Sta biste promenili/doterali/dogradili u BG-u

xexe, jok i ne bi...
Lik baci nesto ili pljune....
Pandur: Rodjace, ajde sad plati 5 000 dinchi
Lik: Ma nosi se, ti ces mene da naplatis kaznu.
Pandur: Dobro, ukoliko necete, ja sam u zakonskoj obavezi da vas uhapsim

lisice na ruke... i op!
kada se rascuje niko ne bi vise uradio nista slicno...

ali, nazalost, nista od ovoga
 
Promenila bih Kalemegdan...postavila osvetljenje...svi gradovi koji imaju stari grad su to iskoristili maksimalano. Letos sam bila na Rodosu- kako su oni to sredili !!! A uzasno podseca na Kalis..steta sto mi to ne iskoristimo...nama Kalis sluzi da se nabodes na iglu nekog narkomana, zgazis u psece *****, da te napadne manijak, neko opljacka, da vidis malo sexa uzivo...(dobro to zadnje i nije tako lose)...

podzemni prolazi...pre cu da rizikujem da me pregaze kola, nego da udjem u podzemni...nikad ne rade sijalice....smrad mokrace...razbijene flase...

da, neko je vec pomenuo, Ada bi zaista mogla da se extra sredi...

steta...nikada se nista od toga nece desiti...
 
tasicka:
Promenila bih Kalemegdan...postavila osvetljenje...svi gradovi koji imaju stari grad su to iskoristili maksimalano. Letos sam bila na Rodosu- kako su oni to sredili !!! A uzasno podseca na Kalis..steta sto mi to ne iskoristimo...nama Kalis sluzi da se nabodes na iglu nekog narkomana, zgazis u psece *****, da te napadne manijak, neko opljacka, da vidis malo sexa uzivo...(dobro to zadnje i nije tako lose)...

podzemni prolazi...pre cu da rizikujem da me pregaze kola, nego da udjem u podzemni...nikad ne rade sijalice....smrad mokrace...razbijene flase...

da, neko je vec pomenuo, Ada bi zaista mogla da se extra sredi...

steta...nikada se nista od toga nece desiti...


to privlaci voajere zi celog sveta, tako da
 
codemaker:
Najpre bih poslao na prinudni drustveno korisni rad (ciscenje ulica) sve one koji bacaju papirice, kese, pikavce i sta god im trenutno ne treba, po ulici. Za teze slucajeve kao sto je istresanje nosa na ulici, 30 dana robije.
Za pocetak...

Pa bolje da iz mera predostrožnosti odmah narediš hapšenje svih stranih tela u Beogradu, a pogotovu brđana kao nosioca kulturološkog kancera.

p.s. Zaboravih da dodam, Novi Beograd bi trebalo pretvoriti u geto i izmeniti mu naziv u, recimo - Neokomunistički geto No. 1
 
ma idemo u pogresnom smeru...
srediti kalish, srediti adu..
i da sredimo, i sta onda? dodje seljak i pljune? eto to...
osnovno je obrazovati stanovnistvo...izbaciti primitivce iz drustva, ili ih naterati da se osecaju ponizeno....

edit:
novi beograd je majka, a ko kaze drugacije nema pojma...

inace, likovi koji zive iznad mene (a o kojima sam vec pisao(da da, oni crnogorci)) su danas toliko urlali da nije normalno...aj da su se posvadjali, pa ok, adrenalin i slicno....nego su URLALI, skakali, vristali i ostalo. Mislite da je takve briga dal na kalisu ima svetla i da li postoje kante na autobuskoj stanici?
 
Vaspitanje!
Pogled na porodilishta koja se u ovoj zemlji smatraju usputnom stanicom!
Prosto ova drzava ima fenomenalan odnos sa stanovnistvom.Ne postuje se niko i nista.Davno smo zaboravili na prioritete u zivotu.Sad su prioriteti ko ce se sto bolje uvaliti u fotelju i ostati tamo sto skriveniji za ovaj "obican" narod.
 

Back
Top