ŠTA JE NOVOSADSKI ?

jezerce:
IZVINJAVAM SE, MOLIM OBJASNJENJE:

da li je ovde rec o NS i njegovim autohtonim, dugotrajnim gradjanima ili o prolaznicima koji su toliko glasni da se mnogima cini da smo svi iz Fjutoga, Vjtrnika i sl. ?

Vidi...ja to nisam ovde primetila...za jednu mamicu ili bakicu pokazujes( ne)kulturu koja je gora nego u navedenim mestima.... :roll:
 
novosadski je kad komsinica otkljucava zgradu,a ti si deset metara iza nje,okrene se vidi te i brzo udje,a vrata se zatvore.onda ona stoji ceka lift a ti petljas oko kljuca.taman zakoracis u zgradu,a lift ti ode ispred nosa.a ta ista komsinica kad bas mora caska stobom kad se vozate u istom liftu.al sto da se smara,ako ne mora.
 
a novosadski je i kad vidis komsije pred zgradom,prolazite na pola metra jedno od drugoga,a oni kao bulje u zemlju,pa te ne vide.a ja se bas namerno uvek javim,glasno i jasno,pa sve uz smesak DOBRO JUTRO KOMSIJA ...........
 
smokvicica:
novosadski je kad komsinica otkljucava zgradu,a ti si deset metara iza nje,okrene se vidi te i brzo udje,a vrata se zatvore.onda ona stoji ceka lift a ti petljas oko kljuca.taman zakoracis u zgradu,a lift ti ode ispred nosa.a ta ista komsinica kad bas mora caska stobom kad se vozate u istom liftu.al sto da se smara,ako ne mora.
Jes to i ja radim :oops: kajem se al je tako :cry: doduse na bas na 10 metera ja sam ipak malo diskretniji
 
svetolik trpkovic:
Tamo gde svi navijaju za Crvenu Zvezdu tj. Vjetrnik ,Fjutog i slicne krajisko-bosanske favele na obodima naseg grada .

avatar_5036.gif
Prika, ne diraj u Zvezdu, mnogo je to komplikovano za tebe...
 

Back
Top