Sta da radim?

Dina:
Pa nemoj odmah da se ljutis.
Sto se mene tice, kako vreme prolazi, menjam, bogami, i stavove. Ume zivot da iznenadi...

Ma jok ne ljutim se, ali STVARNO nisam uocio... Ma nije bitno. Samo pazljvije citaj - menjam ja i stavove, ali je to mnogo sire i osnovnije, pa samim tim se i teze menjaju. Misljenja - pa zavisi o cemu, jer je sve ovde dosta skuceno (pruzenim informacijama): npr. ako neko kuka na partnera - samo imamo one-side-story, a istina je uvek bliza sredini, zar ne?
Tako da moze da bude i trip: zapakujem ja to lepo nepoznatima, dobijem malo potvrde za svoj trip i fragment price i dalje teram po svome... Tako da sve (kao i sve u zivotu) treba uzeti uslovno: ali ovde vecina ima sklonost ka generalizaciji i uopstavanju, sto je najgore to povlaci i osude...

Iskorist ja svoje pravo?! :lol: :lol:

Srdacan pzdrv
 
Bad_Wolf:
Giovanna:
Za to sam ja uvek da zena i muskarac budu samo prijatelji ako su to u startu bili.Jer moze biti mac sa dve ostrice...a mozda i ne ,ko zna?

Joj, bwe! Da li si ti normalna - ako naleti random: mach moze da se digne; dvosekli mac - dve rupice + tvoja "biovlast" i ode forum u pm...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ozbiljno: iz licnog iskustva - mogu da posle budu best friends! A prvo prijatelji - verovatno je i to moguce?!

Ne znam samo sta sam lose rekla? Ako imas nekog ko ti je drag i koga volis da sretnes (jer mozda ne zivite u istim gradovima) i sa kim volis da pricas i provodis vreme a pritom ste vec nekoliko godina prijatelji,ne vidim razlog da to ne budete i dalje.Jer nije problem zaljubljivanje i zabavljane,problem je vas odnos posle toga.Uglavnom se posle sve svodi na onu izjavu "Znas bila je to greska" i "Mi vise ne mozemo biti prijatelji" uglavnom sa muske strane.Jer zene i posle toga mogu nastaviti sa prijateljstvom,a muskarci, ne verujem!
Pzdrv
 
Giovanna:
Bad_Wolf:
Giovanna:
Za to sam ja uvek da zena i muskarac budu samo prijatelji ako su to u startu bili.Jer moze biti mac sa dve ostrice...a mozda i ne ,ko zna?

Joj, bwe! Da li si ti normalna - ako naleti random: mach moze da se digne; dvosekli mac - dve rupice + tvoja "biovlast" i ode forum u pm...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ozbiljno: iz licnog iskustva - mogu da posle budu best friends! A prvo prijatelji - verovatno je i to moguce?!
Ne znam samo sta sam lose rekla? Ako imas nekog ko ti je drag i koga volis da sretnes (jer mozda ne zivite u istim gradovima) i sa kim volis da pricas i provodis vreme a pritom ste vec nekoliko godina prijatelji,ne vidim razlog da to ne budete i dalje.Jer nije problem zaljubljivanje i zabavljane,problem je vas odnos posle toga.Uglavnom se posle sve svodi na onu izjavu "Znas bila je to greska" i "Mi vise ne mozemo biti prijatelji" uglavnom sa muske strane.Jer zene i posle toga mogu nastaviti sa prijateljstvom,a muskarci, ne verujem!
Pzdrv

Nasa iskustva su kompatibilna. 8)
 

Back
Top