Spremaju rezoluciju o genocidu u Srebrenici: Vučić - sponzori su zamislite Nemačka i Ruanda!

Cekaj bre covece, takav je prostor, ali tu nema nevinih. Ima samo nevinijih i skroz zlocinaca. Pun si mrznje, a ja ne vidim da je iko izbegao osim tebe ne racunajuci zadnji rat naravno.

Niti sam mislila na celu ovakvu drzavu BiH vec na samo srpski i muslimanski deo.
Избегао? Не разумем контекст? Ја сам једини избегао у Србију?
Читаш ли ти оно што напишеш пре слања?
Зашто су Срби напустили Сарајево после успешне одбране својих делова града?
Па не желе са њима више ништа имати. Радна места тамо и овамо су само алати
државног апарата да силом поново измешају људе, требаће им у неком следећем новом клању.
Ако не живе измешани, нејасних права и власништва како изазавати нови рат када буде требало?
Зашто када човек напише истину аутоматски је пун мржње?
Никада овде нисам написао ништа лоше ни за црне, беле, жуте, црвене, Јевреје или Палестинце.
У сваком народу налазим нешто лепо, макар културни садржај, музику, обичаје.
Овде постоје људи који отворено пропагирају расну и националну мржњу, синоћ ми Мина рече да баш
не воли Јевреје а разговор је о музици. Поред свега тога само је псманиак мрзитељ?!!?
 
Poslednja izmena:
Jevreji.

Prosto rečeno.

Izrael je prema UNu pobio preko 10 hilajda dece, samo dece u Gazi. U Americi i u Evropi su se potregla pitanja genocida Izraela nad Palestincima. Sa obrziom da su Jevreji svet narod, božiji odabrani narod, to pitanje ne sme niko da potegne. Pa da bi se to malo rasprišilo što bi se reklo, kec u rukavu, genocid u Srebrnici.

Zaboravite genocid Jevreja nad Palestincima u Gazi, i zato ajmo svi da se podsetimo šta ono beše u Srebrnici. A da genocid Srba nad Bošnjacima. Pa da, to je to.
Prosto rečeno, nemaš pojma. Rezolucija se sprema od jula prošle godine.
 
Избегао? Не разумем контекст? Ја сам једини избегао у Србију?
Читаш ли ти оно што напишеш пре слања?
Зашто су Срби напустили Сарајево после успешне одбране својих делова града?
Па не желе са њима више ништа имати. Радна места тамо и овамо су само алати
државног апарата да силом поново измешају људе, требаће им у неком следећем новом клању.
Ако не живе измешани, нејасних права и власништва како изазавати нови рат када буде требало?
Зашто када човек напише истину аутоматски је пун мржње?
Никада овде нисам написао ништа лоше ни за црне, беле, жуте, црвене, Јевреје или Палестинце.
У сваком народу налазим нешто лепо, макар културни садржај, музику, обичаје.
Овде постоје људи који отворено пропагирају расну и националну мржњу, синоћ ми Мина рече да баш
не воли Јевреје а разговор је о музици. Поред свега тога само је псманиак мрзитељ?!!?
Nisam rekla da si mrzitelj, vec pun mrznje, tacnije, ostracen. Ali tema i nije svodjenje na licno, vec Rezolucija koju nam priprema zapad.
 
Pogledam fb , na svakom reelsu gde su navodni ćetnici - sledi hiljade osuda tzv bošnjaka , ovakvi -onakvi , a na svakom sledećem snimku gde su bošnjaci - vojnici isti ti ih bošnjaci hvale .A pritom može se primetiti kako balye nose strane uniforme pa čak i nemačke zastave na uniformama.
.....................................................................................................................................................................................
Tamo danas ne bi bilo Srba da su oni bh-hr koalicija pobedili - da je jasno.
 
Nisam rekla da si mrzitelj, vec pun mrznje, tacnije, ostracen. Ali tema i nije svodjenje na licno, vec Rezolucija koju nam priprema zapad.
Свашта. Није шија него врат.
Колико времена твоја породица егзистира на подручју где живиш?
 
Пред ким су бежали и зашто?
Да видим постоји ли могућност да ти деца наставе праксу.
Pa od Nemaca, od koga bi, ne znam kako to mozes da pitas?

Ne vidim smisao razgovora i teme koja se sve vise svodi na licno, zato i kazem da si ostrascen i ne umes da izdvojis esenciju i srz.
 
