Srbija za 10 godina...?

Gde bi ste zeleli Srbiju za 10 godina...?

  • Evropska unija

  • Ruska unija

  • NATO

  • EU i NATO

  • Savez nesvrstanih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Politika, 23.08.2017,

Ujedinjeni Konglomerat Novog Beograda i Bežanije sa Pratećim Teritorijama, Bloq17ville.

U Blok17villu, dva medveda su nađena pojedena, kada je mladić star 23 godine, upao u kavez. Još se ne zna uzrok incidenta, ali policija je izjavila da je pronašla tri šape i jedno polupojedeno uvo...
 
minos:
Ne...ali ne znam kakve sad to veze ima...tebi su znaci oni simpaticni...

NE! samo sam pobornik fundamentalnih ljudskih prava... dakle i lopov ima ljudska prava tipa pravo na odbranu u sudu dakle pravo na advokata... sta hocu da kazem, neide da se tamanimo!!! dakle nista po kratko, samo i iskljucivi pristajem na DUGACAK POSTUPAK...
 
Shvatite da mi nemamo nikakve veze sa institucijama na Kosovu,tako da samo mozemo da pricamo i pricamo i potrudimo se jedino da nasim ljudima dole bude podnosljiviji zivot...A sto se Srbije tice trebalo bi vec jednom da pocne da gleda u svoje dvoriste...
 
Mislim i da naglim zaokretom politike u pravcu evroatlantskih integracija(sto mislim da je najbolje moguce resenje)ne bi uspeli da budemo lider na balkanu....Dovoljno smo stvari zajebali do dana danasnjeg i sada smo pod lupom velikog brata koji nam nece dati neke ozbiljnije poslove da radimo koji bi eventualno ucvrstio nasu zemlju kao lidera balkana....Ali vredi raditi na tome...ko zna sta ce se sve izdesavati i koliko cemo postati pametni!
 
Srbija za 10 godina?
članica EU, ja glasam za radikale da Toma i "usnica" idu u Brisel na sastančenje i po direktive
JAVNO!!!
r025.gif
 
volunteer:
A mogu da zamislim sta ce se desiti sa kinom kad bi SAD povukao kapital iz nje...Pala bi kina kao kula od karata
nije to baš tako jednostavno
Kina nije tako mali igrač
daleko od toga da je jaka kao SAD ali ima veliki uticaj na globalnu ekonomiju i nisam siguran da im ekonomije nisu iprepletene kako ti pokušavaš da kažeš da bi se srušila kao kula od karata. Oni imaju velike količine dolara i strašana izvoz.
 
filatelista:
nije to baš tako jednostavno
Kina nije tako mali igrač
daleko od toga da je jaka kao SAD ali ima veliki uticaj na globalnu ekonomiju i nisam siguran da im ekonomije nisu iprepletene kako ti pokušavaš da kažeš da bi se srušila kao kula od karata. Oni imaju velike količine dolara i strašana izvoz.
Nije jednostavno,ali je SAD tu glavni igrac koji forsira kinu kako bi pokazao svetu da postoji polarnost svetske politike.Jer da je jak igrac kina,SAD se ne bi igrala da zavlaci tamo svoje prste to jest svoj kapital!Kao sto to ne radi u Rusiji...
 
volunteer:
Nije jednostavno,ali je SAD tu glavni igrac koji forsira kinu kako bi pokazao svetu da postoji polarnost svetske politike.Jer da je jak igrac kina,SAD se ne bi igrala da zavlaci tamo svoje prste to jest svoj kapital!Kao sto to ne radi u Rusiji...
Пази твоје је да пропагираш војску чији си добровољни резервиста (једном си то и признао) ти, наравно, због тога имаш одређене бенефите као нпр визу добијаш без чекања и дркања, е сад једино што морач да схватиш је да мене, као и део других форумаша заболе баш да иду у fckin USA!
Немој да мислиш да ћеш у било коме од нас пронаћи погодно тле за твоју пропаганду, ако је теби испран мозак, нама није!
Значи да резимирам БМБК* за то што ти пишеш!!!


*Боли ме баш кур.ц
 
volunteer:
Nije jednostavno,ali je SAD tu glavni igrac koji forsira kinu kako bi pokazao svetu da postoji polarnost svetske politike.Jer da je jak igrac kina,SAD se ne bi igrala da zavlaci tamo svoje prste to jest svoj kapital!Kao sto to ne radi u Rusiji...
ja se ne razumem toliko u ekonomsku politiku, ali ako SAD utiče na Kinu da ona devalvira svoju monetu jer ima snažan uticaj i na američko tržište, to nije beznačajan igrač. Kina ima sa svetom suficiti od 100 mlijardi $
Rusija nema takav izvoz, nego energente, i Rusi su drugo, ali Kina je ekonomski bum koji ima rast bdp-a nekad i dvocifren...
Neki malo stručniji su rekli da će za 30-40 godina Kina biti No.1
Rusi ostaju bez energenata i mnogo veći problem, stanovništva
 
filatelista:
ja se ne razumem toliko u ekonomsku politiku, ali ako SAD utiče na Kinu da ona devalvira svoju monetu jer ima snažan uticaj i na američko tržište, to nije beznačajan igrač. Kina ima sa svetom suficiti od 100 mlijardi $
Rusija nema takav izvoz, nego energente, i Rusi su drugo, ali Kina je ekonomski bum koji ima rast bdp-a nekad i dvocifren...
Neki malo stručniji su rekli da će za 30-40 godina Kina biti No.1
Rusi ostaju bez energenata i mnogo veći problem, stanovništva
Da ali se to nece desiti zato sto nece biti u necijem interesu...
 
KoscheiBesmertnii:
Пази твоје је да пропагираш војску чији си добровољни резервиста (једном си то и признао) ти, наравно, због тога имаш одређене бенефите као нпр визу добијаш без чекања и дркања, е сад једино што морач да схватиш је да мене, као и део других форумаша заболе баш да иду у fckin USA!
Немој да мислиш да ћеш у било коме од нас пронаћи погодно тле за твоју пропаганду, ако је теби испран мозак, нама није!
Значи да резимирам БМБК* за то што ти пишеш!!!


*Боли ме баш кур.ц
Ish govedo... :twisted:
 

Back
Top