Sta garantuje zensku iskrenost?

Женска искреност..:roll: мушка искреност..:roll:

Не знам како ово да ти саопштим.. али..

Проблем са поверењем у људе, обично имају они који су и сами неискрени. :mrgreen:

Да би неко говорио истину/био оно што јесте, мораш му то и дозволити.
А како се то постиже.. не знам.. не умем да објасним...
Вероватно је неки таленат у питању...:lol:

pogreshno... problem imaju i oni vishe puta prevareni od strane onih u koje su verovali... a drugo, neko ko ne veruje ljudima ne mora biti i sam neiskren... postoje ljudi koji su jednostavno oprezni, skeptichni, nazovimo ih kako hocesh i koji svoje neverovanje u ljude uopshte ne dozivljavaju kao problem...
 
u pravu si taote... malo sam nestrpljiv :). tj u trenutku sam bio ali sve je pod kontrolom...

u pravu si dachozr...sa sivm se slazem.

Samo sto ne uskladjujem nikada svoj nivo iskrenosti sa njenim. Ja uvek dajem vishe, a iako sam rekao ocekujem isto zauzvrat, ocekujem da... ali u manjim kolicinama.

Problem je bio sto sam trenutno izashao iz bolne veze sa devojkom koja je bila neiskrena i rekao bih da je ovo trenutak moje slabosti. Ali ono sto te ne ubije, cini te jachim. Ovde cu citirati kojicu

Ко год те је слагао, слагао је себе :)

Na kraju dana, bitno mi je ipak kakav sam ja bio prema nekome.
 
pogreshno... problem imaju i oni vishe puta prevareni od strane onih u koje su verovali... a drugo, neko ko ne veruje ljudima ne mora biti i sam neiskren... postoje ljudi koji su jednostavno oprezni, skeptichni, nazovimo ih kako hocesh i koji svoje neverovanje u ljude uopshte ne dozivljavaju kao problem...
Није погрешно. Има и једног и другог у већој или мањој мери...
И сигурно још по неки разлог кога нисмо успели да се сетимо...
А за овај знам... намерно сам га изоставила јер волим да звучим самокритично...:mrgreen:
 
u pravu si taote... malo sam nestrpljiv :). tj u trenutku sam bio ali sve je pod kontrolom...

u pravu si dachozr...sa svim se slazem.

Samo sto ne uskladjujem nikada svoj nivo iskrenosti sa njenim. Ja uvek dajem vishe, a iako sam rekao ocekujem isto zauzvrat, ocekujem da... ali u manjim kolicinama.

Problem je bio sto sam trenutno izashao iz bolne veze sa devojkom koja je bila neiskrena i rekao bih da je ovo trenutak moje slabosti. Ali ono sto te ne ubije, cini te jachim. Ovde cu citirati kojicu

Ко год те је слагао, слагао је себе :)

Na kraju dana, bitno mi je ipak kakav sam ja bio prema nekome.

Izvini...moram malo da se ispravim, verujem da ces se opet sloziti sa mnom...nije sve bas tako crno...glavni problem je pronaci odgovarajucu zenu, iskrenu zenu kojoj mozes verovati. Ja samo ovde medju ovim postovima vidim bar dve takve...sto znaci da ih ima svuda oko nas i da treba traziti, na vreme traziti...hrabro, pa ko pogine slava mu. Ne daj se covece, nisu sve veze bolne...ima izuzetnih zena svuda, nije ta tvoja jedina na svetu, bice ih jos...
 
najiskreniji i najintimniji kontakt koji je žena sposobna da pruži je zagrljaj, tu su primese manipulativnog najmanje.
dakle, kad ti se devojka sama baci u zagrljaj to je znak da ne folira, već je ovo iskren pokazatelj da joj značiš puno i da je tvoja...
 
M Z odnosi su kao trenje....kad ga nema , nemas pojma na cemu si, kad ga ima imas utisak da te bezrazlozno sprecava da brzo stignes tamo gde zelis...

Ima i druga...
Izbeci incidente u ljubavi je kao i u saobracaju, mozes da pazis koliko hoces, ne vredi kad drugi nalete.
 
M Z odnosi su kao trenje....kad ga nema , nemas pojma na cemu si, kad ga ima imas utisak da te bezrazlozno sprecava da brzo stignes tamo gde zelis...

Ima i druga...
Izbeci incidente u ljubavi je kao i u saobracaju, mozes da pazis koliko hoces, ne vredi kad drugi nalete.

jeste..otvoriš ovako okice :eek: i paziš na svaki korak, i opet naleti neki kreten, i izbaci te iz cipela...:oops:
 
Daklem... postoji li nesto, neka rech, neki gest, bilo sta sto moze garantovati zensku iskrenost?
neka tvoja rec i gest, ili pitas kako na osnovu njene gestikulacije da prepoznas da li je iskrena?

ako je ovo prvo... hm... ljudi se trude da ostave dobre utiske na one sa kojima se muvaju. ponekad bas zbog toga izgovaraju i prikazuju lazi (male, velike, sarene ili crne).
ovaj motiv za laganje nema devojka koja je samopouzdana.

takodje, mozda si ti osoba koja pri upoznavanju deklamuje "sta voli i, narocito, sta ne voli", pa to onda devojka protumaci kako protumaci i onda krene da te laze da ne je ne bi otkacio.

cela ova prica vazi za devojke koje su zainteresovane za tebe.

ako su nezainteresovane, lazu te da bi te otkacile, kako to ljudi obicno kazu "na finjaka", a kako ja to kazem - bez direktnog izjasnjavanja o tome da joj se ne svidjas.
 
u pravu si taote... malo sam nestrpljiv :). tj u trenutku sam bio ali sve je pod kontrolom...

u pravu si dachozr...sa sivm se slazem.

Samo sto ne uskladjujem nikada svoj nivo iskrenosti sa njenim. Ja uvek dajem vishe, a iako sam rekao ocekujem isto zauzvrat, ocekujem da... ali u manjim kolicinama.

Problem je bio sto sam trenutno izashao iz bolne veze sa devojkom koja je bila neiskrena i rekao bih da je ovo trenutak moje slabosti. Ali ono sto te ne ubije, cini te jachim. Ovde cu citirati kojicu

Ко год те је слагао, слагао је себе :)

Na kraju dana, bitno mi je ipak kakav sam ja bio prema nekome.
E,brate ti onda nisi seducer nego seduced.:think:
 
Ne treba meriti ko je dao više.
Daš koliko možeš, dobiješ onoliko koliko je onaj drugi u stanju da pruži.
Opušteno.

Na kraju dana, bitno je imati mirne i slatke snove.

ma ne merim bre :). Ja sam takav i ja to ne radim s namerom da ja sada dajem vishe zato sto sam ja bolji... Kazem to mi je u prirodi. Ali da bih bio sa nekim ocekujem samo neko povratno zadovoljenje ma koliko bilo
 

Back
Top