SREBRENICA

Никола:
Ја ћу да поновим да признајем сваки злочин над муслиманима и хрватима или било ким другим, осуђујем сваког злочинца који за мене нема вјеру ни нацију... Ако треба да набрајам... Ајте сада ви из реда других народа то исто да учините. Можда да одате почаст плански убијаним сарајевским Србима или да се поклоните невиним српским сребреничким жртвама јер смо и ми вашим... Ето сутра у Бијељини у парку се отвара споменик посвећен свим жртвама рата, без обзира на вјеру и нацију!
Odao sampočast sarajevskim Srbima stradalim od vaših granata tokom opsade!!!!
I odao sam počast Srbima stradalim u ARBiH!!!
 
BG1109:
Nisu se samoubile, nego ih stručnjak ne smatra žrtvama. One koje su pobili njegovi mudžahedini nisu žrtve.

iako nekoliko forumasa prihvata cinjenice skoro svaka tema ode u pravcu,mi vama-vi nama iliti ko je prvi poceo i onda u krug... ajde jovo nanovo
 
Никола:
Ја ћу да поновим да признајем сваки злочин над муслиманима и хрватима или било ким другим, осуђујем сваког злочинца који за мене нема вјеру ни нацију... Ако треба да набрајам... Ајте сада ви из реда других народа то исто да учините. Можда да одате почаст плански убијаним сарајевским Србима или да се поклоните невиним српским сребреничким жртвама јер смо и ми вашим... Ето сутра у Бијељини у парку се отвара споменик посвећен свим жртвама рата, без обзира на вјеру и нацију!
Причај ми причу...
 
To tamo nema veze sa genocidom, zlocin i ubistva da, ali cak i u Hagu nije dokazano da je postojala namera, da je neko to planirao da uradi od strane Srba a plan i sprovodjenje u delo TO JE PREDUSLOV GENOCIDA !

Ova rezolucija je samo pokusaj prebacivanja odgovornosti na Srbe (opet) i blacenje citavog jednog naroda zarad nekih politickih ciljeva na zapadu, zarad cuvanja "obraza" SAD i njihovih sluga sirom Evrope.

Lepo sve objasnjeno u ovom filmu: http://www.zaliv.co/content/3011-Forbidden-truth-about-Srebrenica
 
Ево ја сам малопре рекао да има превише тема о Сребреници... Она не заслужује толику пажњу. Што мало не причају о страдању Срба у том истом Подрињу!?

Сребреница није ништа наспрам оног што се десило Србима у Јасеновцу, и она призната као "геноцид" омаловажава стотине хиљада Срба страдалих у НДХ!


ЗАто што људи заборављају Српске жртве.
Ја сам отворио тему са том тематиком, али везану за последње ратове на простору ФБиХ и РС, али никоме то није занимљиво.
Занимљивије им је да омаловажавају туђе жртве.
 

Back
Top