Šta gledate? Omiljeni film, serija, emisija.....

New Moon najjaci film ever!!!

208gryw.jpg
 
Film..:Fight club,american beauty,oldboy,mystic river,pulp fiction,the godfather,memoirs of a geisha
serije..nip tuck..sezona 1 i 2..sve posle je sranje...X files

e kako su onaj nip tuck usrali
serija nije bila masterpiece ni na pocetku, ali bila je donekle originalna
posle je ocaj zivi..prestala sam da gledam
ona trandza, ona majka svog muza

dobar izbor
kevin spejsi je genijalan
 
e kako su onaj nip tuck usrali
serija nije bila masterpiece ni na pocetku, ali bila je donekle originalna
posle je ocaj zivi..prestala sam da gledam
ona trandza, ona majka svog muza

dobar izbor
kevin spejsi je genijalan

Nip tuck..je bio jako zanimljiv za gledanje...imao je neki filing...a onda posle druge sezone..kad odu iz majamija...to postane tako bljutavo....prosto strasno..nije vredno gledanja.....

kevin je sjajan......odigrao je americku maestralno.....
 
Ajoj. Filmova ima mnogo, žanr nebitan, samo da mi se svidi i da je makar malo originalan, i da nije obični američki šit. Volim i one koji govore o nečijem životu, na primer nekog poznatog umetnika :heart:
Serije više ne gledam, ono, retko baš...
Rijaliti emisije ne ljubim uopšte.
Gledam neke zanimljive dokumentarce, fuzbal, možda prvo fuzbal, i tako dalje, i još dalje. :zgrudvanje:
 
omiljeni film mi je beleznica...skoro poznati....
najdraza serija-pakov svet, porodica serano
emisija...istinite holivudske price...LAink
rialti sou-keeping up with the kardashians...operacija trijumf
a farmu nisam gledala...mozda onako 5min. cisto da vidim...verovatno je tupava...
od kanala gledam E...MTV...Fox life...Vh1..

Shta ljudi vide u tom filmu, shto ja ne vidim? Dobro, nije losh, ali je utisak koji mi je ostavio nekako pih. Pricha je obetjavala, ali je dosta predvidljiva, tachno sam znao kad tje shta da se desi (moja devojka me je chak optuzhila da sam ga pre toga vetj gledao xD), likovi su vrlo povrshni i slabo razradjeni (ona njihova porodica se pojavila jednom na 2 min) i sve mi u sushtini deluje nekako zbrzano (nishta o onih par godina u ratu, nishta narochito o njenom novom vereniku, pa ni o njihovoj, kao bajagi, velikoj ljubavi), bilo je tu materijala za mnooogo vishe od 2 sata filma. Sve u svemu, dajem mu 6/10. Dobar pokushaj.
 
najdraza serija-pakov svet,

Ja se iskreno rečeno plašim kada gledam Pakov svet
u svakoj epizodi njih petoro-šestoro tako zakomplikuju jednostavne stvari i dođu do tako nerazumnih i opasnih zaključaka pogrešnim razmišljanjem (a još su policajci) da se uplašim da isti takvi ljudi upravo rade nešto zbog čega ću nastradati
(a inače mi je to prozor u svet da vidim kako razmišljaju ljudi sa IQ od blizu 100)
 
Omiljeni film Clockwork orange,fala bogu,ja sam opsednut sa tim filmom,do tog nivoa da sam porucio preko Amazona Berdzisovu knjigu na inglisu i procito je.A,sto se tice mog opsteg ukusa u film,najslicniji sam tu negde sa bulitom i onim sto ima sliku onog mladica iz old boja za avatar.Moj nick svuda je Evergreen,zato sto se firma tog mladica u Old boju naziva Evergreen korprojesnzz:)z:)
 
Poslednja izmena:
Omiljeni film Clockwork orange,fala bogu,ja sam opsednut sa tim filmom,do tog nivoa da sam porucio preko Amazona Berdzisovu knjigu na inglisu i procito je.A,sto se tice mog opsteg ukusa u film,najslicniji sam tu negde sa bulitom i onim sto ima sliku onog maldica iz old boja za avatar.Moj nick svuda je Evergreen,zato sto se firma tog mladica u Old boju naziva Evergreen korporejnsz:)z:)

I reputacija i mleko od mene
a-clockwork-orange-alex.jpg
 
Novi Tarantinov,a Bred Pita ko J-ebe on ima 2dobra filma u celoj karijeri.
Verovatno je glupo pitati ali da li si gledala Sindlerovu listu i Spasavanje redova Rajana(posto su to definicije filma ww2)?

Mislim da mi je prvi poznat od negde.
Možda prvi. Stariji je malo, ima 15ak god, tako?
Ali drugi ne.
Nedavno sam otkrila da je to žanr koji me interesuje, što znači da i dalje istražujem. :)
Fala lepo.
 

Back
Top