Šta čitate?

ja sam jedan deo o horu govorila na nekoj priredbi,
ali nisam stigla da pročitam celu knjigu, a čini se kao fina.
kako se tebi sviđa?
Vrlo je simpaticna. I specificna.
Napisana je sa filozofskog aspekta,sta znam. Kako citam sve vise i vise,sve je zanimljivije. :D
Znam da je najcitaniji francuski roman u proteklih nekoliko godina. Ima lepu zamisao,da. :)
 
Poslednja izmena:
^ Brate ja da ne citam knjige blejao bih na netu stalno dok sam kuci.
Ovako napravim balans od tog vremena

Inace,ja sam nastavio sa citanjem Frommove knjige "Umece Ljubavi" posle toliko vremena.. knjiga je zakon
 
Zavrsila upravo Selenicevo Ubistvo sa predumisljajem.
Ni divnijeg pisca,ni tuznije knjige.

"Pomislila,ja blesava,zacas:mozda nije jos sve izgubljeno. Imam pet sati vremena. Tek u cetiri posle podne krece kontingent sveze srpske teletine.
- Je l vas transportuju u hladnjacama?
- Ne,vojnim autobusima - kaze kreten pomirljivo.

...

Ode kreten. Nepoljubljen. Kriv.
"
 
Drag mi je Dostojevski, al' mi je drazi Tolkin.

Gospodar prstenova-Druzina prstena

Tolkin je super..mada sam ja procitala samo Povratak kralja,ali je knjiga predobra ;)

Zavrsila upravo Selenicevo Ubistvo sa predumisljajem.
Ni divnijeg pisca,ni tuznije knjige.

"Pomislila,ja blesava,zacas:mozda nije jos sve izgubljeno. Imam pet sati vremena. Tek u cetiri posle podne krece kontingent sveze srpske teletine.
- Je l vas transportuju u hladnjacama?
- Ne,vojnim autobusima - kaze kreten pomirljivo.

...

Ode kreten. Nepoljubljen. Kriv.
"

Nisam citala,ali sam sigurna da je "Lovac na zmajeve" tuznija knjiga..ko ne zaplace dok tu knjigu cita.....:sad2:
 
Hm. Ovo je nesto slicno onom filmu Slumdog millionaire kao i Srpskom.

Raspolucena lesina na drumu nije umetnost samo zato sto izaziva burnu reakciju (samo se pozivajuci na baznu ljudskost u vecini). Emocija kakva je velika tuga izaziva i somatske promene tipa migrena,visokog pritiska i bolova u stomaku. Ali to sto nas boli stomak ne znaci automatski da smo ucveljeni.



dubai, ovo nije prozivka na tvoj racun.
 

Back
Top