sramota :(

Smučilo mi se,trenutno.I da je istina,i da nije istina,podsetilo me na onu priču o prevarama usamljenih duša.Neki zavodnik zavodio usamljene devojke,i uzimao novac,navodno za predstojeću svadbu.Posle toga bi nestajao bez traga.
Neki ljudi ne zaslužuju da se nazovu ljudima.Ne znam šta više da kažem,kako da obrazložim verovanje da nije način komunikacije problem,već da je problem karakter i vaspitanje.Zgađen sam,sve i da je priča izmišljena,a ako je istina...nemam reči.
 
odem ja juče na kafu i koka kolu
u švecku kuću
sa jednim eminentnim forumašem. :rumenko:
mislim, došao čovek u goste,
baš mi bilo drago što se javio i sve.
i sad, sedimo mi tako, pričamo, smejemo se,
sve super.
i onda, u jednom trenutku,
ja mu se fino izvinih i ustadoh
jer sam morala do toaleta.
nego, sećate se vi kad je tako neka forumašica prokletnica zeznula lava?
kao, otišla da toaleta, a ustvari kradom platila račun pa se on ekstremno uvredio?
meni juče bilo još gore. :(
dok sam bila odsutna,
onaj prevrtljivac mi ukr'o torbu i pobeg'o. :cry:

i kako ja sad da se postavim prema njemu kad ga vidim sledeći put?
šta da radim?
mislim, kako da shvatim taj njegov potez?
ako mu je trebalo novca, mogla sam da mu pozajmim,
samo da me je pit'o ko čovek.
ako je hteo da se vidimo opet,
pa je hteo to da osigura tako što će mi uzeti stvari,
opet, nije morao tako. :(
a ako je hteo da mi brčka po mobilnom telefonu,
e, preko toga stvarno ne mogu da pređem :evil:
mislim, to je gnusno, da ne kažem, to su zadnje namere. :rumenko:

šta mislite vi, šta mu je bilo na umu?

Stvarno ne znam šta da ti kažem..
Dok je ovaca nosiće se vuneni džemperi...
maler..
 
i kako ja sad da se postavim prema njemu kad ga vidim sledeći put?
šta da radim?
:dontunderstand:
A ti se nadas da ga ponovo vidis?:super:
Ako u tvojoj prici ima i grama istine ja bih se na tvom mestu za njegovo dobro nadala da ga ne vidim ponovo.
Sta tu imas da se pitas,izblamiras ga sto najgore mozes a ako si jaca umlatis ga :whistling:

Svaka skola se placa.
 
Izvini Ivana,molim te,torbu sam uzeo zato sto je keva morala da ide na 50.godina mature a nije imala torbu,cipele i haljinu sam nabavio na isti nacin,nekoliko dana ranije,sutra je proslava u Gerontoloskom i ako se keva ne usvinji od cuge i baci peglu u torbu,sto vrlo cesto radi,dobices je nazad neostecenu,a mobilni i novcanik ne mogu da ti vratim,prodao sam mobilni i kintu iz novcanika sam dao za dop,jer kad su me pustali na vikend, strazar u CZ mi uzeo zadnje pare za ratu koju mu visim jer mi je na kredit kupio Fantom lutku i sad je iznajmljujem drugim robijasima.Izvini.Ali nas sastanak je bio bas prijatan...
 
pa, jeeeeeesam. :cry:

u tom slucaju mislim da je najbolje da nam sada sve obelodanis ti(mislim na te skakljive poruke, da ne bude zabune), nego da cekas da on to uradi...
em ce te cenjeni drugovi forumasi ceniti zbog iskrenosti, em ce tebi biti lakse, podelices sav taj skakljiv materijal sa nama, tvojim drugarima a zlobni forumas-kradljivac ce sesmoriti jer nece imati skakljive informacije samo on!
 
u tom slucaju mislim da je najbolje da nam sada sve obelodanis ti(mislim na te skakljive poruke, da ne bude zabune), nego da cekas da on to uradi...
em ce te cenjeni drugovi forumasi ceniti zbog iskrenosti, em ce tebi biti lakse, podelices sav taj skakljiv materijal sa nama, tvojim drugarima a zlobni forumas-kradljivac ce sesmoriti jer nece imati skakljive informacije samo on!


A sta ako nisu u pitanju poruke(ili barem ne samo skakjive poruke)?
Sta ako je u tasni bilo jos nekog skakljivog materijala?
 

Back
Top