Pa od Nemaca, od koga bi, ne znam kako to mozes da pitas?

Ne vidim smisao razgovora i teme koja se sve vise svodi na licno, zato i kazem da si ostrascen i ne umes da izdvojis esenciju i srz.
Зашто нису бежали у ПСР-у?
Немаш појма где си шупља а удараш по личности.
Видиш моји су у задњем веку четири пута ишли у збегове, не од Немаца већ од комшија.
Ти си очигледан пример индивидуе која не схвата разлику између збега испред Немаца и испред комшија.
А навраћали су мало и до вас, вешајући вам мајке, жене и сестре, па ми не иде у главу да нисте бежали у ПСР-у.
 
Зашто нису бежали у ПСР-у?
Немаш појма где си шупља а удараш по личности.
Видиш моји су у задњем веку четири пута ишли у збегове, не од Немаца већ од комшија.
Ти си очигледан пример индивидуе која не схвата разлику између збега испред Немаца и испред комшија.
А навраћали су мало и до вас, вешајући вам мајке, жене и сестре, па ми не иде у главу да нисте бежали у ПСР-у.
Sta je to PSR i cega je to skracenica? Ako si iole pismen, trebalo je punim imenom da napises bar prvi put.

I, sam udaras po svojoj licnosti i ispitujes tudje, ja tebe nista nisam pitala o tebi samom, ni o tvojima, raspisao si se sam.
 
Sta je to PSR i cega je to skracenica? Ako si iole pismen, trebalo je punim imenom da napises bar prvi put.

I, sam udaras po svojoj licnosti i ispitujes tudje, ja tebe nista nisam pitala o tebi samom, ni o tvojima, raspisao si se sam.
Сад се и не сећаш како смо почели дијалог?
Из наше преписке ниси у стању дешифровати скраћеницу првог светског рата?

Кад смо већ код писмености, може тумачење ове реченице?

Pun si mrznje, a ja ne vidim da je iko izbegao osim tebe ne racunajuci zadnji rat naravno.
 
Сад се и не сећаш како смо почели дијалог?
Из наше преписке ниси у стању дешифровати скраћеницу првог светског рата?

Кад смо већ код писмености, може тумачење ове реченице?
Pa i ne secam se. Znam da si se ti meni obratio pisuci o sebi i svojoj porodici, izbeglistvu.

Ja sam samo rekla i/ili pokusavam da kazem da nisi jedini bio u toj situaciji ako se izuzmu zadnji ratovi (pa i tad je bio izbeglica na sve strane), te da si stoga ostrascen.
 
Pa i ne secam se. Znam da si se ti meni obratio pisuci o sebi i svojoj porodici, izbeglistvu.

Ja sam samo rekla i/ili pokusavam da kazem da nisi jedini bio u toj situaciji ako se izuzmu zadnji ratovi (pa i tad je bio izbeglica na sve strane), te da si stoga ostrascen.
Ја сам острашћен јер не желим живети тамо где су ми корени које редовно једни те исти чупају?
Па ваљда имам право на своје мишљење о томе и да учиним нешто да својој деци променим могућности?
Па нисам једини који је остао у Србији, Немачкој, Америци...
И да се разумемо ја нисам овде дошао као избеглица, борац сам, рањеник, дошао на лечење.
Остала породица ми јесу избеглице, цивили.

Обратио сам ти се јер очигледно ти није јасно зашто су Срби Сарајлије напустиле Сарајево.
Твоја мантра о мирољубивим генерацијама ме подстакла на такав потез.
Можеш ли себи представити колико је било тих 'мирољубивих' генерација у прошлом веку?
Нема их, свака је ратовала! Да не идем у дубљу прошлост и време османске окупације.
 
Ја сам острашћен јер не желим живети тамо где су ми корени које редовно једни те исти чупају?
Па ваљда имам право на своје мишљење о томе и да учиним нешто да својој деци променим могућности?
Па нисам једини који је остао у Србији, Немачкој, Америци...
И да се разумемо ја нисам овде дошао као избеглица, борац сам, рањеник, дошао на лечење.
Остала породица ми јесу избеглице, цивили.

