Sta je Isus zrtvovao ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Umno poremecena osoba:
etotako:
Ti si umno poremecena osoba... nije ti ovo ispovedaonica! Idi prijavi se u policiju ili u neku ludnicu, tamo ima ljudi koji ti mogu pomoci... Idiote, nijedna zrtva te ne mozete lisiti odgovornosti za tvoja dela... molim te vise nemoj da mi se obracas, takve kao ti gazim kada mole za pomoc...

Kakve veze imam ja sa ovim??? Dajte ljudi okanite me se :? :x :twisted:


Nisu "prirodno" umno poremećene osobe ovde problem, nego one "neprirodno" poremecene, ubacivanjem u mozak i automatskim usvajanjem raznih budalestina,ali, šta se tu može, prirodna selekcija, neko se rodi da misli, a neko da ne misli svojom glavom, nego usvaja RAZNORAZNA UCENJA... 8)
 
Christadelphian:
etotako:
Christadelphian:
A tužno je što oni koji još gutaju reči pri čitanju imaju kompjuter a neki ne mogu da ga sebi priušte.

e, zbog ove BRILIJANTNE OPASKE necu se uclaniti u tu tvoju sektu! Nemas druga posla u zivotu nego smaras ljude... cccc
A ko te pitao da se učlaniš?


Pa, ovo ti nije Mićo mesto za sektasenje, nego filosofiranje, a to su ipak dve razlicite stvari.
 
ms:
Umno poremecena osoba:
etotako:
Ti si umno poremecena osoba... nije ti ovo ispovedaonica! Idi prijavi se u policiju ili u neku ludnicu, tamo ima ljudi koji ti mogu pomoci... Idiote, nijedna zrtva te ne mozete lisiti odgovornosti za tvoja dela... molim te vise nemoj da mi se obracas, takve kao ti gazim kada mole za pomoc...

Kakve veze imam ja sa ovim??? Dajte ljudi okanite me se :? :x :twisted:


Nisu "prirodno" umno poremećene osobe ovde problem, nego one "neprirodno" poremecene, ubacivanjem u mozak i automatskim usvajanjem raznih budalestina,ali, šta se tu može, prirodna selekcija, neko se rodi da misli, a neko da ne misli svojom glavom, nego usvaja RAZNORAZNA UCENJA... 8)


pa ni ja nisam prirodno Umno poremecena osoba
idi na http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?p=438166&highlight=#438166pa ces videti zasto mi ovo nick
 
Umno poremecena osoba:
ms:
Umno poremecena osoba:
etotako:
Ti si umno poremecena osoba... nije ti ovo ispovedaonica! Idi prijavi se u policiju ili u neku ludnicu, tamo ima ljudi koji ti mogu pomoci... Idiote, nijedna zrtva te ne mozete lisiti odgovornosti za tvoja dela... molim te vise nemoj da mi se obracas, takve kao ti gazim kada mole za pomoc...

Kakve veze imam ja sa ovim??? Dajte ljudi okanite me se :? :x :twisted:


Nisu "prirodno" umno poremećene osobe ovde problem, nego one "neprirodno" poremecene, ubacivanjem u mozak i automatskim usvajanjem raznih budalestina,ali, šta se tu može, prirodna selekcija, neko se rodi da misli, a neko da ne misli svojom glavom, nego usvaja RAZNORAZNA UCENJA... 8)


pa ni ja nisam prirodno Umno poremecena osoba
idi na http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?p=438166&highlight=#438166pa ces videti zasto mi ovo nick


Dobro, terbe, shvatili smo. Nemoj da se ljutiš. :lol: :lol: :lol:

:wink:
 
Christadelphian:
Zvalo se ovo forum religije ili filozofije isto je,
moderatori ne vrše svoj posao, a ovi koji vredjaju (verovatno delo frustracija) u startu su pregazili svoju reč pri registarciji i time su sve rekli o sebi samima.


Ko vređa, ja ne vređam, Mićo. 8) Ako nisi znao, reč "terbe" je isto što i "brate", a pretežno se koristi kod mlađe generacije kojoj ovaj dečko pripada....
 
