SRBIJA POSTAJE VOJNA VELE SILA !

Kada sam danas na TV video prenos svecanosti,povodom dobijanja oklopnih vozila poslednje generacije,bio sam srecan,kao retko kad.Te savrsene ratne masine,
dobili smo od bratske Rusije gratis.Ali,kada sam cuo iz usta naseg Predsednika,da cemo uskoro dobiti i najsavremenije tenkove,koje smo kupili od Rusije,pa to je super.Ukoliko sam dobro cuo,treba da nam stigne oko 2OO super tenkova,kao i jos neko naoruzanje,nisam stigao sve da upamtim.
Sada posle prispeca svega toga naoruzanja,Srbija postaje zaista respektabilna zemlja u regionu.Da. Zaboravio sam,kupili smo i avione i mocne
helikoptere.Hvala bogu,da konacno ne moramo da se stalno bojimo,da ce nas neko napasti.Srbija postaje mocna i srecna zemlja.Hvala braci rusima,
hvala Predsedniku Putinu na poklonu.Mi cemo znati da cenimo i postujemo nase prave prijatelje.!
 
Poslednja izmena:
Kada sam danas na TV video prenos svecanosti,povodom dobijanja oklopnih vozila poslednje generacije,bio sam srecan,kao retko kad.Te savrsene ratne masine,
dobili smo od bratske Rusije gratis.Ali,kada sam cuo iz usta naseg Predsednika,da cemo uskoro dobiti i najsavremenije tenkove,koje smo kupili od Rusije,pa to je super.Ukoliko sam dobro cuo,treba da nam stigne oko 2OO super tenkova,kao i jos neko naoruzanje,nisam stigao sve da upamtim.
Sada posle prispeca svega toga naoruzanja,Srbija postaje zaista respektabilna zemlja u regionu.Da. Zaboravio sam,kupili smo i avione i mocne
helikoptere.Hvala bogu,da konacno ne moramo da se stalno bojimo,da ce nas neko napasti.Srbija postaje mocna i srecna zemlja.Hvala braci rusima,
hvala Predsedniku Putinu na poklonu.Mi cemo znati da cenimo i postujemo nase prave prijatelje.!

Kroz kupovinu i cenu tenkova i helikoptera platili smo i oklopna vozila, tako da to ništa nije za dž..osim za dnevno polliticke svrhe , niti to naoruzanje danas cini Srbiju vojnom vele silom kako je napisano u naslovu.Kolika smo vojna sila koja je nemocna na bombrdovanje raketama velikog dometa pokazalo se prilikom neprimerenog bombrdovanja Srbije od strane Nato, protivno odlukom UN, što je bila velika sramoza zapadnog sveta koju im ne treba nikada oprostiti

Apropo kupivine tenkova i helikoptera , juce imamo izjavu izvršnog potpredsednik Atlantskog saveta Dejmona Vilsona koji kaze:

"Zemlja koja ide u EU ne treba da prima naoružanje iz Moskve"

Upitan da li time Srbija šalje signale Zapadu i kako vidi nabavku oružja, Vilson je rekao da je to štetno i neodgovorno i da je to pokušaj da se oslabi normalizacija.

"Put Srbije ka EU je kroz normalizaciju odnosa sa Kosovom, ne kroz rusko naoružanje, ne preko oružja iz Moskve. Sve dok je Kosovo otvoreno pitanje, videćemo ruske pokušaje, videćemo srpske igre, sve te neke kontroverzne odnose", rekao je Vilson.
 
Pre neki dan,dosao sam do nekih dnevnih listova,koji su izlazili u doba S.Milosevica.Tu sam procitao,da je Milosevic zvanicno uputio zahtev Vladi
Rusije,da prime Srbiju u vojni savez koji Rusija ima sa nekim zemljama.Tako da ukoliko mi ne odgovaramo EU i njihovim merilima,ostaje nam
da aktiviramo onu ponudu Milosevica.! A !mozemo i da ostanemo neutralni.
 

Back
Top