Spremaju rezoluciju o genocidu u Srebrenici: Vučić - sponzori su zamislite Nemačka i Ruanda!

Niko nikada nije izjavio da su Srbi Genocidni narod.....
Nije izjavio, ali prakticno to ovom Rezolicijom hoce da se kaze.

Različita mišljenja su da li smo za SNSD, SDS, PDP ili Vukana. Različito mišljenje je da li treba voditi ovakvu ili onakve ekonomsku politiku. Jesmo li za Zvezdu ili Partizan. Nije po pitanju rata. Srbin koji je ratovao protiv svojih zna se šta je. Tačka. Pa Nele ne može da ode u Sarajevo jer je napisao istinu. Nikoga ne vrijeđajući.


Srba u Sarajevu nema. Odnosno pošteno rečeno ima ih u tragovima. Ona je više puta pokazala svoju dobronamjernost. I što sam stariji sve manje imam tolerancije na neke stvari.
Istina je, Djavolcicu, negde na sredini, uvek.
 
Mozda to ne cini namerno, mozda ne zna raspodelu vlasti, mozda zeli da istakne kako ima Srba u Sarajevu a mozda bi ona i volela da ima, ali ne, vi poneki samo vidite tu negativnu stranu da ona "laze".

Ne mogu da verujem da ni pokusaj razjaznjavanja stvari od strane "druge strane" ne zelite da saslusate, dobronamerno.

Mozda i sigurno ima na ovom svetu i zlonamernih ljudi, ali ako je neko dobronameran, razlog je vise da ga cenite, a ne da je "proganjate" i to jos bas prostackim recnikom.

Mozda ne ti licno, ali gadi mi se takav stav.
I u vladi NDH je bilo Srba.I šta sa tim?
 
Ja ne vidim da iko unistava bioloski Srbe, a sa kloniranim korisnicima necu vise da razgovaram.
Znači nećeš da odgovoriš na pitanje vezano za Republiku Srpsku.
Samim tim dao si potvrdan odgovor.
Nemamo šta dalje da pričamo.
Uništenje Republike Srpske je jednako uništenju srpskog naroda.
 
I tako se vrtimo u krug 30 godina.Prestaćemo sa tom praksom.Rezolucija je poslednja kap koja će prepuniti čašu.
Ako se zaista izglasa, to se radi zbog nase podrske Rusiji tj, neuvodjenja sankcija, i ona nema nikakav fakticki znacaj, nego politicki.

Ja ne mogu da budem odgovorna za ono sto je neko pocnio 1000km od mene, sto i ne znam sta je tacno u pitanju, za nesto sto nisam trazila, podrzavala ni cak glasala za takvu politiku, sto se gadim zlocina ma cijih, i samim tim ta reozucija je nonsens.
 
Za Kazane su izvršioci izvedeni pred sud, ili likvidirani, poput Cace. Je li onaj što zapali Viječnicu, makar prekršajno odgovarao?
A kako da znamo ko je zapalio Vijećnicu? Jeste li izveli pred sud one što su podmetnuli eksploziv u ulici Vase Miskina i pobili svoje građane?
Tako stručnjak medicinske struke vještači žrtve iz tog događaja, čovjek usred Sarajeva a ima i više svjedočenja vojnika UN da ste ubijali svoje građane da bi optužili Srbe. Mogli ste tako i Vijećnicu zapaliti da bi optužili Srbe.
Kakav je to način napisati "srpski zločinci" etiketirati tako čak i one Srbe koji su ostali u Sarajevu?
 
objasni to talibanskoj ekipi u 23% i njihovim političarima,ja to znam
Slažem se sa tobom da je to zadnja kap u čaši. Namjere su da se traži ukidanje Republike Srpske nakon određenog vremena pozivajući se baš na tu rezoluciju.
Talibanska ekipa neće to priznati, ne priznaju čak ni očigledne i dokazane činjenice, oni su potpuno izgubili razum i racio.
 
Rezolucijom se stvara trajno neprijateljstvo između dva naroda u kolektivnom smislu koje nikada neće proći.
Pojedinačni dobri odnosi među ljudima su uvek bili,jesu i biće.Međutim kao kolektivi ostajemo zauvek u zavadi iz koje može da proistekne samo novo krvoproliće.
Srbi će se osvetiti za ovo.U to ne treba niko da sumnja.
Žao mi je pojedinačno običnih ljudi ali jedan od dva kolektiva će morati da bude potpuno uništen.To isto identično važi i za Hrvatsku.
Ovaj rat u Ukrajini će odlučiti buduću srpsku politiku.Srbi kao najjači narod u okruženju će na kraju pobediti.Kao i do sada.Mi imamo snage za još jednu pobedu posle koje ne sme biti nikakvih grešaka u odnosu prema poraženima.
 
Rezolucijom se stvara trajno neprijateljstvo između dva naroda u kolektivnom smislu koje nikada neće proći.
Pojedinačni dobri odnosi među ljudima su uvek bili,jesu i biće.Međutim kao kolektivi ostajemo zauvek u zavadi iz koje može da proistekne samo novo krvoproliće.
Srbi će se osvetiti za ovo.U to ne treba niko da sumnja.
Žao mi je pojedinačno običnih ljudi ali jedan od dva kolektiva će morati da bude potpuno uništen.To isto identično važi i za Hrvatsku.
Ovaj rat u Ukrajini će odlučiti buduću srpsku politiku.Srbi kao najjači narod u okruženju će na kraju pobediti.Kao i do sada.Mi imamo snage za još jednu pobedu posle koje ne sme biti nikakvih grešaka u odnosu prema poraženima.
Znači Rezolucija je ta koja stvara neprijateljstvo, a ne slikanje murala osuđenicima za taj 'veliki zločin' (kakav vam je zvanični narativ), a ne poricanje presuda, koje su trebale dovesti do pomirenja, a ne sakrivanje ratnih zločinaca?!!!

Mani se prijetnji: 'Đuro vam je mogao oprostiti, što vas je tukao, a sada ćemo drugačije...', vidjeli smo u Banjskoj dokle, takvi kao ti, mogu dobaciti...
 

Back
Top