Margott:
Führer.:
Dakle ona nije "Satana" nego "Smrt" i nije "hermafrodit" nego zena. Naravno uvek je moguce da neko, bolje reci nesto ima zensko telo a muski polni organ ali to bi bilo suvise nezrelo od strane onoga ko je pravio taj karakter i ne verujem da je smrt prikazana kao "BIPOLNA, ZENA".

nije to smrt...da si malo bolje pogledao ne bi ovo sad govorio...da si obratio paznju na pochetak filma i njihov razgovor, shvatio bi da se ne radi o smrti...zashto bi mu smrt nudila zmiju?...svashta...

A zasto da ne. :? Zmija moze da simbolizuje i smrt. Ali u filmu to njena svrha nije bila. Osim toga Smrt je st predstavljena kao zena odevena u crno ili tako ili kao ljudski skelet odeven u crno i to je fakat. Da je, sada vec misteriozni lik (zena) iz filma, Lucifer prikazalibi ga kao mladog momka a da je Mefisto bio bi ugladjeni covek u godinama a ostatak bratije su sve same karakondzule. Tako da ja i dalje mislim da je ono smrt.
 
Christadelphian:
Ako se gornji komentar o usvajanju budalaština itd ne ubraja u vredjanje onda ti je prag samokontrole vrlo nizak ali sve je to oprostivo ali od nekad vrlo cenjenih moderatora da postanu ovo što su postali to me žalosti.


Mićo, ja jedino ne mogu da se iskontrolišem kad iščitam neke budalaštine, nemoj se ljutiš, ništa lično 8)
 
ms:
Christadelphian:
Ako se gornji komentar o usvajanju budalaština itd ne ubraja u vredjanje onda ti je prag samokontrole vrlo nizak ali sve je to oprostivo ali od nekad vrlo cenjenih moderatora da postanu ovo što su postali to me žalosti.


Mićo, ja jedino ne mogu da se iskontrolišem kad iščitam neke budalaštine, nemoj se ljutiš, ništa lično 8)
Nema to veze s tobom svakako je vrlo subjektivno šta su tebi budalaštine .
 
"Iskonsku ulogu odigrala je italijanska glumica Rosalinda Celentano koja u filmu igra Satanu, koji je u filmu prikazan kao androgeno stvorenje koje može da menja formu, i širi strah i sumnju.

Glumici su obrijane obrve, da bi se dočarao što hipnotičniji pogled, a njene scene su snimane u slou moušnu što je još više doprinelo neprirodnosti njene pojave.Kasnije, njen glas je zamenjen muškim da bi se pojačala aura konfuzije koja okružuje Satanu.

Mel Gibson objašnjava:"Zlo je primamljivo, privlačno.Izgleda dobro,skoro normalno, ali ipak ne sasvim.To je ono što sam pokušao da uradim sa đavolom na filmu.To je suština zla: uzeti nešto dobro i malo ga iskriviti."
(prepisano iz press materijala za film Stradanje Isusovo)
 
domina:
Pitanje je sta je Isus zrtvovao ako je uskrsnuo nakon par dana? Znam da je malo suludo pitanje za hriscane ali eto logika me navodi da tako razmisljam.
Bog je iz ljubavi prema covecanstvu zrtvovao savrseni zivot svog sina Isusa Hrista, da bi nas otkupio od greha i smrti kojima smo podlozni zbog nesavrsenosti. Znaci, bilo je potrebno da Hrist zrtvuje svoj savrseni zivot, da bi se time otvorila mogucnost da ljudi ponovo postanu savrseni i da dobiju pravo na vecni zivot ; kao sto je prvobitno Bog nameravao za ljude , da budu savrseni i da vecno zive na zemlji….(1.Jovanova 4:9,10; Jovan 3:16; Rimljanima 6:23 )

Tanja 8)
 
domina:
Pitanje je sta je Isus zrtvovao ako je uskrsnuo nakon par dana? Znam da je malo suludo pitanje za hriscane ali eto logika me navodi da tako razmisljam.
Isus je znao ko je, odakle je i kuda ide.Ali isto tako je znao šta ga čeka. Ne zaboravi da je on na zemlji bio čovek od krvi i mesa koji osećao fizičku bol - višečasovno mučenje i razapinjanje na krst je osećao svakim svojim nervom - to je bila bol do smrti. Žrtvovan je i za sudije (Pontije Pilat i Irod) nevin čovek - bez krivice. Otrpeo je nepravdu do poslednjeg trenutka ne osudjujući svoje krvnike - bez roptanja na svoj udeo. On je put - pokazao je kako se podnosi ono što nam život donosi i kako se treba odnositi prema istom.
Dao je sebe da bi naučio nas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top