve informacije o njemu: i gde radi, i gde zivi i kako se zove... i sada svi rasprdaju ovde o njemu na forumu, a tebi je kao stalo do njega... Ja bih pitala: Sta je sa tobom???

Da si neka tinejdzerka pa ok, ali ti u tvojim 30-tim godinama ovde dajes da se ljudi javno sprdaju sa osobom koju navodno volis... Tuzno...

potpuno se slazem sa tobom...! mislim, ne moze da osudjuje njega ako se prethodno ne preispita. a to sto je rekla da je on "zasluzio" takav tretman jasno govori o njenoj nezrelosti...

pa, ja i kad nisam sa nekim, ako ga volim zelim mu sve dobro... ne raduje me kad cujem da mu se desavaju lose stvari. ako ima devojku, zelim mu da je srecan sa njom, stojicki prihvatam poraz... ne trazim izgovore & opravdanja da ga povredjujem.
 
devojke nemojte da se svajdate zbog moje teme i mene pogotovo, ko sam ja samo jedna od mnogih...eto tako u prolazu....sa svojim problemom, priznajem malo sam i ja preterala, ne volim da se ophodim prema ljudima na ovakav nacin, za damu: izvnini, da bila sam besna jer ipak nisi u mojoj kozi pa ne znas kakav je to osecaj, i naravno svakom zelim da je dobro.......malena u pravu si sto posto, ali kad si povredjen njegovim/njenim ponasanjem, iskreno, ali onako ljudski....u sustini, tamo negde u pozadini malog/velikog mozga ipak zelis da i on pati....ipak nam bude povredjen ego...a ako stvarno iskreno imas takvo misljenje o coveku/zeni koja te povredi a razlog ne znas.......onda ti svaka cast...onda si jedna od retkih ne iskvarenih dusa...svaka cast!!!!!!!!

pozdrav svima........
 
Evo red je da odgovorim ali mene zaista price o muskarcima koji su mladji od 38 god. ne inspririsu. VOLIM svog muza i malo sam sebicna mrzi me da se unosim u ovu temu, sorry, probaj neshto drugo......
 
ukratko........:
1. ima 33
2. nije ozenjen
3. smuvali smo se pre 2 meseca, nista intimnije se nije desilo, sem poljupca i to jednom, onako kako treba, strasno i vrlo francuski.
4. vidjamo se samo 1 nedeljno
5. rekla sam mu vec nekoliko puta da ne vidim svrhu svega ovoga i da je ovo sve samo ne veza
6. zove me ili mi posalje poruku gde je i sta radi, kao i sta planira da radi tog dana recimo
7. pricali smo o tome, rekla sam mu da nisam za varijante toplo-hladno, da ne zelim da se igram jer imam i ja tu oko trideset....ako nista drugo zbog mog bioloskog sata
8. rekao je: da ne zeli vise da se igra, da sam mu prioritet od sada, mada u to cisto sumljam, da zeli da se skrasi, da trazi osobu koju sada vidi sa njim kroz 10 godina, pitao me je da li sam se nasla :roll: negde u tome, rekla sam da to sve sto je nabrojao prvo ocekujem od sebe pa tek onda od drugih...odnosno druge polovine, a prica je bila da trazi devojku koja je ambicoyna, koja zna da se probija kroz zivot, da ima na koga da se osloni itd....pa lepo sam mu rekla to prvo ocekujem od sebe :o pa tek onda od tog nekog drugog...
9. nismo bili intimni do sada
10. radi u bivsem db-u
i 11. JA STVARNO NE ZNAM STA ON ZELI OD MENE, PAR PUTA SAM MU REKLA AJDE SVAKO NA SVOJU STRANU, CUJTE PAR, 5 PUTA SIGURNO, NIKADA NIJE REKAO DA ILI NE, UVEK BI CUTAO.......STA ON OVIM DOBIJA, RECITE VI MENI!!!!!!!!!

:( :? :cry: :roll:
Da li je bio oženjen?
 
Milow:
ukratko........:
1. ima 33
2. nije ozenjen
3. smuvali smo se pre 2 meseca, nista intimnije se nije desilo, sem poljupca i to jednom, onako kako treba, strasno i vrlo francuski.
4. vidjamo se samo 1 nedeljno
5. rekla sam mu vec nekoliko puta da ne vidim svrhu svega ovoga i da je ovo sve samo ne veza
6. zove me ili mi posalje poruku gde je i sta radi, kao i sta planira da radi tog dana recimo
7. pricali smo o tome, rekla sam mu da nisam za varijante toplo-hladno, da ne zelim da se igram jer imam i ja tu oko trideset....ako nista drugo zbog mog bioloskog sata
8. rekao je: da ne zeli vise da se igra, da sam mu prioritet od sada, mada u to cisto sumljam, da zeli da se skrasi, da trazi osobu koju sada vidi sa njim kroz 10 godina, pitao me je da li sam se nasla :roll: negde u tome, rekla sam da to sve sto je nabrojao prvo ocekujem od sebe pa tek onda od drugih...odnosno druge polovine, a prica je bila da trazi devojku koja je ambicoyna, koja zna da se probija kroz zivot, da ima na koga da se osloni itd....pa lepo sam mu rekla to prvo ocekujem od sebe :o pa tek onda od tog nekog drugog...
9. nismo bili intimni do sada
10. radi u bivsem db-u
i 11. JA STVARNO NE ZNAM STA ON ZELI OD MENE, PAR PUTA SAM MU REKLA AJDE SVAKO NA SVOJU STRANU, CUJTE PAR, 5 PUTA SIGURNO, NIKADA NIJE REKAO DA ILI NE, UVEK BI CUTAO.......STA ON OVIM DOBIJA, RECITE VI MENI!!!!!!!!!

:( :? :cry: :roll:
Da li je bio oženjen?


Pitala sam ga i rekao je da nije.....e sada i to je pod znakom pitanja jer otkud znam......... :?: :!:
 

Back
Top