Spremaju rezoluciju o genocidu u Srebrenici: Vučić - sponzori su zamislite Nemačka i Ruanda!

Ne kontam ja vas, majke mi, pa šta bi vi htjeli, da ste baje i seoske lole i u Sarajevu i u Lukavici?
Prc :D

Inače, evo dva primjera od hiljade drugih...
Ah, evo i link, pogledajte samo listu aktivnih sudija u Sudu BiH :D u Sarajevu :heart:

https://www.sudbih.gov.ba/Judge/List?international=False&mandate=True&page=3

Pogledajte prilog 1547274Pogledajte prilog 1547277
Drogiraš li se to majke ti? Kakav Sud BiH pa to nije kantonalna ni federalna institucija to je državni organ koji mora imati jednu trećinu sudija Srba!!!

Znaš li ti šta su to federalne, šta republičke a šta državne institucije? Pa ti blage veze nemaš šta pišeš. De prvo nauči uređenje i sistem u BiH pa se vrati na diskusiju.
 
Drogiraš li se to majke ti? Kakav Sud BiH pa to nije kantonalna ni federalna institucija to je državni organ koji mora imati jednu trećinu sudija Srba!!!

Znaš li ti šta su to federalne, šta republičke a šta državne institucije? Pa ti blage veze nemaš šta pišeš. De prvo nauči uređenje i sistem u BiH pa se vrati na diskusiju.
Makni mi se s očiju, nekulturan si.
 
Naravno. Baš zato on nije predstavnik Srba.
E pa to je to Djavolcicu, sto vama nekima ne odgovaraju svi cak ni Srbi koji drugacije razmisljaju.

Ako ste cak i sve u pravu, ne mislis li da odnos prema ovoj devojci / zeni uveliko oslikava i odnos prema drugima nacijama pa i nesitomisljenickim (mislim ovde, na forumu)?

Devojka ponavlja 100 puta da nije za Rezoluciju, ali vi je i dalje "junacki" uduzeno napadate, sve muskarci, i ne znam zasto posle vise njoj verujem.
 
Šta je to, jedan Srbin na 5000 uposlenih? Koliki je procent Srba u kantonalnim institucijama, imaš link koji sam postavio pa pogledaj.

99% zaposlenih su muslimani a isto tako i nastavni kadar na fakultetima oko 90% muslimana sa tim da nema nijedan dekan Srbin,
Hm, baš razmišljam, ja sam imala 6 prof na faksu, divan nastavni kadar pravoslavne vjeroispovijesti. 6 na jednom odsjeku nije mali broj za Sarajevo.
 
E pa to je to Djavolcicu, sto vama nekima ne odgovaraju svi cak ni Srbi koji drugacije razmisljaju.

Ako ste cak i sve u pravu, ne mislis li da odnos prema ovoj devojci / zeni uveliko oslikava i odnos prema drugima nacijama pa i nesitomisljenickim (mislim ovde, na forumu)?

Devojka ponavlja 100 puta da nije za Rezoluciju, ali vi je i dalje "junacki" uduzeno napadate, sve muskarci, i ne znam zasto posle vise njoj verujem.
Devojka laže na svakom koraku i zaposlene Srbe u državnoj instituciji predstavlja kao zaposlene u kantonu Sarajevo.
 
Devojka laže na svakom koraku i zaposlene Srbe u državnoj instituciji predstavlja kao zaposlene u kantonu Sarajevo.
Mozda to ne cini namerno, mozda ne zna raspodelu vlasti, mozda zeli da istakne kako ima Srba u Sarajevu a mozda bi ona i volela da ima, ali ne, vi poneki samo vidite tu negativnu stranu da ona "laze".

Ne mogu da verujem da ni pokusaj razjaznjavanja stvari od strane "druge strane" ne zelite da saslusate, dobronamerno.

Mozda i sigurno ima na ovom svetu i zlonamernih ljudi, ali ako je neko dobronameran, razlog je vise da ga cenite, a ne da je "proganjate" i to jos bas prostackim recnikom.

Mozda ne ti licno, ali gadi mi se takav stav.
 
Devojka laže na svakom koraku i zaposlene Srbe u državnoj instituciji predstavlja kao zaposlene u kantonu Sarajevo.
Zašto bih lagala?
Pa sve što kažem/napišem da se provjeriti lako :)
Vaše baš i ne.
Vi samo znate pisati kako drugi lažu.
Ja vam sve vrijeme pokušavam reći da i lažu, ali to nisam ja, lažu "vas" a lažu i "nas".
 
Mozda to ne cini namerno, mozda ne zna raspodelu vlasti, mozda zeli da istakne kako ima Srba u Sarajevu a mozda bi ona i volela da ima, ali ne, vi poneki samo vidite tu negativnu stranu da ona "laze".
Naravno da ima, hvala Bogu da ima, radim s njima, direktorica mi je Srpkinja. :)
Zet mi je Srbin ali po Đavločiću je i on izdajnik jer je oženio moju sestru? :D
 

Back
Top