Sta bi bilo da mladi Izraela posalju zahtev UN-u da se izglasa Izraelski genocid u Gazi?

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.574
Zamislite da mladi Izraela posalju zahtev UN-u da Izrael vrsi genocid iako realno po svim mogucim definicijama stvarno i vrsi genocid nad Palestincima u Gazi? Da li je to moguce i sta bi bilo sa tim mladim ljudima u narednim godinama da li bi zavrsili u zatvoru zbog izdaje drzave?

Uzgrednije vezano za temu takvi "mladi" iako vise nisu mladi nego sredovecni ljudi postoje u Srbiji petokolonasi koji su poslali pismo podrske UN-u za rezolucijom o genocidu u Srebrenici koji nije bio vec je zlocin. Licno sam misljenja da takvi mladi ne postoje da su oni izmisljeni od strane doticne ambasade ali jeste pismo poslato.

Mada ko zna od nas Srba se svasta moze ocekivati Moguce da i ima takvih l;judi koji senazivaju mladima iako imaju vec daleko vise od 30 godina zivota koji po naredjenju doticne proklete ambasade su poslali to pismo ali onda to mora da su neki nenormalni ljudi jer kako okarakterisati nekog ko zeli i daje podrsku da se njegov narod samim tim i on sam proglasi genocidnim ???????????????????????????????

Opet mislim da je to projekat doticne proklete ambasade koja nije ambasada vec NATO baza jer pogledajte kolika je velika i na kolikom se prostoru prostire. Bonstil je na manjem prostoru. Takve ambasade sa tom velicinom vise nema nigde na svetu.

Evo sta kaze njihova televizija o tome:
 

Back
Top