Обратио сам ти се јер очигледно ти није јасно зашто су Срби Сарајлије напустиле Сарајево.
Твоја мантра о мирољубивим генерацијама ме подстакла на такав потез.
Можеш ли себи представити колико је било тих 'мирољубивих' генерација у прошлом веку?
Нема их, свака је ратовала! Да не идем у дубљу прошлост и време османске окупације.
Pa dobro covece, misli sta hoces, imas pravo na svoj stav, samo nemoj me ubedjivati jer ne mozes da me ubedis. I dan danas kad nasi turisti iz Srbije dodju u Sarajevo bivaju primljeni vrlo lepo, domacinski, niko se nije zalio mada uvek ima i izuzetaka, ne sporim, ali ja mogu da shvatim da je tamo bio problematican Jasenovac i to je vec nesto vazno, ali sada da su i muslimani ne znam kako krivi, nesto mi se cini da nisu i da prosirujes problem. Mislim naravno na obicne ljude a ne na neke "zaludjene glave" i ovde bih stala, a tebi ako je volja pisi do sutra neces me ubediti, mozda nekog hoces, ja vec imam svoje misljenje da je nemoguce da ne valjaju svi oko tebe a samo da si ti dobar, to je nemoguce i ne mogu to da shvatim, niti zelim.

Moze svakom naravno da se nadje mana, ali treba pomalo gledati i u sebe.
 
ali sada da su i muslimani ne znam kako krivi, nesto mi se cini da nisu i da prosirujes problem.
Ma jok, kakvi, čini ti se...
Srbi su krivi za sve, ništa muslije, ništa ustaše, samo i jedino Srbi.

Postoje individualne presude protiv pojedinačnih Srba od one lakrdije od suda
u Hagu, koji je iskrivio definiciju genocida samo da bi mogao da ih osudi.
I šta sad hoće sa tom Rezolucijom u kojoj se "ne osuđuje srpski narod"?
Pa ko se osuđuje tom lažnom i po broju žrtava preuveličanom Rezolucijom?
Marsovci?
Msm, odgovorni su već osuđeni, čemu sad to, ko se sad osuđuje?
Ako ti to nije jasno, može samo da mi te bude žao...
:mazi:
 
Pa dobro covece, misli sta hoces, imas pravo na svoj stav, samo nemoj me ubedjivati jer ne mozes da me ubedis. I dan danas kad nasi turisti iz Srbije dodju u Sarajevo bivaju primljeni vrlo lepo, domacinski, niko se nije zalio mada uvek ima i izuzetaka, ne sporim, ali ja mogu da shvatim da je tamo bio problematican Jasenovac i to je vec nesto vazno, ali sada da su i muslimani ne znam kako krivi, nesto mi se cini da nisu i da prosirujes problem. Mislim naravno na obicne ljude a ne na neke "zaludjene glave" i ovde bih stala, a tebi ako je volja pisi do sutra neces me ubediti, mozda nekog hoces, ja vec imam svoje misljenje da je nemoguce da ne valjaju svi oko tebe a samo da si ti dobar, to je nemoguce i ne mogu to da shvatim.
Ма супер су сви, само Срби неваљају.
Албанци су до јаја, Хрвати милосрсдници, Бугари добри суседи који наврате повремено а муслимани су најбољи.
Они су цвеће знаш већ чије. Ми Срби смо шупци, зато смо се свели на статистичку грешку у федерацији, Хрватској и КиМ.

Наравно ти као туриста много боље познајеш људе од нас који смо живели са њима.
Пошто не можеш да схватиш, пробај себи дати одговор са којим су се окупатором Срби
удружили да униште или тероришу неку другу скупину. После направи колоне за остале
балканске малишане, са ким, када и против кога. Можда ти графикони помогну да схватиш.
 
Ma jok, kakvi, čini ti se...
Srbi su krivi za sve, ništa muslije, ništa ustaše, samo i jedino Srbi.

Postoje individualne presude protiv pojedinačnih Srba od one lakrdije od suda
u Hagu, koji je iskrivio definiciju genocida samo da bi mogao da ih osudi.
I šta sad hoće sa tom Rezolucijom u kojoj se "ne osuđuje srpski narod"?
Pa ko se osuđuje tom lažnom i po broju žrtava preuveličanom Rezolucijom?
Marsovci?
Msm, odgovorni su već osuđeni, čemu sad to, ko se sad osuđuje?
Ako ti to nije jasno, može samo da mi te bude žao...
:mazi:
Она је туриста на Башчаршији. Знаш болан како су их прихмили?
Као најрођеније, ћевапи, баклахве, рахатлуци свакојаки, собе са балдахинима
и дебелим јастуцима, клима уређаји, џакузи, све џаба, ништа им нису наплатили.
Нејма таких добрих људи у Срба, Срби све наплаћују.
 
