sta je najveci blam na nudistickoj plazi

Vragolasta Amfibija:
?:
Vragolasta Amfibija:
ekv:
pa diskretno je kad setas bez gacica pitanje dali ce to neko i da primeti aa na nud. plazi je otvoreno zato i pitam dali nije blam sa celavom ribicom tamo da se pojavim

NIKADA -- NI JEDNO ZENSKO -- NECE KONSTRUISATI OVAKVU RECENICU I PUSTITI DA TO NEKO VIDI !!!

(osim mozda jagodice ili oone njene drugarice? :lol: ali njoj se oprasta jer je jos uvek nevina i nije spoznala sebe kao zenu :lol: _

kuku ako si ti sebe spoznala kao zenu...onda da ostanem na ovom nivou
a kako se to meri, da si svrsila dok je **** bio u tebi? pardon, u tvojoj vagini.
jao sto je bilo dosadno ovde.malo smo i plakali.

u mojoj sta...?nevr hrd.moze mozda i sa necim drugim.samo to se zove-samospoznaja.

znaci ti si pre prvog ebanja to spoznala, ili posle treceg? ili za vreme prvog pusenja?
 
Kad_LupimLupim:
@Inco

E, lako je devojchicama, kad njima skoro da nema nista da se primeti kad im se "digne". Al' zato na nama imaju materijala za zaјebavnje kolko oce!

Upravo... mada, ja sam ovoj delimicno i zahvalan... Mislim da mi je to radila 'on purpose'... Inace to bilo pre par godina, sad vise nemam nikakav problem sa nudistickim plazama... Mislim kad mogu kuci da se setam 'ko od majke rodjen' pa mogu komsije da me vide kroz prozore (ako ima nekog voajera) sto ne bih mogao i na nekoj plazi... Ali tad mi je bilo frkaticno (valjda je tako uvek kod prvog puta, bez obzira na sta se taj prvi put odnosi), al' njoj za ljubav smo otisli... I onda je ona radila sve zivo da meni 'skoci pritisak'... Tako da sam tad preziveo svaki 'blam' koji moze da te snadje na nud. plazi pa posle toga znas sta da ocekujes...

Ko zna zasto je to dobro ;)

Btw. moze i njima da se primeti 'uzbudjenje', od bradavica pa sve do 'svetlucavog' medjunozja... Mada ovaj drugi problem se lako da sakriti - ako se cela naulja u neki suntan oil, tesko je uociti razliku ;)
 
ako ikada odem na nudisticku, nece me biti blam da mu sednem u krilo..sta god bilo :lol:
ljudi koji odlaze tamo su oslobodjeni..ostali koji idu da bi se oslobodili kukaju zbog dizanja...pa naravno..to je pozeljna stvar u univerzumu...da se dize, raste i razvija...kad dodjete u muski klimax i vidite svoju smezuranu stvar..reci cete 'gde mi je bila pamet'..pa u qurcu..i niste je iskoristili..
 
Incognito:
Btw. moze i njima da se primeti 'uzbudjenje', od bradavica pa sve do 'svetlucavog' medjunozja... Mada ovaj drugi problem se lako da sakriti - ako se cela naulja u neki suntan oil, tesko je uociti razliku ;)

Da, moze, OK... samo sta ce pre da se vidi, pogotovu iz daljine - dignuta bradavica ili dignuta kita :mrgreen:

Devilishgirl:
ako ikada odem na nudisticku, nece me biti blam da mu sednem u krilo..sta god bilo :lol: ...

...bilo bi "јebeno" :mrgreen: :lol:




LM, odvukli me moji na Adu Bojanu (nud plazu jel...), kad sam bio tamo negde 13-14 god. Nema tamo bog zna sta da se vidi, nadje se tek ponesto... pa mi tako zapade za oko jedan mlad par, on onako fino gradjen, landara mu poduzi po butinama, ona zdrava jedra crnka 'nako preplanula! Zvirka ja, raznezili se nesto, pa zastali malo da se ljubuckaju... A ja gledam i mislim se: "Jeee, care kako ti se ne dize, kad se meni dize ovde na 30m.... jeeeee mislim!!!"
Al' tad sam imao 13-14 god :mrgreen:

Drugi put sam zashipchio dole ka drugom rukavcu reke i albanskoj grani... u potrazi za nekom visokom trskom (oce dete panovu sviralu sebi). I tako zapucao, izashao sa zvanicne plaze, na kojoj ionako nikad nema guzve i idem i idem, vec vise nikog ne mozes videti... tek u daljini neki par sedi, jedno prema drugome... Boze kako su me mrko gledali dok sam prolazio pored njih! Pitam se zasto!? :lol: :lol: :lol:

Ma ima svasta da se vidi na tim plazama :mrgreen:
 
2 Kad_LupimLupim,
Pa sad, bas od poljubca tesko (dobro, ti si tad imao 14 godinica pa ti to delovalo ko zna koliko izazovno)... Al' da vidis kakve su muke kad ona slucajno da ispravi peskir ulovi tvoju alatku, ili jos slucajnije da izvadi nesto iz torbice raskoraci iznad tebe i nabije ti mackicu u usta... A da ne pricam sitna saputanja o raznoraznim 'bezobraznim' stvarima, tipa sta ce da ti radi kad se vratite u apartman... Muke Tantalove! ... Zene se transformisu u sadiste kad se nadju na nudistickoj plazi! :roll:

2 divlja u srcu,
Aha, to je siguran nacin da svima na plazi skrene paznju na svoje medjunozje... Naravno, mislim na pravu ciroki frizuru koja se uzdize par cm iznad u jez stilu :lol:
 

Back
Top