Srbija je za mene..........?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slushao sam priche zrtava, Azijanata i Crnaca tokom nekioh 70-ih ili slicno. Bar na netu imas o tome pa mozes da se informises. Ima fashista svugde i mogu opustositi groblje, ali su u ilegali. O tome pricam.

U tome je stvar prijatelju,NISU U ILEGALI !!!!!!
Princ Hari ide na zurku sa "svastikom" oko ruke.
Drugo je "net" a drugo realan zivot.
Srbi nista nisu ni gori ni bolji(po tom pitanju) od Engleza.
 
U tome je stvar prijatelju,NISU U ILEGALI !!!!!!
Princ Hari ide na zurku sa "svastikom" oko ruke.
Drugo je "net" a drugo realan zivot.
Srbi nista nisu ni gori ni bolji(po tom pitanju) od Engleza.

Ma, informishi se malo. Ne kazem da je savrseno. Svakako ljudi koji zive u Engleskoj znaju mnogo bolje od tebe. Jer da je neki navijac uvredio nekog tamnoputog igraca na rasnoj osnovi zaglavio bi zatvor abogsirenja rasne mrznje. A ovde u Nisu pretuku i izvredjaju svakog crnca, odu malo u pritvor ili cak ni to i na kraju nista. Tako da stanje nije ni blizu. Mi moramo jos mnogo da radimo da bi dosli na nivo Engleske.
 
Za tebe sam znao da li ogranichen. Zivis u toj civilizovanoj Evropi, ali si ostao primitivan. Shvati da je nacionalnost stvar izbora, a samo ljaksad fashisticka je odredjuju drugima jadniche.

Nacionalnost je stvar izbora?:roll: Znači ti si sam izabrao da budeš Kurvat? :D

Inache, da se vratim na temu, bash sam sada gledao TV, polufinale lige sampiona u Londonu i bilo je buno tmnoputih fudbalera i razmisljao sam da je Engleska ko Srbija tim fudbalerima bi neko svakodnevno pretio smrcu samo sbob boje koze i zato sto imaju love. Zato je Srbiuja tamnica koja proizvodi primitivce poput anaroga i ta primitivnost ostaje u njima gde god da su.
Ni pravopis ti baš nije jača strana, baš kao ni nacionalnost. :roll:
Što se tiče čamuga, stvarno je njihov broj u pojedinim evropskim klubovima neprihvatljiv... oduzimaju mesto domaćim igračima.:roll:

Što se tiče teme: Srbija - otadžbina jedna jedina...
 
Ma, informishi se malo. Ne kazem da je savrseno. Svakako ljudi koji zive u Engleskoj znaju mnogo bolje od tebe. Jer da je neki navijac uvredio nekog tamnoputog igraca na rasnoj osnovi zaglavio bi zatvor abogsirenja rasne mrznje. A ovde u Nisu pretuku i izvredjaju svakog crnca, odu malo u pritvor ili cak ni to i na kraju nista. Tako da stanje nije ni blizu. Mi moramo jos mnogo da radimo da bi dosli na nivo Engleske.
Da radimo,moramo!
 
Nacionalnost je stvar izbora?:roll: Znači ti si sam izabrao da budeš Kurvat? :D
Da ti mozak nisu pretvorili ukajganu shvatio bi tu tekovinu demokratije.

Ni pravopis ti baš nije jača strana, baš kao ni nacionalnost. :roll:
Što se tiče čamuga, stvarno je njihov broj u pojedinim evropskim klubovima neprihvatljiv... oduzimaju mesto domaćim igračima.:roll:

Jeste, te greske sam pravio zato sto ne znam pravopis :rotf::rotf::rotf::rotf: {brise suze}

A evo rasiste majmunskog koji javno siri mrznju prema ljudima samo zbog njihove boje koze i time pokazuje da zapravo i nije covek. Jos mora da evoluira.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top