Srbija i njeni odnosi sa susedima ? - sramota -

Sve te stranke u Srbiji su smesne, tako da je narod prinudjen da bira izmedju dva zla.

Ceda Jovanovic - kreten (zaista nemam reci za jednu takvu budalu, nije ni cudo sto u koaliciji stranaka ima jedva 5% birackog tela)

Boris Tadis - jadan (od silnog saginjanja i povijanja, cini mi se da odavno puzi pred svima)

Vojislav Kostunica - no comment (cas demokrata, cas veliki srbin, u koaliciji sa divljakom, ne zna covek sta da misli o njemu)

Tomislav Nikolic - radikal (mnogo radikalan u pm, svaka cast na tome sto je srbin, ali mnogo emotivan, u politici ponekad treba i mozak koristiti jer kao mali mozes lako da nayebes)


Sve u svemu izbor - katastrofalan; strasno da u celoj zemlji nema pametnog coveka.
:shock: stvarno to mu je vrhunsko zivotno dostignuce za koje bi cela Srbija, a i sire trebala da mu oda priznanje i bude zahvalna do groba ,jednom recju svaka mu cast sto je Srbin .
 
Е ту се Б.Т. изглупирао до бесвести исто као и за Сребреницу - због тога му ни под којим околностима не би дао глас на изборима.
Nemačkoj je bio potreban Vili Brant, nama je potreban Tadić. Nikolić i svi ostali su gomila nostalgičnih izgubljenika koji još ne shvataju da je Berlinski zid pao i da CCCP ne postoji....
 
Ja bih to ovako preformulisao:
Znači šiptari kao nacionalna manjina imaju pravo da se odcepe od svoje matične države i da jedan njen deo okupiraju a Srbi kao narod u BiH nemaju pravo ni referendum da održe po tom pitanju.
Ako je referendum moguć u jednoj Belgiji ili Velikoj Britaniji pa čak i u Kanadi
onda je prema tome moguć i u BiH. Samo što BiH nije stabilna demokratska
zemlja kao ove gore navedene i nebi sve prošlo bez ikakvih problema kao u
navedenim zemljama.
 
pa ja sam se bar setio i čoveku čestitao ročkas...:D

a ovo za pušenje...odnosilo se na svečice...:roll:

a ti (da ne bi bilo zabune: Salvantise) lepo duvaj od mene8-):razz:
Severina , Severina, kad ti nekome kazes da duva, onda je to vise nego urnebesno :D

A sad bi Rimljanin stvarno morao da intervenira, mislim ovakvo nicim izazvano vredjanje, prvo moderatora, pa i mene je bas nedopustivo po novim kriterijumima...

Jel tako Irone?
 
Severina , Severina, kad ti nekome kazes da duva, onda je to vise nego urnebesno :D

A sad bi Rimljanin stvarno morao da intervenira, mislim ovakvo nicim izazvano vredjanje, prvo moderatora, pa i mene je bas nedopustivo po novim kriterijumima...

Jel tako Irone?
:shock:
neće biti potrebno
na ignore listi si mi od ovog časa


jer tako isto bih mogao navesti tvoje postove gdje si me vređao nazivajući me depre i tome slično:roll:

al neću jer ne želim spamovati temu....

a ovo ničim izazvan...pa pogledaj malo svoje prethodne postove:roll:

odsad si mi na ignore listi pa nećemop više morat dolazit u konfrontacije pozz
 
Sve te stranke u Srbiji su smesne, tako da je narod prinudjen da bira izmedju dva zla.

Ceda Jovanovic - kreten (zaista nemam reci za jednu takvu budalu, nije ni cudo sto u koaliciji stranaka ima jedva 5% birackog tela)

Boris Tadis - jadan (od silnog saginjanja i povijanja, cini mi se da odavno puzi pred svima)

Vojislav Kostunica - no comment (cas demokrata, cas veliki srbin, u koaliciji sa divljakom, ne zna covek sta da misli o njemu)

Tomislav Nikolic - radikal (mnogo radikalan u pm, svaka cast na tome sto je srbin, ali mnogo emotivan, u politici ponekad treba i mozak koristiti jer kao mali mozes lako da nayebes)


Sve u svemu izbor - katastrofalan; strasno da u celoj zemlji nema pametnog coveka.

Tu se skoro slazem sa tobom,iako mislim da je Nikolic mnogo bolji izbor od ovih ostalih...mada se slazem,nama treba neko kao Dodik,ako ne i on licno da bude predsednik..;)
 
svako ko izvlači moje riječi iz konteksta mojih postova i podmeče mi da bi ispoštovao moj ban...a da ne kažem koliko me puta lično izvređao u nazad godinu dana pa jedno vrijeme i bio ok čak se i na pp pisali i sad opet...takve dvolične ljude ne trpim ni u stvarnosti a ni ovdje
(porua će biti izbrisana)
i dosta o tom...on je za mene prošlost...
Bogte, ovo k'o zaplet u latino seriji... ljubav dva kauboja.
banana.gif
 

Back
Top