Srpkinje,Hrvatice,Bosanke,Crnogorke ....

Koja devojka vam je bila najvatrenija? Da li uopste smatrate da devojke neke nacije mogu biti vatrenije od drugih? Sta mislite o tome?
Sto se tice seksa Hrvatice na prvom mestu ubedljivo pa onda Srpkinje od nabrojanih. Sto se tice veze, mislim da su tu Srpkinje neprikosnovene, najsposobnije su u mnogo slucajeva, ako zelis mirnu luku i zenu da ti ne zvoca puno onda zeni Bosanku i neces pogresiti, pitome su prilicno.
 
Bosanci i Crnogorci su Srbi tako da ...A Hrvatice kako koja, meni nisu nešto specijalno.

Možda ovi naši što su zatranili sa juga lepe njihove i dalmatinke , al gde je tu čar kad su one iste kao što već rekoh kao i u Šumadiji ili rep.srpskoj..Ako bi hteo Hrvaticu onda bi tražio oko Zagreba.

Najlepše žene u ex yu su bile u Banja Luci, to je uvaženo pravilo...Ja msm isto da su najbolje iz Rs, Banja luka i okolina.
 
Bosanci i Crnogorci su Srbi tako da ...A Hrvatice kako koja, meni nisu nešto specijalno.

Možda ovi naši što su zatranili sa juga lepe njihove i dalmatinke , al gde je tu čar kad su one iste kao što već rekoh kao i u Šumadiji ili rep.srpskoj..Ako bi hteo Hrvaticu onda bi tražio oko Zagreba.

Najlepše žene u ex yu su bile u Banja Luci, to je uvaženo pravilo...Ja msm isto da su najbolje iz Rs, Banja luka i okolina.
Sto se tice RS najlepse zene su bile a i danas u Trebinju. Banja Luka je imala veci omer zena u odnosu na muskarce, trenutno je to mislim 3:1..
 

Back
Top