Šta je muškarac?

Ne pališ se ti na polovnjake, no na njihove bivše ribe. Preko njih imaš posla sa njima.

Šta je to pedofilka? I šta fali čistoj robi? Bar nije izvor zaraze. Bolesno je širiti bolest oko sebe.

Pedofilke vole mlade muškarce, maloletnike.

Bilo bi bolesno kada bih ja, recimo, poželela da budem sa dečakom od 14 godina! Za moj um- to je neshvatljivo!!!!!!!!!!!!!!!!

A tebi je to normalno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Za mene je to potpuno normalno. nemaš nikakve šanse da se zaraziš. Ovako udri u najgušći saobraćaj. Kad samo pomislim na utakmicu i stadion pun ljudi, pa da se svi odjednom izsexaju - mašala kakva bi to orgija bila. Samo naprijed!
 
Mushkarac je izvor sveg zla.
On vodi ratove, ubija i zzene i decu...on pljachka i pali...on siluje zzene...izmishlja naprave da se svet unishti...siluje decu...drzzi robove....vodi politiku...vara pa zatim lazze....iskorishchava pa ostavlja...on mrzi i otima, ponizzava i zarobljava....
I sve to zbog utvrdjivanja duzzine penisa.

Pa ti sad vidi. :D
 
Mushkarac je izvor sveg zla.
On vodi ratove, ubija i zzene i decu...on pljachka i pali...on siluje zzene...izmishlja naprave da se svet unishti...siluje decu...drzzi robove....vodi politiku...vara pa zatim lazze....iskorishchava pa ostavlja...on mrzi i otima, ponizzava i zarobljava....
I sve to zbog utvrdjivanja duzzine penisa.

Pa ti sad vidi. :D

ima tu i dobrih strana... dzimi hendriks je isto bio muskarac, na primer... a malo je bzvz da se sad muskarci nabrajaju kao jedini krivci za sve sto se lose desava... eto, jednog mog komsiju zena je udarila sa tiganjem u glavu... i sta sad?
 
ima tu i dobrih strana... dzimi hendriks je isto bio muskarac, na primer... a malo je bzvz da se sad muskarci nabrajaju kao jedini krivci za sve sto se lose desava... eto, jednog mog komsiju zena je udarila sa tiganjem u glavu... i sta sad?

to nije na globalnom planu. to se ne racuna. od osnivanja patrijarhata pa do danas muskarci vode ovu planetu. i vidimo kako je vode. globalno zagrevanje, ratovi, zagadjenje, mafija. a taj tiganj ne moze da utice na to ama bas ni malo
 
znaci, drugari... u pravu ste... nisam ni ja bas zadovoljan time kako je ovaj svet ispao... verujem da tek onaj sto ga je napravio vrti glavom u neverici... a jeste li znali da su tek od skora poceli da uraganima daju muska imena? pre su se svi zvali kao zene... i, jeste li provalili koliko je vise viceva smisljeno u kojima se prica o tome kako zene varaju... kako hoce da urade sve i svasta... a kako je to u zivotu skroz obrnuto... i jos mnogo primera ima... al', necu ja sad da budem izdajica...
 

Back
Top