sta bi vi u radile?

avesic:
e bre majceki što si neka ,,, i ja sam se plašila krave kada sam je prvi put videla ----ooooGROMNA je ,,,, a da ti ne pričam kako sam sve nazivala ovce koje ošišaju pa ne znaš dal ti više lici na tele ili kozu ,,,,,,,

,,,

jao, ovce :)
U Vršcu, tik pred kulom na Bregu, neko leto sretnemo stado od 100 ovaca, i kao svaki debil krenem da ih mazim :lol: A ovce... :cry: begaju. I smrde ko đavo, pa puta 100 :)
Onda čoban, videvši da sam tenkre, pokaže na jednu i reče "Ne vredi, one su divlje, evo probaj ovu, ona hoće da se mazi", a ona....ne bega, al se ni ne da, gleda nešto, trepće...možda je trbalo da joj priđem odzadi
:P
 
Koliko jadnih i bednih odgovora na jednom mestu,sve sponzorusa do sponzoruse,kakve veze ima dal je bogat ili ne,ako imas dovoljno da prezivis,ste ti jos treba,jer si rekla da se slazeter bas u svemu,znaci to je to i tacka smeta ti selo,a odakle si ti,sta ti si se stvorila u gradu,ne nego su tvoji dosli verovatno iz nekog jos veceg pickojevca u grad i odma ste gospoda.Ali dzabe ja o ovo pricam,vecini devojaka na ovom forumu lakse ces da nebijes metar u d*pe nego centimetar u glavu,bilo bi i bolje da ga ostavis jer ne zasluzujes ti njega,treba ti neki celavi,od 130kg,sto vozi BMW,ima stan u centru Beograda......
Ma skoro ste sve iste
 
cvele -
neko voli neko ne voli, šta se tu može - ja volim prirodu i životinje koje hoće da se maze, ali nisam imuna na smrad balege, kao što, naprotiv, jesam i to 101% imuna na te tvoje predlagane bandolglavce od 130kg. 8)
Milsim, obe stvari su ekstremne, i balega i ta bezdušna govna u Bmw-u :lol:
 
cvele_kv:
Koliko jadnih i bednih odgovora na jednom mestu,sve sponzorusa do sponzoruse,kakve veze ima dal je bogat ili ne,ako imas dovoljno da prezivis,ste ti jos treba,jer si rekla da se slazeter bas u svemu,znaci to je to i tacka smeta ti selo,a odakle si ti,sta ti si se stvorila u gradu,ne nego su tvoji dosli verovatno iz nekog jos veceg * u grad i odma ste gospoda.Ali dzabe ja o ovo pricam,vecini devojaka na ovom forumu lakse ces da nebijes metar u d*pe nego centimetar u glavu,bilo bi i bolje da ga ostavis jer ne zasluzujes ti njega,treba ti neki celavi,od 130kg,sto vozi BMW,ima stan u centru Beograda......
Ma skoro ste sve iste

Jaoj!!!

e sad si nam stvarno rekao...............
........................................
:lol: :lol: :lol:
 
cvele_kv:
Koliko jadnih i bednih odgovora na jednom mestu,sve sponzorusa do sponzoruse,kakve veze ima dal je bogat ili ne,ako imas dovoljno da prezivis,ste ti jos treba,jer si rekla da se slazeter bas u svemu,znaci to je to i tacka smeta ti selo,a odakle si ti,sta ti si se stvorila u gradu,ne nego su tvoji dosli verovatno iz nekog jos veceg * u grad i odma ste gospoda.Ali dzabe ja o ovo pricam,vecini devojaka na ovom forumu lakse ces da nebijes metar u d*pe nego centimetar u glavu,bilo bi i bolje da ga ostavis jer ne zasluzujes ti njega,treba ti neki celavi,od 130kg,sto vozi BMW,ima stan u centru Beograda......
Ma skoro ste sve iste

Boze kako sta vi muskarci plitki... Nije poenta u BMV i stanu u centu grada. Oni su iz totalno drugacijih sredina, pa cak i da je bogat on bi i dalje bio proizvod sredine iz koje je. Ja ne bih mogla... I to priznajem.
Da li bi ti mogao da ozenis na pr. crnogorku i to neku sa nekog brda, koja je od malih nogu ucena da ni jednog muskarca sem oca, brace i muza ne sme da gleda u oci? Da zene sede u kuhinji? Da prica samo kad joj se obratis pitanjem? Ma daj, razmisli malo... Ili eto neka ona bude sa sela... Ne bi te bilo sramota da u tvom drustvu kaze "Oni se tuchu" umesto "oni se tuku"? Pa u zemlju bi propao....
 