Ma jok, kakvi, čini ti se...
Srbi su krivi za sve, ništa muslije, ništa ustaše, samo i jedino Srbi.

Postoje individualne presude protiv pojedinačnih Srba od one lakrdije od suda
u Hagu, koji je iskrivio definiciju genocida samo da bi mogao da ih osudi.
I šta sad hoće sa tom Rezolucijom u kojoj se "ne osuđuje srpski narod"?
Pa ko se osuđuje tom lažnom i po broju žrtava preuveličanom Rezolucijom?
Marsovci?
Msm, odgovorni su već osuđeni, čemu sad to, ko se sad osuđuje?
Ako ti to nije jasno, može samo da mi te bude žao...
:mazi:
Ja na celoj temi, i ne samo ovoj, pisem isto sto si ti sad napisao, da nisu svi zlocinci osudjeni dok srpski jesu, i da je to dovoljno i da dalje Rezolucije nemaju nikakvog smisla, ali eto moras valjda i ti neku da napises, koliko da se vidi da si "znacajan", valjda.

Meni je tebe zao sto ne citas bar sve postove korisnika koga si resio da napadnes, nego eto, kao neko gladno kuce samo "skocis" da se i tebi udeli neka kost.
Ма супер су сви, само Срби неваљају.
Албанци су до јаја, Хрвати милосрсдници, Бугари добри суседи који наврате повремено а муслимани су најбољи.
Они су цвеће знаш већ чије. Ми Срби смо шупци, зато смо се свели на статистичку грешку у федерацији, Хрватској и КиМ.

Наравно ти као туриста много боље познајеш људе од нас који смо живели са њима.
Пошто не можеш да схватиш, пробај себи дати одговор са којим су се окупатором Срби
удружили да униште или тероришу неку другу скупину. После направи колоне за остале
балканске малишане, са ким, када и против кога. Можда ти графикони помогну да схватиш.
Svi su se sveli posle tog rata na "statisticku gresku" u drugom entitetu sto se tice BiH, i to je ono sto ne valja i zbog cega je potrebna osuda svih zlocinaca i takvog ponasanja uopste (etnickog ciscenja), a to sto smo se svuda sveli na manjinu gde smo ratovali zahvali "genijalnim" glavama koje su nas / vas u to vreme rukovodile, i njihovim pogresnim procenama i nesposobnostima u ratu.
 
Ja na celoj temi, i ne samo ovoj, pisem isto sto si ti sad napisao, da nisu svi zlocinci osudjeni dok srpski jesu, i da je to dovoljno i da dalje Rezolucije nemaju nikakvog smisla, ali eto moras valjda i ti neku da napises, koliko da se vidi da si "znacajan", valjda.
Niti pišeš isto što i ja, niti razumeš uopšte o čemu se radi kod ove Rezolucije, ali eto,
moraš i ti da napišeš neku, čisto da se vidi da nemaš pojma.
 
Svi su se sveli posle tog rata na "statisticku gresku" u drugom entitetu sto se tice BiH, i to je ono sto ne valja i zbog cega je potrebna osuda svih zlocinaca i takvog ponasanja uopste (etnickog ciscenja), a to sto smo se svuda sveli na manjinu gde smo ratovali zahvali "genijalnim" glavama koje su nas / vas u to vreme rukovodile, i njihovim pogresnim procenama i nesposobnostima u ratu.
Генијалне главе су рат водиле баш онако како су их учили, 'туђе нећемо, своје не дамо'.
То што се умешао НАТО пакт на страну наших непријатеља није њихова кривица.
На исти начин смо губили и у ранијим ратовима, против Немаца и Аустроугара.
Ако ти не видиш праксу суседства јахања на окупаторском таласу у служби гсноцида
или си луда или си муслиманка.
Ја ти причам о догађајима целог двадесетог века а ти сву причу сведеш на последњу битку у задњем рату.
Потреба осуде свих злочинаца???????
Ово чујемо свакодневно из јебеног Сарајева а још ни једног команданта тзв. АБиХ нису осудили за командну одговорност.
И поред видео и аудио материјала на којима видимо клања уживо и наређења тог типа из уста њихових команданата.
Како год у Сребреници није било геноцида.
 

Back
Top