Sprecimo ubijanje zivotinja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim da oni ne rade ništa drugo sem da dođu ovako na forum i da nas lože.Što se tiče zaštite uglavnom se sve svodi na priču, a neki malo promoćurniji od toga uzimaju pare. Gde ste kada treba da se zaštite ljudi od pasa lutalica? A znate da se bunite ili da krijete iste te lutalice kada dođu šinteri po prijavi!
Samo nek mi neko od ovih što se bune na sajtu napiše šta je uradio povodom zaštite bilo kojie životinje!
 
E to je najbolji predlog.Mnogi od ovih takozvanih "zastitara" ni ne znaju kako neka zivotinja zaista izgleda.Nikada nisu videli loviste ,a komoli prisustvovali u njemu.Sve su to gluposti koje dokoni ljudi pisu iz njihovih solitera,a garantujem vam da ni neznaju sta je priroda i kakve su borbe sa poplavama i pozarima,koje naravno nece braniti oni nego niko drugi od Lovaca.
 
E to je najbolji predlog.Mnogi od ovih takozvanih "zastitara" ni ne znaju kako neka zivotinja zaista izgleda.Nikada nisu videli loviste ,a komoli prisustvovali u njemu.Sve su to gluposti koje dokoni ljudi pisu iz njihovih solitera,a garantujem vam da ni neznaju sta je priroda i kakve su borbe sa poplavama i pozarima,koje naravno nece braniti oni nego niko drugi od Lovaca.

MA JOK BRE LOVCI SAMO UBIJAJU (čitaj: ISTREBLJUJU)!:twisted:
A da je tako ne bi bilo lova unazad 50 i više godina da se lovci ne brinu o životinjama koje love!:confused:
 
Ma Mitre znaju oni, sto puta im je objašnjavano, nego se prave. Pa dolaze na ovakve sajtove (lov i ribolov) da lože nas lovce.Izlišno je i obazirati se! Nego će mo mi po starom, održavaj i gaji divljač pa opet u lov, a oni nek pišu po forumima.
DOBAR POGLED!
 
Jelte da li i u lovu može da se primeni ona naša ribolovačka uhvati i pusti ? Recimo upucaj i pusti (da crkne)...

Брате, ово је била тема и по, која нам је свима појела нервне ћелије, и ти је сад враћаш горе.. Стварно не разумем.. Апел на модераторе и админе да се тема УКЛОНИ или барем ЗАКЉУЧА!! Овај подфорум је намењен љубитељима ЛОВА, РИБОЛОВА и ПРИРОДЕ!! Квази-вегетеријанци и људи који праве више штете планети, а овамо просипају муд(р)ости нама, нису баш добродошли, што се да видети на претходној и овој страни, као и многим старим темама овде.. Толико..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top