sta bi bilo kad meseca ne bi bilo

pa kad je kartak zivot, najbolje da je vecan, u krajnjem slucaju da jedan dan traje 1000 god.

nego sa pomeranjem meseca dobijemo mozda 600g, ali tesko ga je pomeriti ili vartiti ako nesto podje naopako
a da se unisti lakse je samo bi onda njegovi delovi najverovatnije unistili zemlju ili celu populaciju na njoj, a i ako ne; ako nesto podje naopako bez nejga nemoze se varatiti
 
poruke nevezane za temu sam poceo da prijavljujem
sta mislite:
tema nije mastarija, postavi sam je i na pdf Nauka i obrazovanje, postoji mozgucnos da bi ljudi ziveli 600 god.
pored pfd-a Nauka i obrazovanje stoji i ovde zato sto bi se mozda dogodilo nesto slicno natprirodnim pojavama i misterijama, a i mnogi ovde imaju drrugacija misljenj koja bi mozda bilo tacnija nego neka naucna ima nejasnoca u nauci ....
sta ako npr mesec ima uticaj da ubrza slobodne radikale koji polako unistavaju nase telo i ubrzavaju nam starost, ako ima uticaj da proizvede plimu i oseku mozda ima i na ovo, eto ja sam se i toga setio, mozda to danasnja nauka nezna, kao sto se nesto drugo nije znalo pa se vremenom otkriva, i kad sve te na pogled komplikovane proceses razlozis vidis da su jednostavni i realni, a uklanjanje nekog predmeta je jednostavno, mozda meseca nije al ja bi da se pokusa
 

Back
Top