Srpski Odbrambeni Pas (S.O.P.)

Evo Boletovih fotografija od pre dva dana. Pozdrav za sve iskrene ljubitelje SOP-a !
 

Prilozi

  • bole.1.jpg
    bole.1.jpg
    50,2 KB · Pregleda: 61
  • bole.jpg
    bole.jpg
    84,4 KB · Pregleda: 41
Poslednja izmena:
Alal vera Stevo ! Bole i Don su 2 najlepsa SOPa koje sam do sada video. Dugo vec pratim ovaj blog ali nisam imao zelju da se oglasavam do danas. Po zanimanju sam inace veterinar, a moj dobar prijatelj ima izuzetnu zenku SOPa cije poreklo vodi direktno od Gavrilovica sa Romanije. Zeleo bih da te kontaktiram privatno jer sam danas predlozio tom prijatelju i pokazao mu slike tvog psa, da se njegova zenka pari sa Boletom kada provrerimo krvne linije i ukoliko se ti budes slozio naravno. Ja bih licno za sebe uzeo jedno kuce iz tog legla ako bismo ostvarili to. Daleko od toga da potcenjujem ostale Sopove koje sam video, vecina njih su izuzetno lepi psi, ali Bole i Don se po mojim kriterijumima izdvajaju za lestvicu iznad, pogotovo Bole sa svojom neobicnom *metalik* bojom dlake :), a o muskulaturi ne treba ni da trosim reci, samo mogu da kazem *atleta*. Vidi se da je veoma mnogo vremena i truda potroseno na negu i treninge. Ukoliko nije problem kontaktiraj me na email koji sam ti poslao u privatnoj poruci ili na telefon koji sam ti ostavio.
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da ne dodam da su uz Dona i Boleta još nekoliko pasa, Ben i Domov Čeda, u pitanju su samo nijanse boje što se reguliše ishranom ali tipski su identični psi.
Svi koji su gledali CD o SOPu videli su da ima još dosta dobrih tipskih pasa.
Činjenica je da su svi ovi psi sam vrh ove rase i sa dobrom ženkom nema promašaja, štenci mora da budu tipski ujednačeni.
 

Back
Top