cvele_kv:
Koliko jadnih i bednih odgovora na jednom mestu,sve sponzorusa do sponzoruse,kakve veze ima dal je bogat ili ne,ako imas dovoljno da prezivis,ste ti jos treba,jer si rekla da se slazeter bas u svemu,znaci to je to i tacka smeta ti selo,a odakle si ti,sta ti si se stvorila u gradu,ne nego su tvoji dosli verovatno iz nekog jos veceg * u grad i odma ste gospoda.Ali dzabe ja o ovo pricam,vecini devojaka na ovom forumu lakse ces da nebijes metar u d*pe nego centimetar u glavu,bilo bi i bolje da ga ostavis jer ne zasluzujes ti njega,treba ti neki celavi,od 130kg,sto vozi BMW,ima stan u centru Beograda......
Ma skoro ste sve iste

Cvele ti bas pretera! Naravno da je vazno koliko je imucan, nece sutra odvajati od usta da bi detetu platila ekskurziju jer, eto, sva deca idu pa kako da dozvoli da njeno bude k`o poslednje siroce...
Znas li ti za onu "dabogda imao pa nemao"? Ponajgora...


P.S. Samo da dodam da ja uvek glasam za ljubav, al` nije mi djavo dao mira kad sam videla Cveletov komentar.
 
devojcurak:
vi ste devojka iz grada...vec nekoliko generacija, ali ne i snob....upoznala sam jednog decka....u svakom smislu mi odgovara..ali ne i mesto gde zivi....to je bukvalno selo.....decko je iz siromasne porodice...mada i tu covek da progleda kroz prste....ali reakcija mojih bas i nije neka...o prijateljima i da ne pricam......da ja ga volim....nije da mi sve to ne smeta.....bukvalno se budim uz kukurikanje kokosaka.....ma znate i sami selo kao selo.....zaprosio me je.....ceka na moj odgovor....a ja ne znam.......nije da mi ne smeta miris kokosinjaca i svinjaca....hleb uz supu koji se jede......ali on mi odgovara u svakom smislu.....sta bi vi radili na mom mestu?!
Nisam zensko ali cu ipak odgovoriti...
TI udajes za njega zato sto ti on odgovara i ZATO sto zelis! A ne zato sto te teraju (bar bi tako trebalo da bude). I ti si ta koja treba da zivi sa njim, a ne tvoji prijatelji niti bilo ko sa ovog foruma. Ako ti odgovara takav kakav je uzmi ga, a ako ti ne odgovara... A ako ti smeta selo i sl. pa poradite malo po tome i idite u grad.
 
Ako ga volis i srcem i dusom sve to sto ti smeta, mislim selo i kokoske..., ce samo da se resi! Mislim ako nisi njemu, koga kazes da volis, spremna reci "da" onda ce kasnije drugima, i sa vise godina, i sa vise iskustava, i vise zavhteva biti hiljadu puta teze.
Ako se volite sve cete probleme da resite na vreme.

Nadam se da si mu rekla sta te muci?

Iz iskustva ti mogu reci da je to jedino resenje.
Treba biti iskren i priznati ono sto ti smeta.
 
Betty:
šta ti srce ište :lol:

super je na selu, kad se iznerviraš prikolješ nešto i kul si :wink:

ima valjda neko dezodorirajuće sredstvo za te svinje, ima za podove i nameštaj i kosu i veš i sve, ima sigurno i za svinje, raspitaj se.

Da ga stvarno volis ne bi postavljala takvo pitanje 8)Sta ja radim :roll:
 
majcheki:
I još nešto - nikad bre ništa loše nisam ni rekla ni uradila ljudima koji ne žive u Beogradu. Svaki put sam bila fina i ne mislim da je njihovo opredelenje defekt - ali bre stalno na ilazim na neki revolt kod njih - ili opet, možda jednostavno ne razumem taj humor:

- Jel vi građani jedete sarmice ili ste navikli samo na pizze? :arrow: este, kazes da si navikla samo na pizze.

