Šta je najbitnije za srbiju.....???????

Mislim da je najvažnije da.....

  • Ratko Mladić bude hajduk još 100 godina

  • Kosovo je Srbija

  • da narod ima posla i para

  • da Miki pobedi u velikom bratu

  • da uđemo u EU

  • da budemo ruska gubernija

  • da neko najzad skine mrak Nataši Jovanović


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ovo su po meni prva tri prioriteta nase drzave i naroda u ovom teskom trenutku :cool:

1.da narod ima posla i para
2.da udjemo u EU
3.da neko najzad skine mrak Natashi Jovanovic



ovo ostalo pod 4.
ratko mladic bude hajduk jos 100 godina
kosovo je srbija
da Miki pobedi u velikom bratu
da budemo ruska gubernija
 
Ovo su po meni prva tri prioriteta nase drzave i naroda u ovom teskom trenutku :cool:

1.da narod ima posla i para
2.da udjemo u EU
3.da neko najzad skine mrak Natashi Jovanovic



ovo ostalo pod 4.
ratko mladic bude hajduk jos 100 godina
kosovo je srbija
da Miki pobedi u velikom bratu
da budemo ruska gubernija

:think:.......najteze ce biti naci toliku budalu koja ce da se prihvati zadatka sa Natashom.........pa to nece ni Rasim Ljajic da preuzme na sebe.......:hahaha:
 
Evo ja cu, :think::think:

sta joj fali, malo jos kad bi se sredila.... zrtvovao bi se

sve za Srbiju -Srbiju nizasta...

ImageHandler.ashx
 
Dugo sam razmisljao i premisljao,dali za bolji zivot ili rusku guberniju,e sada je red da objasnim.

Elem,citam svaki dan pisanije nasih dragih "patriota" ,da ce Srbiji svanuti i poteci med i mleko cima ova "izdajnicka vlast" prdne u cabar..jedan deo opozicija kaze da cemo se odmah vezati za bracu Ruse i dobiti kredite(verovatno bezpovratne) u vrednosti od 6 milijardi EUR i da sa tim obnovimo nasu propalu privredu,to kazu mackar-selja-nasa Maja,samo mi nije jasno zasto to nisu uradili pre godinu dana dok su jos uvek bili na vlasti:think:......ovi iz ostatka SRS-a za sad nemaju nikakve ekonomske planove osim da sto pre postanemo ruska gubernija.predpostavljam da traze novog ekonomskog eksperta posto je Jorgovanaka definitivno izdala....po mojoj proceni Tixi ima velike sanse za to upraznjeno mesto:)....izdajnici kuma,velike Srbije,Kavlobaga,Vilovitice,Kavlovca imaju Jorgovanku koja bi se malo ono,ali da joj ne udje,pa trubi i o EU i o majcici Rusij,ali mi je malo sumnjiva jer njihove perjanice sa ovog foruma kao npr.Djuka kazu da se to oni malo foliraju da bi pokupili sto vise glasova,inace su 100% za majcicu Rusiju..tja...sve u svemu tezak izbor,ali na kraju glasah za "bolji zivot".....;)

Sto se tice Nate,zao mi je dragosha unapred ,posto sam cuo iz pouzdanih izvora,da njoj ni busilica sa cekicem ne moze nista...zapeklo bato do daske..dragose brate, da ti ipak razmislis ,mnogo je to velika zrtva za majcicu Srbiju...:hahaha::hahaha::rotf:
 
Necemo sa tim plemenitim alatom ,sta ce onda "grobar" bez nje...hm...u teskoj sam dilemi,sta bi najbolje pomoglo Nati,bas mi je zao sirotice...busilica,grobarska lopata...jel ima jos neki predlog...:idea:..mozda Veljo,on mi ovako deluje kao prava muskarcina,a nudio se da skomata onog gabora Olbrajtovu,pa reko ,ne manise mnogo....:D:per:

Joooj grozni ste :rotf:
Stvarno ne kapiram sto toliko prozivate tu Natasu, zena uopste nije neki gabor (samo ima odvratnu frizuru).
 

Back
Top