Srećan Vam rođendan Председниче Републике Србије, Господине Председниче Александре Вучићу

Ne smeta to meni, mene slobodno neka vrijeđaju, progone i psuju, ali neka se u tihog zaštitnika Republike Srbije ne diraju.
Da te nema trebalo bi te izmisliti. Jedan je Jugoslav!

🐈🐈🐈
 
Ako te samo budu ščepali… :D
Ritualno nabijanje na dildo duginih boja i spaljivanje na lomači mi ne gine.

Znaš da sam nekih dva tjedna imao X account, jedino me SDP-njare i neka srpska novinarka blokirali.

Tj. ne novinarka, već neko žensko piskaralo.
 
Ritualno nabijanje na dildo duginih boja i spaljivanje na lomači mi ne gine.

Znaš da sam nekih dva tjedna imao X account, jedino me SDP-njare i neka srpska novinarka blokirali.

Tj. ne novinarka, već neko žensko piskaralo.
Пошаљи линк ка теми на мејл СНС а и ето тебе - члана партије! :D
 
Ritualno nabijanje na dildo duginih boja i spaljivanje na lomači mi ne gine.

Znaš da sam nekih dva tjedna imao X account, jedino me SDP-njare i neka srpska novinarka blokirali.

Tj. ne novinarka, već neko žensko piskaralo.
Кад је Рођендан Господина Пленковића да и то пригодно обележимо?
 
Кад је Рођендан Господина Пленковића да и то пригодно обележимо?
08/04.
Isto je 1970. godište.
Očito su se te godine na nekih pet tjedana na zemlju spustili nebeski anđeli.

🥰
 
Već par mailova pisao centrali, na žalost ne može, nemam papire.

😟
Ja virujen kad bi neko uputio Aleksandra Vučića na tvoje postove da bi on to sve sredio. Ima li koja dobra duša u Srbiji da ukaže na našeg Jugoslava?
 
Ja virujen kad bi neko uputio Aleksandra Vučića na tvoje postove da bi on to sve sredio. Ima li koja dobra duša u Srbiji da ukaže na našeg Jugoslava?
Mislim da mi ne bi bilo loše u EPS-u, koliko sam čitao manjka kadra.
E da, jedan moj prijatelj sanja o poslu u HEP-u, tamo su navodno kvake na vratima od zlata.

🥰
 
08/04.
Isto je 1970. godište.
Očito su se te godine na nekih pet tjedana na zemlju spustili nebeski anđeli.

🥰
Легенда каже да кад се рађају Велике Вође, увек се деси неко указање. На пример, када се родио Велики Вођа Корејског Народа, Ким Ил Сунг сијала је велика звезда над целим полуострвом.
Слично и кад се Карађорђе родио, било је указања.

Могуће да је и те 1970 године било нечег сличног, али људи нису обраћали пажњу, или се крило због комунизма.
 
ТРИ су елемента којим АВ обезбеђује своју владавину. (1) Неукусна снисходљивост према спољном фактору, и то свима, лево и десно, без изузетка. (2) Медијска демонизација сваког истинског опозиционог гласа. (3) Држање "националних снага" у што разједињенијем и растреситијем стању.
 
Држање "националних снага" у што разједињенијем и растреситијем стању.
:eek:

Kakve "nacionalne snage"?
Milica Zmijica & Co.?
Pa Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић, esencija je srpstva.
Taj čovjek ne da živi i diše za Srbe i Srbiju, već doslovno diše srpstvo i Srbiju.
 
:eek:

Kakve "nacionalne snage"?
Milica Zmijica & Co.?
Pa Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић, esencija je srpstva.
Taj čovjek ne da živi i diše za Srbe i Srbiju, već doslovno diše srpstvo i Srbiju.
Вођа Свих Срба, како је фино описао Деда Милоје, Пророк из Поморавља!
 
Вођа Свих Срба, како је фино описао Деда Милоје, Пророк из Поморавља!
Ja isto tako kada vidim Predsjednika Vlade Republike Hrvatske, Gospodina Premijera Andreja Plenkovića, kao da me Sunce obasja.
 
Ja isto tako kada vidim Predsjednika Vlade Republike Hrvatske, Gospodina Premijera Andreja Plenkovića, kao da me Sunce obasja.
Верујем ти, Југославе. То је неописива радост.
 
Ja video samo fotku i nisam istraživao dalje. :lol: Hvala.

Jugiiiiii, esi vido matorku negru. :mrgreen: :
full-4k-desktop-black-cat-q24a17h3760i68on.jpg
 

Back
Top