Šta je lepo u Nišu

Najlepse u gradu Nishu je:
1.Vladica-Bicman,
2.Bibi,
3.Cona,
4.Djoka Drumski,
5.Milda,
6.Sloba,
7.Novak,
8.Vuk Maslovaric,
9.Sin,
10.Lukic,
11.Vladica Delta Matik,
12.Conja,
13.Kosta,
14.Panta,
15.Stefan lux,
16.Pedja Padrino,
17.Braca kik bokser,
18.Janacko,
19.Vladimir,
20.Ninoslav-Fora...
Mi smo Vas prozvale!!!
Ko deli nase misljenje neka se javi jer oni su naj frajeri ovoga grada a to koliko zaista vrede nije bitno...
 
Njoj su lepi ljudi oni od koje zazire ceo grad Nis i koji su olicenje svega sto u ovom gradu ne valja. Nadam se da je ovo sto si rekla ironija jer ne verujem da se niko sa ovog foruma slaze sa tobom, ne znam pola od tih ljudi ali polovinu koje znam ko su i sta su u ovom gradu ne zasluzuju ni da se pomenu u ovoj temi a kamo li u tom kontekstu u kojem si ih ti predstavila.
 
Decky_Nis:
Njoj su lepi ljudi oni od koje zazire ceo grad Nis i koji su olicenje svega sto u ovom gradu ne valja. Nadam se da je ovo sto si rekla ironija jer ne verujem da se niko sa ovog foruma slaze sa tobom, ne znam pola od tih ljudi ali polovinu koje znam ko su i sta su u ovom gradu ne zasluzuju ni da se pomenu u ovoj temi a kamo li u tom kontekstu u kojem si ih ti predstavila.

Na koji se ovo post odnosi?
 
scharfschuetze:
Ja sam jednom bio u tom vasem gradu, e, i video sam mnogo toga i mnogo znamnitosti.

Izdvojio bih posebno Hotel Ambasador koji je remek delo arhitekture i lici na omatoreli penis u erekciji u sred pustinje,.




hehehehehe BRAVO!....THE BIGEST PRIC* ON IN BALKAN........A unutra je kao ***** -veteran .Bila moja mala sestara sa exkurzijom iz bg-a,strasno za onu decu stvarno....Sve prljavo,pocepano...BRUKA!!!!!!!.
 
Od tolikih stvari koje u Nishu ne valjaju, okomili ste se na taj jedan Ambasador. On ni u Nishu nije elitni hotel, mada je jedan od onih koji su na ceni. U Beogradu bi bio jedan od prosecnih, sredina. Takvog ranga postoje hoteli i po palankama, Kragujevcu, Krusevcu, Valjevu, Kladovu itd. To nije za pohvalu, ali nije ni za neku pokudu, jer, kako rekoh, postoje (barem za nas koji smo iz Nisha) mnogo gore stvari koje su jos ocitije od (tolikog) Ambasadora.
 
Simpa mala:
Svidja mi se ovaj spisak,ali mislim da si izostavila neke momke...
u svakom slucaju sve je ok!!!

Koji spisak? Onaj od "bolesna od ljubavi"? Sta se desava sa mladjim generacijama bre jel ovo normalno? I posle kada kazemo sponzoruse one se ljute, zasto na spisku nije neki momak koji nije poznat po kinti, lokalima, ispadima i tucama nego neki skolovan, obrazovan, skroman momak koji se nikada nije zamerio ni sa kim i koga svi postuju a ne zaziru od njega? Opet se okrecemo ka onoj temi gde se pominje poremecen sistem vrednosti, danas devojke vise cene "zestoke" momke na losem glasu nego pametne momke na dobrom glasu. Zalost i tuga sta se desava!
 
Nadam se da se slazes sa mnom Kurt2 jer znam da ne gresim sada, naravno ako znas neke ili si cuo za ove sa spiska. Znam neke iz vidjenja neke licno ali gori spisak ne bi mogle da naprave najgore sponzoruse grada Nisa...
 
Kao mali sam znao da "izgubim" cijeli dan u Chairu pogotovo mi je bila zanimljiva ona parna lokomotiva . Tvrdjava mi je uvjek bila odlichna za shetnju , samo malo "mrtva" . Chuo sam da sad tamo ima nekih kafica , ili ih je bilo ? Svoje djetinjstvo proveo sam u krugu zgrade u kojoj sam zivio kod KP doma u Bozidarchevoj . To je za mene najljepshi dio Nisha :) .Nisam bio tamo "100 godina" , ko zna kako to sad izgleda ...
 
Decky_Nis:
Koji spisak? Onaj od "bolesna od ljubavi"? Sta se desava sa mladjim generacijama bre jel ovo normalno? I posle kada kazemo sponzoruse one se ljute, zasto na spisku nije neki momak koji nije poznat po kinti, lokalima, ispadima i tucama nego neki skolovan, obrazovan, skroman momak koji se nikada nije zamerio ni sa kim i koga svi postuju a ne zaziru od njega? Opet se okrecemo ka onoj temi gde se pominje poremecen sistem vrednosti, danas devojke vise cene "zestoke" momke na losem glasu nego pametne momke na dobrom glasu. Zalost i tuga sta se desava!

Znas kako sa neke strane si u pravu,ali ja se druzim sa nekima sa spiska i mogu ti reci da su fini momci,jedan od njih mi je kao brat (moj cale i njegov cale su prijatelji od malena).U pravu si kad kazes da ima mnogo sponzorusa i da devojke ne cene unutrasnju lepotu nego pare i da li je neki lik u gradu.Iskreno meni je mnogo krivo sto sa svojih 16 godina znam mnoge likove koje cure u mojim godinama ne znaju.nemojte ovo pogresno da protumacite.Zivimo u takvom svetu....
 

Back
Top