Spremaju rezoluciju o genocidu u Srebrenici: Vučić - sponzori su zamislite Nemačka i Ruanda!

Ne samo to, oni koji su glasali nekad će odgovarati za to zbog državne izdaje.
Vidjećemo po tome da li će bezuslovno glasati ili sa amandmanima koliki su vazali.
Vazali su i to apsolutni, bespogovorni.
tacno.

ali oni ce usvojiti rzoluciju, lobiraju i pritiskaju. zato su rezoluciju prvo pokusali u savetu bezbednosti 2015te nije proslo zbog veta rusije i sad prebacuju to u skupstinu un namerno...

ne bi bilo lose da postoje ti amandmani ali i oni bi bili svakako odbijeni tako da to ispada samo pranje ruku od strane marionete...

crna gora ne sme da glasa za ovu zlo i patku koju su spremili vatikanski kopilani koji prikrivaju genocid u jasenovcu a ovim zele da to totalno bace u senku i da srbi budu ozvaniceni kao genocidasi

plus da uniste rs, ali su se tu zajebali
mogu je ukinuti samo ako ih sve pobiju
Juda i marioneta bi i da opere ruke ali da ipak verno služi gospodarima. Đukaj Drugi.
 
Spajić potvrdio: Crna Gora će glasati za rezoluciju o Srebrenici

https://www.b92.net/info/region/206...ra-ce-glasati-za-rezoluciju-o-srebrenici/vest

Vlada Crne Gore glasaće za Rezoluciju o Srebrenici u Ujedinjenim nacijama (UN), ali je spremna da podrži i druge rezolucije koje se tiču osude zločina i genocida na ovim prostorima.
A da predlože rezoluciju o Jasenovcu, NDH, K und k i Prvom svetskom ratu, ili to ne može jer si ipak Srbi bili u pitanju?
 
Obriši suze i putuj!
C5C9FE4C-A131-4E3A-9556-9A5B1F9635A4.jpeg
 
Priča zvuči fake da nismo ( Srbija) znala da se to mesecima sprema. Drugo kako čitamo ni Rusima nije jasno zašto to nije blokirano u BiH od strane Srba , ako sam dobro razumeo.
Treće svima je trebalo da bude jasno da je to uzelo maha nekadašnjom smenom ministra u Crnoj Gori koji to nije hteo da okarakteriše u smislu šta stvarno znači takav pojam.
 
Četvrto, postoji dva univerzuma , fizički i metafizički. Mi ne znamo kakava je procena metafizičkog sveta i ko je kriv ili nedužan eventualno do ''kijametskog'' dana , niti znamo u fizičkom svetu kako bi reagovali Bošnjaci prema Srbima da su 90tih bili u istoj mogućnosti kao u toku ww2.
U svakom slučaju da su Bošnjaci ostali u Jugoslaviji ne bi bilo rata u Bosni a pritom ništa ne bi izgubili od onoga što već imaju.
 
Priča zvuči fake da nismo ( Srbija) znala da se to mesecima sprema. Drugo kako čitamo ni Rusima nije jasno zašto to nije blokirano u BiH od strane Srba , ako sam dobro razumeo.
Treće svima je trebalo da bude jasno da je to uzelo maha nekadašnjom smenom ministra u Crnoj Gori koji to nije hteo da okarakteriše u smislu šta stvarno znači takav pojam.
A kako bi to bilo “blokirano” od strane Srba kad su predlagači Nemačka i Ruanda? “Čitamo o tome”, dabome.

Izvor?
 
„Stejt department je video nezvanični draft predloženih izmena Crne Gore, ali mi ne posredujemo u njima. Nemačka i Ruanda su predlagači rezolucije i mogu da odgovore na dalja pitanja u vezi sa njenim statusom“, saopštio je za RSE portparol Stejt departmenta 8. maja.

не посредују као јел...

само су напујдали тј наредили немачкој и руанди да потегну...

не посредују али ѕато гунђају на амандмане јел...

ко не зна католичку гамад
Zasto vredjas po vjerskoj osnovi. Mislis da si nesto bolji od drugih.....sram te bilo.....
 
Gdje rade Srbi? U zajedničkim institucijama koje i Republika Srpska plaća. Jedna trećina je u graničnoj policiji, u SIPA, u Koordinaciji PT carini itd.

Zajedničkog života u punom smislu nema, nema druženja ni izlazaka ni nekih zajedničkih proslava, to su dva potpuno podjeljena društva.

U školama nema srpske djece, u obdaništima nema srpske djece, u kantonalnim institucijama Srba je vrlo malo i sl.

To što neki i rade u Sarajevu je čisto poslovne prirode, ja radim ti me platiš i to je to. Pošten odnos trgovine ali zajedničkog života nema.
Kod tebe ga nikad nece ni biti. Na tvoju zalost nemisle svi tako. Ti i tebi slicni jos uvjek niste svarili najvece civilizacijsko dostignuce, a to je prihvatiti druge i drugacije ravne sebi....zavucite se u vase jazbine i patite, ne remetite mir....
 

1715293401632.png

ADRIJAN VUKSANOVIĆ ODGOVORIO VOJVODI ANDRIJI: "Za mene je Ante Pavelić zločinac, a za vas Mandiću su Karadžić i Mladić..."


Mandić pokušao okrenuti priču od Srebrenice pominjujući navodne komunističke zločine iz 1945. godine u Sloveniji


adrijan_vuksanovic1.jpg

Andrijan Vuksanović

Prije 2h

Adrijan Vuksanović iz Hrvatske građanske inicijative (HGI), burno je reagovao nakon istupa predsjednika Skupštine Crne Gore, inače četničkog vojvode Andrije Mandića.

Vuksanović kaže da je očekivao da Mandić tokom priče o Srebrenici pomene i Jasenovac.

''I to je najveća sramota hrvatskog naroda. I to je razlika, jer je za mene Pavelić zločinac, a za Vas, gospodine Mandiću su Karadžić i Mladić heroji
'', rekao je Vuksanović i dodao da će se u skladu s tim donijeti rezolucija i ako ta tema dođe na dnveni red.

''Nema Srbina koji je ponosan zbog onih koji su ubijali zarobljenike u Srebrenici'', na to je rekao Mandić, ali je naveo i da se vode rasprave o tome ko je izdao naredbe za ubijanje u Srebrenici.

''Mislim da su ratni zločinci treba da odgovaraju, žao mi nje što nisu odgovarali oni koji su ubijali 1945. godine po Sloveniji'', dodao je Mandić.

Amer Smailović je rekao da izjava o tome da su u Srebrenici ubijani zarobljenici, predstavlja negiranje genocida.

''Osuđujem zločin, posebno ako je među ubijenima bilo žena i djece. Ja sam, znate bio i u Bratuncu, gdje su ubijani i žene i djeca'', rekao je Mandić.
 

Back
Top