:roll:


ma ti si neki malo osobenjacki lik zato te prozivaju a ne zato sto si sa sela.. ovi u gradu na tebe cute a ovi su direktniji
 
cvele_kv:
Koliko jadnih i bednih odgovora na jednom mestu,sve sponzorusa do sponzoruse,kakve veze ima dal je bogat ili ne,ako imas dovoljno da prezivis,ste ti jos treba,jer si rekla da se slazeter bas u svemu,znaci to je to i tacka smeta ti selo,a odakle si ti,sta ti si se stvorila u gradu,ne nego su tvoji dosli verovatno iz nekog jos veceg * u grad i odma ste gospoda.Ali dzabe ja o ovo pricam,vecini devojaka na ovom forumu lakse ces da nebijes metar u d*pe nego centimetar u glavu,bilo bi i bolje da ga ostavis jer ne zasluzujes ti njega,treba ti neki celavi,od 130kg,sto vozi BMW,ima stan u centru Beograda......
Ma skoro ste sve iste

jaoooo
iz kog si ti sela :twisted:
 
?:
majcheki:
I još nešto - nikad bre ništa loše nisam ni rekla ni uradila ljudima koji ne žive u Beogradu. Svaki put sam bila fina i ne mislim da je njihovo opredelenje defekt - ali bre stalno na ilazim na neki revolt kod njih - ili opet, možda jednostavno ne razumem taj humor:

- Jel vi građani jedete sarmice ili ste navikli samo na pizze? :arrow: este, kazes da si navikla samo na pizze.

:roll:


ma ti si neki malo osobenjacki lik zato te prozivaju a ne zato sto si sa sela.. ovi u gradu na tebe cute a ovi su direktniji

Ne ja iz grada prenosim utiske sa sela.
Možda si u pravu u ostalom - šta znam :wink:
 
nimfomanka011:
cvele_kv:
Koliko jadnih i bednih odgovora na jednom mestu,sve sponzorusa do sponzoruse,kakve veze ima dal je bogat ili ne,ako imas dovoljno da prezivis,ste ti jos treba,jer si rekla da se slazeter bas u svemu,znaci to je to i tacka smeta ti selo,a odakle si ti,sta ti si se stvorila u gradu,ne nego su tvoji dosli verovatno iz nekog jos veceg * u grad i odma ste gospoda.Ali dzabe ja o ovo pricam,vecini devojaka na ovom forumu lakse ces da nebijes metar u d*pe nego centimetar u glavu,bilo bi i bolje da ga ostavis jer ne zasluzujes ti njega,treba ti neki celavi,od 130kg,sto vozi BMW,ima stan u centru Beograda......
Ma skoro ste sve iste

Boze kako sta vi muskarci plitki... Nije poenta u BMV i stanu u centu grada. Oni su iz totalno drugacijih sredina, pa cak i da je bogat on bi i dalje bio proizvod sredine iz koje je. Ja ne bih mogla... I to priznajem.
Da li bi ti mogao da ozenis na pr. crnogorku i to neku sa nekog brda, koja je od malih nogu ucena da ni jednog muskarca sem oca, brace i muza ne sme da gleda u oci? Da zene sede u kuhinji? Da prica samo kad joj se obratis pitanjem? Ma daj, razmisli malo... Ili eto neka ona bude sa sela... Ne bi te bilo sramota da u tvom drustvu kaze "Oni se tuchu" umesto "oni se tuku"? Pa u zemlju bi propao....

Da,mogao bi da ozenim devojku sa nekog brda,i smem da se kladim da bi bolje ziveo sa njom nego sa nekom kojoj je zadnjih par generacija u gradu pa misli da je uhvatla boga za mu*a,i ne bi u zemlju propao kad kaze tuchu,onomad,adano velis... te stvari se mogu nauciti,to se menja,ali kakav je covek u dusi to ne moze da se izmeni.

migud:
cvele_kv:
Koliko jadnih i bednih odgovora na jednom mestu,sve sponzorusa do sponzoruse,kakve veze ima dal je bogat ili ne,ako imas dovoljno da prezivis,ste ti jos treba,jer si rekla da se slazeter bas u svemu,znaci to je to i tacka smeta ti selo,a odakle si ti,sta ti si se stvorila u gradu,ne nego su tvoji dosli verovatno iz nekog jos veceg * u grad i odma ste gospoda.Ali dzabe ja o ovo pricam,vecini devojaka na ovom forumu lakse ces da nebijes metar u d*pe nego centimetar u glavu,bilo bi i bolje da ga ostavis jer ne zasluzujes ti njega,treba ti neki celavi,od 130kg,sto vozi BMW,ima stan u centru Beograda......
Ma skoro ste sve iste

Cvele ti bas pretera! Naravno da je vazno koliko je imucan, nece sutra odvajati od usta da bi detetu platila ekskurziju jer, eto, sva deca idu pa kako da dozvoli da njeno bude k`o poslednje siroce...
Znas li ti za onu "dabogda imao pa nemao"? Ponajgora...


