Sta igrate trenutno?

Iskreno bas i ne znam za konkurenciju. Nisam odavno igrao igre koje su iskljucivo multiplayer.
Vidim da postoji Hell Let Loose, sa prilicno slicnim opisom. Koliko vidim, ta igra ima bolju grafiku, ali zato se izgleda i placa za nju. :D


Ja jesam nesto ali mi je zanimljiv multiplejer kada ima puno igrača.
Rising storm Vietnam ima servere gde se igra 32 na 32 a na pojedine i 64 na 64.
Ne volim one sa malo igrača.
 
Malo sam se vratio na sitne igrice iz detinjstva. Hteo bih da dodam još koji kvalitetan naslov na listu. Znate li neki koji bi se uklopio među ova remek dela?

Chicken Attack Deluxe
Chicken Invaders Collection
Santa Claus in trouble HD / Santa Claus in trouble ...again!
Rosso Rabbit In Trouble
Farm Frenzy
Feeding Frenzy
Neighbours from Hell
Crash Bandicoot

Vredi spomenuti: Zuma Deluxe, Super Mario Bros, Mahjong, Icy Tower
 
Malo sam se vratio na sitne igrice iz detinjstva. Hteo bih da dodam još koji kvalitetan naslov na listu. Znate li neki koji bi se uklopio među ova remek dela?

Chicken Attack Deluxe
Chicken Invaders Collection
Santa Claus in trouble HD / Santa Claus in trouble ...again!
Rosso Rabbit In Trouble
Farm Frenzy
Feeding Frenzy
Neighbours from Hell
Crash Bandicoot

Vredi spomenuti: Zuma Deluxe, Super Mario Bros, Mahjong, Icy Tower
Moorhuhn Kart
 
Još jedanput sam obrnuo moje omiljene tri Resident Evil igre.

NTSC_Resident_Evil_2_Cover.png
resident-evil-3-nemesis-cover.cover_large.jpg
RES-EV-CV-D-I.jpg


Vanvremenski klasici koji mi nikad neće dosaditi. Svakih godinu-dve ih opet odigram. Posebno RE2 koji ima dva lika kod kojih se priča i zagonetke razlikuju, pa sve to puta dva jer oboje imaju i scenario B koga dobijaš kad završiš scenario A sa onim drugim.
 
Jedino sam igrao Far Cry 5 i meni se svidjela igra, nekako mi bilo zabavno za igrati a i kraj nije los.

Sada igram Wolfenstein 2 The New Colossus. Moram reci da mi je The New Order bio bolji ali konacna ocjena ide kada kompletiram drugi dio.
Priča u FC5 je odlična, zanimljiva, ali halucinacije su mi baš ogadile tu igru. Da ih nema, verovatno bih je uvrstio uz one dve i reprizirao. Prokleti bliss. :D
 

Back
Top