P.S. Samo da dodam da ja uvek glasam za ljubav, al` nije mi djavo dao mira kad sam videla Cveletov komentar.

To dal ce odvajati od usta ili ne to je vec druga tema,kad ljudi zive u miru,slozi,harmoniji,covek je smiren i srecan i samim tim ima i volje i da radi i zaradi,i naravno ima i za koga da zaradi,para ima samo ih treba uzeti.Siguran sam da bi je taj njen zemljoradnik bio 100 puta bolji muz od nekog istripovanog razmazenog fensera kojem je cale direktor neke firme,ili koji je dobio od dedine nacionalizacije dva stana i tri lokala pa se sad qurci.

Ma sta ja u stvari trazim na Zenskom kutku
 
Pazi - nije lose sto je neko poljoprivredni radnik. Mislim, mora neko i da hrani ljude na kraju krajeva. Obradjivanje zemlje, stocarstvo i sve to su jako lepa zanimanja i mislim da je moguce da neko to voli - kao sto neko ne voli. Sa dosta preduzimacke pameti i nekoliko dobrih ideja, takav covek moze da postane vrlo imucan i tako se eliminise pitanje "odvajanja od usta". Vrlo cesto je problem sto ruralno stanovnistvo nije sklono preduzimackim rizicima kako bi unapredili svoje blagostanje.

Evo uzmimo naprimer moj slucaj. U Kolumbiji, gde sam kupio neko imanje - ja mu isto dodjem kao seljak... a posto lose pricam spanski, tako i kazem da se Tuchu a ne tuku i imam tonu takvih ispada koji me mozda cine "seljakom" pred gospodom iz Bogote. Ali avaj, ja volim svoj posed na kome gajim koku i imam razradjen biznis sa preradjivacima i distributerima. Znaci sve je pitanje organizacije.... stoga razmisli... sve je pitanje organizacije. Mada mislim da bi mozda mogla da polako uneses neke pozitivne promene u poslovanje njegovog gazdinstva. A ako budes imala i net - mozes da organizujes neki biznis kao isporuka NAJSVEZIJEG voca i povrca direktno u restorane i tako to. posle investiras u plastenik i pocnes cele godine da snadbevas restorane povrcem i vocem... ili mesom sto da ne - uvedes standarde i tako redom... mislim, sve se moze....
 
naravno , tako je mada neznam zasto vecina ovde selo povezuje sa kokoskama , kravama prasinom i tako tim , videli vi neka sela u vojvodini? neka su veca i od nazovi gradova u unutrasnjosti svrbije...ima puno nemastine , ali ima i tip top skockanih imanja kojima nije poljoprivreda primarna delatnost , ima kod nas baja sa claas kombajnom koji mnogo kosta ko vise nekoliko bmw-a unutra klima hidraulika filteri za prasinu i polen a on u majici paul and shark original sa hugo bossom namirisan... treba da vidite neka dvorista puna zelenila a ponegde i bazen...i po selima ljudi imaju firme a mogu vam reci i multimedijalne alcatel digitalne centrale...sto ce veliki deo beogradjana jos duugo cekati...
 
na zapadu se zna da ko ima novca,živi na selu,daleko od smrdljivog grada!
mada to nije tema,ali nisam mogla da odolim...

a ti ,rekla bih baš i nisi luda za svojim dečkom....čim imaš ovakve dileme.
zabavi se ti još malo pa nađi si nekog urbanka.i nisi za drugo.
ja nisam.
 
Maxy:
Betty:
šta ti srce ište :lol:

super je na selu, kad se iznerviraš prikolješ nešto i kul si :wink:

ima valjda neko dezodorirajuće sredstvo za te svinje, ima za podove i nameštaj i kosu i veš i sve, ima sigurno i za svinje, raspitaj se.

Da ga stvarno volis ne bi postavljala takvo pitanje 8)Sta ja radim :roll:

Misliš da opčinjeni "pravom ljubavlju" ne osećaju neugodne mirise???? :?
Grešiš sinko...ovaj...taj avion ti nikada neće poleteti...:lol:
 

Back
Top